Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Yok canım sadece yazıyorya bazı yerlerde merak ettimm

tamam canım olmadıgı ıcın sanslısın.cıkolata kıstı demek:rahımı gebelıge hazırlayan endometrıyum denılen zarın rahımde degılde(yumurtalı rahımın baska bolumlerı mesane yakınları)gıbı olmaması gereken yerlerde olusması ve orada bırıkıp kanamalı kıstler olusturmasıdır.allah kımsenın basına vermesın.ıkı yıldır bebek ıcın ugrasıyorum.laparoskopıyle alınan cıkolata kıstlerım yıne hareketlenmeye bsladı ve hala hamıle kalamadım.ama elden bırsey gelmıyor.hersey yaradandan...dua edıcez bol bol.baska altarnatıfımız yok..tabı doktorlarıda ıhmal etmıcez..sevgıyle canım..:1hug:

vallah bende ne yapayım işte bu site benim bütün düşüncelerimi dağıttı şimdi biraz daha rahattım bizde inşallah kucağımıza bebişlerimizi alcaz kızlar dua edelim birbirimize rabbim gönülünüzden geçeni avuçlarınıza versin

hanımlar gebelik belirtileri hakkında bildiklerinizi benimle paylaşabilirmisiniz cevap bekliyorum arkadaşlarkaydirigubbakcemile3

kıslar bugün cuma neolursunuz birbirimiz için dua edelim neolursunuz kulun duası kula geçermiş ALLAH'IM ŞU GÜZEL MUBAREK CUMA GÜNÜNÜN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE BİZLERİ BEBİŞLERİMİZE KAVUŞTUR SEN HERŞEYİ İŞİTİR VE GÖRÜRSÜN BİZLERİDE İŞİT VE GÖR ALLAH'IM MEDED SENDEN GÜZÜL YARABBİM HEPİMİZE EWLAT SEWGİSİ BAHŞ ET......AMİN

pınk rose merhaba canım. kayınvalideninde umarım önemli birşeyi yoktur. Allah acil şifalar versin.a.s.

sağol canım midesi ağrıyodu sanırım safrakesesi ameliyat diyor dr bakalım ne olucak..hhayırlısı..ALLAH bütün hastalara şifalar versin inşşş...:1hug:

amiiiiiiiiiiiin cnm amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…