Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

eveeeettttt..... siteden çıkmadan önce bir kafamı uzatıp bakiim dedim.. tahmin ettiğim gibi kapanışı yapıyorum.....

herkese renkli rüyalaaaarrrrrrr....:a015:

ha haaaaayyyy sen öyle san şekerim benim adım krispi reklamlarda gördüğünüz gibi nereden çıkacağım belli olmaz
reklam derken krispi reklamı varya ordan esinlenerek söyledim neyse bende yatıyorum herkese iyi geceler tatlı rüyalar

günaydın kızlar nasılsınız? dün muhabbet baya koyuymuş ben katılamadım

ceydacım günaydın...canım şimdiden Allah kavuştursun.oralara gitmek ne güzel...bu arada nete girebileceğine sevindim...hem sen bizden ayrı kalmamış olursun,hemde biz senden:1hug:

Günaydın millet. Ben regl oldum tamamen...

günaydın alincım.moralini bozma herşeyde bir hayır vardır. sana diyoruz ama hepimizin yaşadığı şey bizlerde de moral bozukluğu oluyor.ama elden gelen birşey yok. sabredicez ve inşallah en yakın zamanda hamileler listesinde olucaz:1hug:

slm kızlar bende varım.gerçi biz bu işe başlayalı 3 ay oldu yinede bi tarafım korkuyo bi tarımda yok canım olur diyo..ama içimde olucak diye bi ses sürekli konuşuyo:Saruboceq:

günaydın hakcacım nasınsın bugün bakalım :))
alin gelmiş senin kırmızılar gene ne yapalım sağlık olsun ben sana gene komik mesajlar atar keyiflendiririm seni sen merak etme :))
layd pacino mrb canım hg korkma pozitif düşün ve kafandan kötü şeyleri at gitsin çünki korku stres demek stresde bebek yok demek anladınmı canım.. onun için hiç korkma olmasada her şeyin bi çaresi vardır elbet...

hoşbuldum sultan49 doğru söylüyosun kuruntu etmemek lazım akışına bırakmak lazım.ilk başlarda kasıyodum ama son bir aydır eşimle birlikte bunlarıda aştık,tavsiyelerin için sağ ol

sağol sultancım iyiyim.malum bilgisayar başından ayrılamıyorum yinekaydirigubbakcemile3...ama şimdi dışarı çıkmam gerekiyor...görüşmek dileğiyle...hepinize hayırlı günler,bol hamişli haberler diliyorum.
alincim sende üzülme inşallah birdahaki aya bakarsın hamişler patlaması yaşanır,bunların içinde bizlerde oluruz,tedavi sürecinde olan ya da olmayan... Allah hepimizin yüzünü güldürsün...

ay ay günaydın kuşlarımmm nasılsınız yeni gelen arkadaşlar hoş geldi sefalar getirdiii

alincim canımm sıkma canını hayırlısı olsun inş diğer aylara canım unutma mutlaka bizlerde bebişlerimizin kokusunu hissetcez canımmm öpüyorum seniii

kız sultan naber canımmm .)))))) allah neşeni bozmasın tatlımmm

hakça ceyda rosem rüfeyde zencefil layd sizler nasılsınızzz canlarrr

beloş ablacım maat sizler nerelerdesinizzz beloş kuşum özledim seni valla kızzz

ben bugün bi rüyanın etkisindeyimm eşimle giderken kıl payı kazadan yırtıyoruzzz çok korkdum allah hayırlara çıkartsın nasıl uyandım göreceksiniz yastığı nasıl sıktıysam bileklerim ağrımışşş çok korktum çokkk

iyizi hamdolsun yasemennn arkadaşım..allah rüyanı hayırlara çıkarsın.canım sadaka belayı def edermiş kötü bi rüya gördüğünde yada korktuğunda hemen sadaka ver illa büyük bi şey olması gerekmez bi çocuğu sevindir(tanıman gerekmez ,mutluluğumuzun daimi olması için ara sıra böyle şeyler yapmak iyi geliyo inan),hiç bi şey yapamadın sevdiklerine gülümse o bile sadaka yerine geçer.

layd cim çok saol tatlım öle yapayımm çok korktum ama itiraf edersem hemen sabah kalktığımda eşimi aradımm çok şükür iyiymiş :))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…