Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın günaydın şekerler papatyalar güzeller nasılsınız bakalım ben yine yoğun bir iş temposunu ekerek size geldim:)) ama hemen çıkıcam bir ceee demek istedim burdayım demek istedim
hepinizi çok seviyorum takipteyim unutmayın

paylaşımları okudukça yalnız olmadığımı anladım ben 3.5 senelik evliyim 3 sene korundum doktora hamile kalmadan kontrole gittim o yumurta tembelliği ve kistim olduğunu hemen hamile kalamayağaımı söyledi kayınvalideme anlattım hemen beklemesin sorup durmasın diye bana örnek verdi komşusuda yapmamış bi 4 sene sonra doktor doktor aramaya gitmiş taş banaydı anladım ve çok üzüldüm.doktora özellikle sordum korunduğum içinmi böyle diye yok bünyeden oluyor korunmakla ilgili değil dedi içim rahatladı.sizede böyle şeyler söyleyen oldumu kızlar.ben evlilere sürekli bebek yokmu diye büyüklerimizin sormasından rahatsızım ya bebeği olmuyorsa kızın ne kadar üzülüyo insan olmuyor demekte ağır geliyor.zaten bunalımda oluyor insan.bilmiyorum haklımıyım?

günaydın kızlar cumalarınız mübarek olsun ben dün dr.a gittim kistim yokmuş artık
:teytey: 1 aylığına d.kontrol hapı verdi gene ondan sonra tedaviye başlayacak inş dr.un başına bişey gelmezse hangi dr. tedaviye başlıyalım dese bişey oluyor bakalım bu sefer inş sorun olmadan başlar hayırlısıyla kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar nasılsınızzz ben biraz kötü dün kocişimle tartışdık ve gece küs yattık ama sabah aradım özür diledim çok üzüyorum onuu ama banada hak vermesi lazım bende 3 ay olucak adet olmayalııı stres sinir bide gerginlik offff üzüyorum onu onu üzdüğümede çok üzülüyorummm ama neyseki affetti beni

bu arada herkeze hayırlı cumalarrr allahım bu cuma gününün yüzü suyu hürmetine hepimizin gönlüne göre versinnn hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsinnn dualarımız kabul olsun aminnnnn

vildancım günaydın tatlım hadiii hayırlısı olsun inşallahhhh yakın zamanda sende bebişini içinde hissedersinnn canım allah herkezin gönlüne göre versinnnn

hakçacım sanada günaydın nasılsın tatlım uzun zamandır gözükmüyorsunnn iiyisindir inşallahhh öptüm hepinizi en kocamanından

Hayırlı CUMARLAR değil tabiki de HAYIRLI CUMALAR

Arkadaşlar ben neden mesajlarıma güzel güzel gülen suratlar ekleyemiyorum :KK43:

paylaşımları okudukça yalnız olmadığımı anladım ben 3.5 senelik evliyim 3 sene korundum doktora hamile kalmadan kontrole gittim o yumurta tembelliği ve kistim olduğunu hemen hamile kalamayağaımı söyledi kayınvalideme anlattım hemen beklemesin sorup durmasın diye bana örnek verdi komşusuda yapmamış bi 4 sene sonra doktor doktor aramaya gitmiş taş banaydı anladım ve çok üzüldüm.doktora özellikle sordum korunduğum içinmi böyle diye yok bünyeden oluyor korunmakla ilgili değil dedi içim rahatladı.sizede böyle şeyler söyleyen oldumu kızlar.ben evlilere sürekli bebek yokmu diye büyüklerimizin sormasından rahatsızım ya bebeği olmuyorsa kızın ne kadar üzülüyo insan olmuyor demekte ağır geliyor.zaten bunalımda oluyor insan.bilmiyorum haklımıyım?

canım haklısın ama her söylenilene kafamızı takarsak yandık. aslında bütün sorun stres yapmamız. sen kimseye aldırış etme. tabi etraftanda böyle şeyler söylenicektir.sende daha düşünmüyoruz de boşver. benim bir arkadaşım 7 sene doğu kontrol hapı kullandı daha sonra bıraktı ve hemen hamile kaldı,kişilerin bünyesine göre değişir bu,zaten sana doktorunda söylemiş. herzaman Allaha hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diye dua edelim. bizler ne kadar pozitif düşünürsek umuyorum o kadar yakın bir zamanda hamile kalıcaz...

lvbackzl51go8.gif

HER ŞERDE BİR HAYIR HER HAYIRDA BİR ŞER OLDUĞUNU UNUTMA RABBİM BİZLER İÇİN HAYIRLI VE GÜZEL OLANI EN İYİ BİLENDİR
069zn0kmjk91uz1.gif

HEPİNİZE HEPİMİZE HAYIRLI CAMALAR
ALLAHIM GÖNLÜMDEKİ HAYIR EYLE HAYIRLARA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE AMİN

vildancım günaydın tatlım hadiii hayırlısı olsun inşallahhhh yakın zamanda sende bebişini içinde hissedersinnn canım allah herkezin gönlüne göre versinnnn

hakçacım sanada günaydın nasılsın tatlım uzun zamandır gözükmüyorsunnn iiyisindir inşallahhh öptüm hepinizi en kocamanından

yasemennnn merhaba canım. sorma kaç gündür siteye giremedim.daha sonra siteye girdim yazdığım mesajları gönderemedim,dünde dışarıda işlerim vardı bu sabahta hemen sizlere yazdım. aklım burada kalıyor ama ne yapalım,belenaya da dedim sayfaya giremeyişimizin nedeni hem sayfa düzenlemesi,hem de üyelerin çoğalması. ohhhhh ne güzel oldu üyeler çoğaldı,paylaşımlarımızda çoğalacak.hihoyyyt

günaydın hanımlar
bugün ben kırmızı kartı gördüm bütün beklentiler yine sona erdi
buayda yok her ay beklemek ve hüsrana uğramaya alıştım
allah hayırlısını versin
herkesin gönlüne göre versin

saol canım inş hepimizde tüm isteyenlerin yüzünü güldürsün allahım:Saruboceq:

vildancım güle güle canım k.i.b öptüm kocaman

marveyn canım olsun inşallah diğer aylara inşallahhhh kız ben kırmızıyı geçtim sarı kartı bile göremedim canım yani hastalanamıyorummm deli olucam

vildancım güle güle canım k.i.b öptüm kocaman

marveyn canım olsun inşallah diğer aylara inşallahhhh kız ben kırmızıyı geçtim sarı kartı bile göremedim canım yani hastalanamıyorummm deli olucam

şekerim günün geçtiyse test yapsana
belkide güzel haberler vardır
ben bu ay çok umutluydum ama fos çıktı

X