Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

smha canım ben adetimin 10. gününde başladım yapmaya idrarla olana başladım 5 tane vardı içinde 12. günde gördüm çift çizgiyi... sen kaç günmde bir adet grüyon ona göre başlarsın testleri yapmaya misal ben 28 günde bir oluyorum, 10. günde başladım 12. gün gördüm bi daha yapmadım çalışmalara başladık 21. gğne kadar :))) adını hatırlayamadım şimdi ama bulurum fiyatıda 23 ytlden almıştım ...
benimde aynı senin gibi hesapladığıma göre benimde 12 gün,valla bende bu ay sipariş ettim bu gün gelmesi lazım.gelsin kesin sonucu alırız inş. bende medismart aldım bi an önce gelse yaa.

herkese günaaaaaydıııın nasılsınız canlar ben bir ceee deyip çıkıcam bi bakayım benim kuşalrım ne yapıyor dedim malum ay sonu geldi işler belenayı bekliyor
yeni gelen arkadaşalr hoşgeldiniz bide birisi daha gelmiş tanımıyorum tatlı cadımı ne o kim ya daha önce bu topikte varmıydı hatırlayamadım (kız cadı nirdesin sen sana ceza kestim senin bebeler 5 iz olcek):)))))))
hepinizi seviyorum takipteyim ona göre

herkese günaaaaaydıııın nasılsınız canlar ben bir ceee deyip çıkıcam bi bakayım benim kuşalrım ne yapıyor dedim malum ay sonu geldi işler belenayı bekliyor
yeni gelen arkadaşalr hoşgeldiniz bide birisi daha gelmiş tanımıyorum tatlı cadımı ne o kim ya daha önce bu topikte varmıydı hatırlayamadım (kız cadı nirdesin sen sana ceza kestim senin bebeler 5 iz olcek):)))))))
hepinizi seviyorum takipteyim ona göre

bak yaw ben buna azgınn diyorumda boşa demiyorum hem beni tanımamazlıkdan geliyo hemde nerelerdesin diyo azgın yaa hergün msn de kimle konuşuyosaakaydirigubbakcemile:roflol:

ayyy bu bizim cadıymış öle uzun zaman olduki siteye girmeyeli birden çıkaramadım msnde başka isimle yazışıyom ya doğal olarak hatırlayamadım cadı kardeş kusura bakma

ayyy bu bizim cadıymış öle uzun zaman olduki siteye girmeyeli birden çıkaramadım msnde başka isimle yazışıyom ya doğal olarak hatırlayamadım cadı kardeş kusura bakma

bak zorla zorla beni kendine bulaştırıyo benim günahım yok suç benden gittiiiiiiiiii:lepi: allahım bu azgına sıra sıra ikizler ver bebeleri çok huysuz olsun habire ağlasın gecesi gündüzüne karışsınn gögüslerini sömürsünler süt yetiştirmek için habire yesin yesin kilo verecem derken tekrar hamile kalsınnnnnnnnn.....aminnn:CüvCüv:

smha canım ben adetimin 10. gününde başladım yapmaya idrarla olana başladım 5 tane vardı içinde 12. günde gördüm çift çizgiyi... sen kaç günmde bir adet grüyon ona göre başlarsın testleri yapmaya misal ben 28 günde bir oluyorum, 10. günde başladım 12. gün gördüm bi daha yapmadım çalışmalara başladık 21. gğne kadar :))) adını hatırlayamadım şimdi ama bulurum fiyatıda 23 ytlden almıştım ...

CADIARZU benim belli olmuyo canım yaa ama 30 günü geçiyo
5 tane olması kötü yaa ben zaten şimdi değil eşimin aralık başı gibi sperm testi tekrarlanacak düzelmesine göre o aya kullanıyım istedim
tükürükle olanı inceledim ama çoğu kimse memnun kalmamış oyüzden kafam karışık
bekleyim bakalım

smha canım markadı medismarttı hatırLADIK mehtoş söledi :)))

evet bu ismi burda çok duydum kullanan çok-tatlicadiarzu-

valla biz kullandık memnun kaldık:)))) sende kullan memnun kalırsın :eek:

kaydirigubbakcemile2 gerçektenmi dur bakalım bi bekleyim sonucu düşünüyorum ama emin olamıyorum ama yumurtlama gününden falanda

tükürükle olan Donna nasıl bilgin varmı canomsositososito

smh canım hadi inşşş bu sefer güzel haberler gelir kocandan taraf size... artık yüzünüz gülecek inşaallah... bence medismartı dene derim ... 12. günde başlarsın yapmaya hegün denersin...

onu seviyorum hakkında hayırlısı olur inşallahhhh

tatlı cadıcım hoş geldin tatlım nasılsın sen buraların yolunu bilirmiydin kızzz

slm kızlar bugün nasılsınız
ben biraz stresliyim bu 2 gün hasta olama zamanı bakalım bu ay ne olacak her ay yaşadığım gibi hüsranamı uğrayacam yada bir mucize olup hamilemi olacam şu son iki günü atlatsaydım
düşünmeyeyim diyorum ama ne fayda hiç aklımdan çıkmıyoki şeytan dürütyo hadi yine düşün diye
hadi bakalım hayırlısıyla hepimize bir mucize olur herkezden güzel haberler alırmışız

mrb kıslar nasılsınız bakalım demek ki sizlerde benim gibi bu ay umutlusunuz Allah inş yüzümüze bakarda istediğimiz olur yüce rabbim sen bebişlerimizi bize gönder..... herkese bol şans...................

X