Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

aaa kıslar kımsecıkler gozukmuyor topıcte sanırım herkes tatılde.
buarada maatcım merhaba sanada.a.s.

yaw rosemcim birimiz giriyoruz birimiz çıkıyoruz ::)) hadi bakalım .. ne zaman denk geleceğiz naniknanik

Kızlarrr ben de varımmm.Lekelenmelerim devam ediyor,cuma günü adet tarihim.Umuttsuzum bekliyorum bakalım hayırlısı...

Kızlarrr ben de varımmm.Lekelenmelerim devam ediyor,cuma günü adet tarihim.Umuttsuzum bekliyorum bakalım hayırlısı...

öfff... sorma... ben de c.tesi veya pazar bekliyorum... hadi bakalım hayırlısı ... üstelik c.tesi sınav var.. amma zamanlama :bbo:

yine kimsecikler yok herkes köşe kapmaca oynuyor sanki :sm_confused:sitedeki problem devam ediyor galibaCADIARZU

maatcım kusura bakam dün yüzüne kapatmış gibi oldum özür dilerim:çok üzgünüm: ama teknik arıza nedeniyle ara vermek zorunda kaldım anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim:roflol:

Hayırlısı ile hepimiz hamiş heberlerimizi alırtız işallah kızlar.beklemek çok zorrrrrrrrrrrr.

Hayırlısı ile hepimiz hamiş haberlerimizi alırtız işallah kızlar.beklemek çok zorrrrrrrrrrrr.

hermine okyonus84 sadece üçümüz mü varız şuan sizinde sesiniz çıkmıyor geleceğin anne adayları

kizlar bende hamile kalmak istiyorum artik ya 4 aydir calisiyoruz hamis olayim diye ama yok ne yapcami sasirdim bugun yine regl oldum allahim cok istiyorum yarabbim ya ne yapmaliyim kizlar ya derdime bi care

bende burdayım yasemenn cim maales sitenin azizliğine uğradım giremedim siteye yasakkelime:1rolleyes:

bekleyis devam ediyor dusunmemem gerektigini dusundukce dahada cok dusunur hale geldim biliyorum yaptigim yanlis stress yapmamam lazim ama napayim her zaman aklimda degil ama sadece affedersiniz de iliski esnasinda aklima geliyor aceba bu sefer bebek olurmu diye aceba aceba acebaaa bu dusunceyi aklimdan nasil atabilirimki?

bekleyis devam ediyor dusunmemem gerektigini dusundukce dahada cok dusunur hale geldim biliyorum yaptigim yanlis stress yapmamam lazim ama napayim her zaman aklimda degil ama sadece affedersiniz de iliski esnasinda aklima geliyor aceba bu sefer bebek olurmu diye aceba aceba acebaaa bu dusunceyi aklimdan nasil atabilirimki?

Okyanus aramıza hoşgeldin? Bayan66 nasılsın? kaç aydır deniyorsun?

X