Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

inşallah canım o anda zaten tüplerin açık olup olmadığı belli oluyor sadece gitmeden ağrı kesici iç

hoşgeldin rosemcim yardımın için teşekkür ederim sen nasılsınsositososito

canım hosbulduk.
rıca ederım canım ne demek.hihoyyyt
buarada zıyaretcı mesajların acılmıs cok sevındım.hemen mesaj gonderdım sana..:lepi::lepi:

hoşgeldin rosemcim artık kopukluk olmaz inşallah şimdi mail geldi bana şifrelerde değişmiş senindemi öyle canım

herkese iyi akşamlar kızlar...herkes umarım iyidir...şükür kavuşturana.2 gündür siteye girmeye çalışıyorum,ancak şimdi girebildim. aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg...

canım buralardayız fakat bugun bır turlu kımse kımseyle konusamıyor.bır kopukluk olustu sanırım.kaydirigubbakcemile

rosem liste renklenmiş,şenlenmişhihoyyyt sana ve emeği geçen arkadaşlara teşekkürler...inşallah en yakın zamanda bizlerde hamile olarak o listeyi daha da renklendiririz...

arkadaşlar hatırlar4mısınız bilmiyorum rahim filmi çektirmiştim ve snuc sizlerle paylaşamadım siteye giremdim film sonucum iyi çıktı sanırım yapışklık varmış am açılmış yalnız eşim sperm tahlili yaptırmıştı üroloji normal diyor kadın dogum uzmanı sınırda diyor dogrusu şaşırdık yardımcı olursanız sevinirim canlarım

canım merhaba.bızde senınkıyle aynı seyler yasadık.bızede urolpg normal dedı kadın dogum uzmanı sınırda dedı.
bence eger ımkanın varsa esının degerlerını baska bır urologa daha gosterın.

merhaba arkadaşlar
kızlar ovulasyon testi alsammı diye nette ararken
DONNA diye tükürük testi buldum hemde 1 yıl kullanılıyomuş fiyatıda 1 yıl kullanılacağını düşünürsek fena değil

aranızda kullanan veya bilen varsa yada önereceğiniz bişey yardımcı olursanız sevinirim

mehaba canım eşimi tahlil için zor ikna etmiştim ve dr böyle söyleyince eşimin morali çok bozuldu çok stresli bu konu hakkında konuşmak bile istemiyor sizin hareketli sperm sayısı kaçtı bizim 4

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…