Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar bugün belenay hiç görünmedi farkındamısınız yoksa benmi görmedim merak ettim şimdi

hııı.. onu ben de merak ettim walla.... bir ara kısa bi süre için göründü.. naptın diye sormaya kalmadı yine kayboldu CADIARZU

bizimki mecburiyetten yapıyodu galiba eline yakışıyor ama bigün işten geliyodum bi baktım bizimkisi cam siliyor şimdi durumlar değişti ama bi ara hergün evden çıkmadan bugün onu yap bunu yap diye tembihliyor o söyleyincede benim canım istemiyor hiç bişey yapmak artık oda boşlamaya başladı canım nezaman isterse ozaman yapıyorum artık

direkt duymamazlık tan gel bence -tatlicadiarzu-

kızlar bu arada bişi söylemeden edemicem:

bugün internet alışveriş sitelerini dolaşıyordum (malum en büyük hastalıklarımdan biri -tatlicadiarzu-) sağlık ürünleri satan bi sitede ünlü bir markanın hazır bal/ç.otu karışımı satılıyor.... açıklaması da aynen aşağıdaki gibi:

"Vücuda kuvvet verici, iştah açıcı, idrar söktürücü ve süt artırıcı etkileri vardır"

yani yumuralardan falan hiç bahsedilmemiş... hani hormon dengesinden falan bahsetse yine tamam dicem... çok bozuldum yaw... boşuna mı yemeye çalışıyoruz acaba biz o korkunç şeyi kafamçokkarıştı

yani sırf tarçın mı eksik diye :uhm:

Son düzenleme:
kızlar bu arada bişi söylemeden edemicem:

bugün internet alışveriş sitelerini dolaşıyordum (malum en büyük hastalıklarımdan biri -tatlicadiarzu-) sağlı ürünleri satan bi sitede ünlü bir markanın hazır bal/ç.oyu karışımı satılıyor.... açıklaması da aynen aşağıdaki gibi:

"Vücuda kuvvet verici, iştah açıcı, idrar söktürücü ve süt artırıcı etkileri vardır"

yani yumuralardan falan hiç bahsedilmemiş... hani hormon dengesinden falan bahsetse yine tamam dicem... çok bozuldum yaw... boşuna mı yemeye çalışıyoruz acaba biz o korkun şeyi kafamçokkarıştı

yani sırf tarçın mı eksik diye :uhm:

canım acıkcası nasıl bır urundur senın dedıgın bılmıyorum ama ben bızzat corek otunu kendım test edıp onayladım canım.gercekten yumoslara faydası oluyor.
bu ay yumurta takıbı yaptırdım.tabı ılacımı da ıctım ama ılk kontrole gıttıgımde yumurtalar yeterlı olgunluga gelmemıs dedı doktorum.
bırkac gun gecsın yıne gel dedı.
bılıyorsunuz yumurta gelıstırmek ıcın sadece 5 gun ılac alıyorsun bu 5 gunluk ılac eger etkılı olursa buyuyor yumurtalar.
her neyse eve geldım tabıkı moralım cok bozuldu.3 gun ıcınde sabahları cay kasıgıyla karısımdan yedım.doktora 4.gun gıttıgımde yumurtamın yeterlı olgunluga ulastıgını ogrendım.
ılk gıttıgımde 14 mm olan yumurta son gıttıgmde 22 mm olmus.:nazar:
yanı herkese aynı etkı edıcek dıye bırsey yok ama faydası oldugunu dusunuyorum.

arkadaşlar bu karışımın bir ölçüsü varmı yoksa göz kararı mı nasıl yapacagız?????...........

canım ben goz kararı yapıyorum.bıraz bal,ögütülmüs cörek otu ve bıraz tarcın katıp karıstırıyorum.yalnız corek otunun ezılmesı yada ögütülmesı lazım.bunuda havanda rondoda yada kahve degırmenınde yapabılırsınız.kaydirigubbakcemile5

ahhh ahhhhh.. işte hassas konuya temas ettin sırnaşık şey ben ç.otu ve tarçı abarttım da yenecek gibi olmadı -tatlicadiarzu-
kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3canım bıraz bal ekle uzerıne tadı duzelır.hihoyyyt

kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3canım bıraz bal ekle uzerıne tadı duzelır.hihoyyyt

yaw neredeyse bir ölçü daha bal ekledim.. yok yok...burnumu tıkayıp yemeye çalışıyorum... bir yandan da su içiyorum :bbo:

internetten sırf bu çörekotu için ince kıyacak bi rondo alıcam yaw bu gidişle naniknanik

selam kknın guzel hanımları :teytey:ben bugun sıteye anca gırebıldım masalah bugun muhabbet koyuymus
benım bugun gunum kosusturmayala gectı okadar yoruldumkı esım bu sene gorevlı olarak hacca gıdıor anıden haber geldı cuma ucuyozkafamçokkarıştı dıye sabah bursaya gıttı hala da geklmedı bende bıryandan valız hazırlama bıryanda evde temızlık koltukları halıları fılan sıldımkafamçokkarıştı belım agrıdan kopuyor oluyorum yorgunluktansenağlama huyum kurusun:tomato: nezaman bıyere gıtcek olsam temızlıge kalkısıom:roflol:

ceydacım ne guzel.cok tatlı bır telas olsa gerek.
Allah kabul eder ınsallah ıbadetınızı.

amın rosemcım rabbım sızlered nasıp etsın ınsalah bır taraım sevınıo bır tarafım buruk 45 gun kocam yok asker yolu gıbı beklıcez artık

selam kknın guzel hanımları :teytey:ben bugun sıteye anca gırebıldım masalah bugun muhabbet koyuymus
benım bugun gunum kosusturmayala gectı okadar yoruldumkı esım bu sene gorevlı olarak hacca gıdıor anıden haber geldı cuma ucuyozkafamçokkarıştı dıye sabah bursaya gıttı hala da geklmedı bende bıryandan valız hazırlama bıryanda evde temızlık koltukları halıları fılan sıldımkafamçokkarıştı belım agrıdan kopuyor oluyorum yorgunluktansenağlama huyum kurusun:tomato: nezaman bıyere gıtcek olsam temızlıge kalkısıom:roflol:

ceydacım Allah o güzel yerlerin hürmetine hayırlı saglıklı bir evlat nasib eder inşallah .... :CüvCüv::CüvCüv:

aaa. gidiyor muuu.. hadi bakalım harlısıyla güle güle gitsin güle güle gelsin.... 45 gün uzun gibi gelir ama geçiyor walla... biz ankaradayken benim kociş de 2 ayda bir 45 gün göreve giderdi.... buraya geldik ayda bir 1 hafta gidiyor neyse ki

ha bi de iyi tarafından bak bilgisayar sana kalıcak ..ehieheehi ehe

ama ceydacım öyle herişi birarada yapıp belini falan incitme kendini de yorma.. aman diyim hassas bölgeler bizim için

Son düzenleme:
X