Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlarrr nasılsınız güsel bi tatilden sonraaa ohhhh işe devammmm nerelerdesinizzzz şşşşş sizlere sesleniyorummmm kimsecikler yokmuuuu

aaaaaaa kimse yok
günaydın kızlar nerelerdesiniz nasılsınız

smh smh günaydın canım nasılsın senden ve benden başka kimsecikler yokkk hehe tadını çıkart canım (kızlar duymasınn) hehehe

smh smh günaydın canım nasılsın senden ve benden başka kimsecikler yokkk hehe tadını çıkart canım (kızlar duymasınn) hehehe

seni seni seniikaydirigubbakcemile5
sen nasılsın
ne diycem yazdım ya hiç ovulasyon testi kullandınmı yumurtlama günü içinCADIARZU

smh ve yasoşşşş günaydıııınnnnnn ikinizide çok öptüm nasılsınız cadılar özledim sizi :))

sultan layd hoş geldiniz kızlar biz iiyiz :))) canım sizlerde iiisinizdir inşallahhh

smhsmh hayır hiç kullanmadım canımmm nasıl oluyor anlata bilirmisiniz kısaca

sultan layd hoş geldiniz kızlar biz iiyiz :))) canım sizlerde iiisinizdir inşallahhh

smhsmh hayır hiç kullanmadım canımmm nasıl oluyor anlata bilirmisiniz kısaca

yani ben hiç kullanmadım ama araştırdım işte adetten sonra hergünmü yapılıyo teste göre farklı farklımı bilmem ama çift çizgi olduğunda yumurtlama günün oluyo kamile kalabilmen için
benim baktığım bide tükürük testi var kaydirigubbakcemile3
bende açıkcası çok iyi bilmiyorum
hani sizin beğendiğiniz işe yarayan varsa dedimkaydirigubbakcemile5

smha ben kullandım bu ay canışım :)

kız sultan hangi marka ve nasıl ee anlatsana o zaman lülülülülülü

günaydın bende geldimmmmmmmmmmmmm aranıza yeniiiiiiiiiiii:)

HOŞ GELDİNNNN tatlımmm Şeniz naber nasılsınnn ne zamandır çocuk istiyorsunuzzz sorun nedir ay çokmu soru sordum neee korkma kız zararsızımdır :))))) hahahah kaydirigubbakcemile3 yerimseniben

Hoşbuldummmmmmmm canımmmmmmm iyiyim her zamanki gibi işteyimmmmmm 2 ay oldu bakalım kısmet belki 3. ay olur. Sende durumlar ne alemde?

bende hamile kalamıyorum arkadaşlar benim sorunum ise yumurtalarımın çatlamaması ve kist olması doktoruma göre ise de bu hamile kalamamam için bi sorun değil ama 2 yıldır hala bişey yok tedavi sonucunda hamile kaldım ama o da
kimyasal gebelikmiş öğrendikten 5 gün sonra düştü 2 hafta önce aşılama yapıldı dün test yaptırdfım sonuç negatif doktorumu araadım adet günün gelene dek bekle diyor çıkmayabilirmiş

slm kızlarrrrrrrrrrr nasılsınız bakalım bensiz günleriniz nasıl geçiyo? bu arada aramıza yeni katılan herkes hoş geldi bakıyorumda hamiş listedi uzamış bayaaaa darısı hepimizin başına...kızlar valla hepinizi çok özledim ama pekde buraya girmek istemiyorum biliyorsunuz piskolojim için uzak durmak ii oluyo:)))) sürekli burda olunca günler geçmiyo....e hamişlerden ne haber?aslında bi çoğunuzla msn de zaten konuşuyorum ama olsun bura farklı hepinizi öptümm...

smha canım ben adetimin 10. gününde başladım yapmaya idrarla olana başladım 5 tane vardı içinde 12. günde gördüm çift çizgiyi... sen kaç günmde bir adet grüyon ona göre başlarsın testleri yapmaya misal ben 28 günde bir oluyorum, 10. günde başladım 12. gün gördüm bi daha yapmadım çalışmalara başladık 21. gğne kadar :))) adını hatırlayamadım şimdi ama bulurum fiyatıda 23 ytlden almıştım ...

günaydın kızlar nasılsınız ben dün baya uğraştım giremedim siteye sonra eşimde evde olduğu için kaptı elimden pc yi bi daha vermedi yeni gelen arkadaşlarımız hoşgeldiniz

canım bendede kist var benim dr.da kist varken hamile kalabileceğimi söylüyor 2 yıldır olmadı ama başka bi dr. gittim aşılama zaman kaybı olur tüp bebek demişti ama eşim şimdilik tüp bebek için erken diyor beklemedeyiz anlayacağın bugün farklı bi dr. daha gideceğim bakalım o ne diyecek

herkese günaydın kızlarrr....
umarım bu yeni doğan gün herkese istediği gibi nur topu evlatlar verir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…