Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar hepiniz ne kadar pozitifsiniz.ben neden böle olamıyorum anlamadım.hiç bişeye odaklanamıyorum.kafamın için puzzle gibi.dr. gittim bugün reçetemi paramı kaybedip eve geldim.Mutsuzum.....

kızlar kocama dıomkı kkdakı arkadaslarıma dua etcen bak sakın unutma dıye tembıhlıom inş.ordakı dualardan sonra hepımızın olurda nufus patlaması yasatırız ulkemıze

kızlar ben cıkom su yarım kalan ıslerı bıtıreyımde ıcım rahat etsın sonra gorusuruk hepınızı kocamaaaaaaaaaan optm

canım şimdiden allah kavuştursun ve allah kabul etsin sen nereye gidiyosun peki

kızlar hepiniz ne kadar pozitifsiniz.ben neden böle olamıyorum anlamadım.hiç bişeye odaklanamıyorum.kafamın için puzzle gibi.dr. gittim bugün reçetemi paramı kaybedip eve geldim.Mutsuzum.....

hiçbirşeyin üstünde çok fazla durma... gerek iş gerekse özel hayatımda geriye dönüp baktığımda neye kafamı hastalıklı bir şekilde taktıysam o iş ya rast gitmedi ya da ayağıma dolandı.... neyin üstünde fazla durup "aaa asla yapmam" dediysem hayat dönüp dönüp onu karşıma çıkardı... sonuçta şun gördüm ki yaşam bir test süreci.. ve bu test bitmiyor.. biri bitiyor diğer başlıyor... o nedenledir ki sonunda enerjinin gücüne inandım.. gerçekten buna inandıktan sonra hayatımda oldukça fazla şey gözle görülür şekilde değişmeye baladı.. ya da ben öyle algıladım.. ama ne önemi var ki? bana da öyle gelmiş olsa önemli olan benim nihai duygularım değil mi?
işyerinde ya da evde ya da diğer herhangi bir konuda işler ters gitse hemen kendimi şunu düşünmeye zorluyorum "uzunda ne olabilir ki en kötü?? canımdan daha mı kıymetli" ...
inan kısa süre içinde kendimi daha iyi hissediyorum...
bir de son bir tavsiye daha.. yıllar önce bir yazarın kitabını okumuştum.. pozitif enerjiyle ilgili... diyordu ki : "aklınıza kötü bir şey geldiğinde ne olursa olsun içinde negatif içerik olan herhangi brşey ki bu kendi hakkınızda da olabilir bir başkası hakkında da ya da genel olarak hemen kendi kendinize İPTAL İPTAL deyin... bunu birkaç kez tekrarladığınızda (tercihan sesli olarak) o düşünce kafanızdan uzaklaşıyor...

belki bu son iki tavsiye komik geldi sana.. "hadi canıımmm o kadar kolay olmuyor kafadan atmak/uzaklaştırmak" diyebilirsin.... ama inan önceleri kolay olmasa da inatla birkaç denemeden sonra beynin senin sözünü garipbir şekilde dinlemeye başlıyor.... böylece %100 olmasa dahi (onu henüz ben de başaramadım::)) bir bakıyorsun yüksek oranlarda olumlu düşünmeye başlıyorsun... ve pozitif enerji pozitif enerjiyi çekiyor.. hayatında bir bakıyorsun herşey yavaş yavaş yoluna girmeye başlamış....

bak kafanda olumsuz düşüncelerle dolaşırken paranı ve reçeteni kaybetmişsin... hadi şimdi bunu olumluya çevirelim hemen: "amaaannn en kötü ne olabilr yani?? ölüm yok ya ucunda?? canımdan kıymetli değil ya.. bir dahakine daha dikkatli davranırım" di mi ama a.s

ne zamandır beynimi bu şekilde eğitmeye başladım o gün bu gündür yıllar boyunca kullanmışl olduğum antidepresan haplarını bile bıraktım.. şükürler olsun artık onlara da ihtiyacım yok artık bu bakış açısıyla

olumlu düşün olumlu olsun.. güzellikler seninle olsun a.s.

dün gece rüyamda ne gördüm biliyomusunuz ceyda ve belenay ışimdi hatırlıyorum ama tam değil ben ailemi ziyarete gidiyorum orda karşılaşıyoruz tesadüfen ama birbirimizi tanıyoruz 40 yıllık arkadaş gibi oturup konuşuyoruz başka bişey hatırlayamıyorum ama allah hayıra çıkarsın inş

maatcım ne gusel dökturmusun oyle.
okudukca kendıme geldım.pozitif enerjım arttı.
buarada iyiki bu baslıgı bulmusum.bıraz gec farketsemde gercekten bana cok ıyı gelıyor burda sızınle yazısmak..tesekkurler hepınıze.Şeniz

kızlar sitede olupta cvp vermeyenlerin ikizleri olsunda görsünler günlerini nerdesiniz kızlar ya

bende varım elif olmuyor işte olmuyor bu ayda bugün gitti allah yardımcımız olsun kızlar

benim geçen hamileliğim ikizdi ama kuş olup gittiler benden yenilerini bekliyorum ama malesef..

iyi akşamlar güzel papatyalar kimler bir bakayım dedim bugün siteye giremedim inanılmaz bir yoğunluk vardı eve geldim hemen oturdum bilgisayarın başına maşallah ne güzel muhabbet etmişsiniz bakın imrendim şimdi kaçırmışım sohbeti ama bir bilseniz nasıl bir gündü çok yorgunum uyumam lazım ama kalkamıyorumki netten
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM ŞEKERLER

saolasın... kafanız bişeye bozuldukça ya da modunuz düştükçe deneyin walla... harbiden işe yarıyor.. bi süre sonra kendini zorlamadan otomatikman yapmaya başlıyorsun zaten :lepi:

zaten bu sıtede oyle olmadıkmı canım a.skardesten bıle ote olduk burda kımseyle paylasamadıklarımızı paylasıyoruz :asigim::asigim:

slm hanımlar belenaycımda benım gıbı bugun gec gırenlerden kızlar benım esım 50gun kalcakmıs ya aksam gelınce dedı
ben anemlerde kalacagım bu sure zarfında allahtan bıyerlerden net cekıo da orda anemlerdeyken sızdende ayrı olmamıs olcam yoksa ben sızsız naparım okadar alıstımı sızlere hepınızı cok sevıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…