Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

h.bulduk hakca. senin de yumurtalarınmı gelişmiyor acaba. bide aşılamadan önce gördüğün tedaviyi anlatırsan sevinirim.biz daha önce aşılamasız denedik aynı tedaviyle ama olmadı.

canım benim 2 aşılamadada yumurtalarım gelişti ama olmadı kısmet değilmiş demek ki.
adetimin 2.günü doktora gittim muayeneden sonra bana kullanacağım ilaçları verdi.ben puregon kullandım.pen şeklinde aynı insülün iğnesi gibi. göbekten kendim yaptım hiç acımıyor. ara ara doktor beni çağırdı,yumurtaların büyüyüp büyümediğine bakmak için. uygun büyüklüğe geldiği zamanda çatlatma iğnesini vurdum. daha sonrada aşılama oldu.

canım valla bende anlamadım dr beni sinir etti inşlh tüplerim kapalı degildir nasıl bir tedavi olur bilmiyorum ama intnetteki bilgiler çok korkutucu zor gibi hiç olmayadabilir miş

canım valla bende anlamadım dr beni sinir etti inşlh tüplerim kapalı degildir nasıl bir tedavi olur bilmiyorum ama intnetteki bilgiler çok korkutucu zor gibi hiç olmayadabilir miş

sen moralini bozma.tek tüplede hamila kalan birçok insan var. inşallah senin tüplerinde bir sorun yoktur.Pazartesi bakalım doktorun ne diyecek. bu arada o gün çektirdiğinde başka bir doktora gösterme şansın yok muydu sonucu?

slm arkadaslar kara listenize benide alin benimde bebisim olmuyo bugunlerde bende asilama tedavisine basladim ins bir sonuc alirim allah isteyen herkese annelik duygusunu yasatsin

canım özelin kapalımı özelden msj göndermek ıstıyorum sana ama.bend eodktor arastırıyorum. o doktoru tavsıye etmıyormuusun? kontroıllerını hep karabacakmı yaptı?sadece rahım filmi içinmi gıttın?

slm arkadaslar kara listenize benide alin benimde bebisim olmuyo bugunlerde bende asilama tedavisine basladim ins bir sonuc alirim allah isteyen herkese annelik duygusunu yasatsin

ordulu aramıza hg...
hayırlısı olsun. kara liste demeyelim UMUT LİSTESİ hepimize uğur getirecek ve inşallah hepimiz umut listesinden hamileler listesine terfi edicez hayırlısıyla...inşallah hayırlı sonuç alırsın. peki ne zaman öğreneceksin sonucu?

aramıza yenı gelenler h.g.
aum canım 3yıl once bende cekındım rahım fılmı once tuplere bakıldı sonra 24saatgectıkten sonrada batın rontgenı cekıldı ve fılım lerle bırlıkte acıklayıcı bır kagıt vermıslerdı bana inş.sorun yoktur canım
sukur basarabıldık be hakca su msj ısını cvp ıcınde tskr ederım arkadasım

aum canım ben yenı gelen msjlara bakmak ıcın bır formul buldum ama asıl nasıl oluyor bılmem denemek ıstersen altta hızlı gecıs varya ordan gıt dıyorum anasayfayı yenıleyerek buluyorum yanı

iyiaksamlar kıslar.
nasılsınız?
ben pek ıyı degılım.
ne zaman kaynanamlara eltım gelse cok etkılenıyorum.
eltımın ıkı tane bebesı var.kayınpeder ve kaynanam cocukları o kadar cok sımartıyor o kadar cok sevıyorlarkı.kesınlıkle kıskanmıyorum ama elımde olmayarak etkılenıyorum.senağlama
bıraz once evıme geldım hemen sızlere yazmak ıstedım.
ınsallah bu ay hepımızın bebıslerı gelır artık.:çok üzgünüm:

kızlar ben hastalandım belkı demıstım ama yıne olmadı napalım nasıp amaaaaaaaan takmıyorum artık nezaman gelmek ıstıyorsa bebısım ozaman gelsın

canım benım uzulme:1hug:bırgun rabbım bızımde yüzümüzü güldürecek ben emınım bak ben sımdı hastalandım ama artık takmıyorum evet boyle durumlar bıraz insanın canını sıkıyor ama hepsi birgun gececek tatlım a.s

ınsallah canım.ama elımde olmadan etkılenıyorum.bırde eltımın cocukları oldugu ıcın genelde butun ısler bana kalıyor.elımde kalıcak degıl ama ıster ıstemez gucume gıdıyor.:çok üzgünüm:
bır hamıle kalayım, kaynanamlara gıdınce bardak bıle kaldırmıcam..kaydirigubbakcemile3

inşallah canım allah gonlune gore versın a.s.senı cok ıyı anlıyorum benım eltımde 1bucuk senelık evlı ve bıtane kızı var senede bır goruyorum ama dedıın gıbı oluyor 2gelınız sımdılık zaten evde ordada senın gıbı ısler bana kalıo kaynanam eltıme(sen cocuguna bak kızım yengen yapar onun ısı yok fılan dıo)ama napayım :çok üzgünüm:allaha sıgınıyorum ve ona bırakıyorum onların yanındayken rabbımden bolbol sabır ısterım:Saruboceq::Saruboceq:

canım bende sabırlı olmaya calısıyorum ama ınsanın cok agrına gıdıyor.
bellı bır zamandan sonra patlayıverıcekmıs gıbı oluyorum..
ınsallah bıran once hamıs oluruzda bızde hıcbırseye karısmayız.kaydirigubbakcemile3

kızlar ben hastalandım belkı demıstım ama yıne olmadı napalım nasıp amaaaaaaaan takmıyorum artık nezaman gelmek ıstıyorsa bebısım ozaman gelsın

ceydacım bu işlerde stres çok önemli ama elimizde değil.ben sana söylüyorum bende regl zamanı olacak mıyım,olmayacak mıyım diye strese giriyorum. hakkımızda hayırlısı arkadaşım.Allahın izniyle hepimiz o listeye doğru adım adım ilerliyoruz...

rosem sıkma canını arkadaşım:1hug: yakın zamanda inşallah sana diyecekler sen otur diye o zamanda eltinin bebeği büyüyecek.herşey sırala ama değil miyerimseniben.

rosem sıkma canını arkadaşım:1hug: yakın zamanda inşallah sana diyecekler sen otur diye o zamanda eltinin bebeği büyüyecek.herşey sırala ama değil miyerimseniben.
evet haklısın.ama o zaman hıc yerımden kalkmıcam..kaydirigubbakcemile3:roflol:

evet dedıın gıbı canım su stresı bı atsam ustumden 1haftadır camasır kontrolu yapıodum oldummu olcammı dıye sonunda getırdım ıste:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…