Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

gunaydınlar hakcacım cok sagol canım allah inş.sızlered nasıp etsın
yasemıncım ruyan hayırlara karsı inş. bı aralar boyle sıkıntılar yasamıstın ya belkı onun etkısı altındasındır hala
belenay maat merve sultanı alın rosem vildan rufeyde ve dıgerlerı nasılsınız bakım
ben sımdı kahvaltı yapacagım sonra gorusuruz benım canım arkadaslarım hepınızı optm

günaydın kızlar yeni gelenler hoşgeldi
kızlar acayip karnım ağrıyor bende kırmızı kartı yicem bugün galiba ama arada aklıma dün maat ın söylediği iptal iptal geliyor aklıma geldikçe onu söylüyorum belki gelmez ozaman
şakkıdı:dance:

ceydacım canım allah kavuştursun allah kabul etsin inşallah rabbim hepimize o kutsal topraklara gitmeyi nasip eder inş allahım bu kutsal topraklar hürmetine inşallah eşinle sana bebişinizi göndersin
bu arada ooo keyif yapıyon afiyet olsunnn benim yerimede yap bakalım

ay ay günaydın kuşlarımmm nasılsınız yeni gelen arkadaşlar hoş geldi sefalar getirdiii

alincim canımm sıkma canını hayırlısı olsun inş diğer aylara canım unutma mutlaka bizlerde bebişlerimizin kokusunu hissetcez canımmm öpüyorum seniii

kız sultan naber canımmm .)))))) allah neşeni bozmasın tatlımmm

hakça ceyda rosem rüfeyde zencefil layd sizler nasılsınızzz canlarrr

beloş ablacım maat sizler nerelerdesinizzz beloş kuşum özledim seni valla kızzz

ben bugün bi rüyanın etkisindeyimm eşimle giderken kıl payı kazadan yırtıyoruzzz çok korkdum allah hayırlara çıkartsın nasıl uyandım göreceksiniz yastığı nasıl sıktıysam bileklerim ağrımışşş çok korktum çokkk

canım allah hayıra çıkarsın inş

kız vildoş hoş geldin canım inşallah gelmezde bebişin gelir onun yerineee hakkında hayırlısı tatlım,

günaydınlar anne adayları bugün nasılsınız
bugünlerde bende kırmızı kartı bekliyorum bakalım ne zaman kırmızıyı görecem
yinede bir ümitle bekliyorum o güzel haberi

ceydacım canım allah kavuştursun allah kabul etsin inşallah rabbim hepimize o kutsal topraklara gitmeyi nasip eder inş allahım bu kutsal topraklar hürmetine inşallah eşinle sana bebişinizi göndersin
bu arada ooo keyif yapıyon afiyet olsunnn benim yerimede yap bakalım

amin canım:Saruboceq:sızler ıcınde dua ıstıyorum esımden inş.hepimize versin:Saruboceq::Saruboceq:

günaydınlar anne adayları bugün nasılsınız
bugünlerde bende kırmızı kartı bekliyorum bakalım ne zaman kırmızıyı görecem
yinede bir ümitle bekliyorum o güzel haberi

sanada günaydın tatlımm inşallah sende kırmızı kartı yemezsinde bebişsin gelir canımmm hadi hakkında hayırlısı inşallahhhhŞeniz yerimseniben

kız vildoş hoş geldin canım inşallah gelmezde bebişin gelir onun yerineee hakkında hayırlısı tatlım,

inş dediğin gibi olur ama hiç sanmıyorum canım ya dün akşam pembe bi akıntı geldi ama çok kötü sancım var şimdi bu ay dr.gitcem gelsede gitsem diye bakıyorum

benimde adteime 1 hafta var bakalım hayırlısı klomen kullandım ve yumurta takibine gidiyominş. hakkımızda hayırlısı

benimde bu ay adetim bir acayip oldu bugün her ihtimale karşı test yaptırıcam ama korkuyorum negatif çıkar diye

X