Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

geldi di mi nihayet :teytey: ya belenay ile mesajlaşıyorduk sana yeni mesaj göndermek için 180 sn beklemek gerekti.. :lepi:

ben ceydaya gönderemiyorum peki sen ceydaya gönderdin mi? yoksa mesajı almak istemiyor ya da alamıyor yazısımı çıktı?

maat ben şimdi arkadaşlık ve irtibat bölümüne girdim. beni eklemesi gerekiyor ceydanın sanırım ondan sonra olacak inşallah. bakalım ceyda gelince görüşürüz.

kızlar hadi gözünüz aydın sevindim bak hergün yeni birşeyler öğreniyoruz site kullanımı o kadar genişki hergün bir bölümünü kavrıyoruz iyiki bu site var iyiki sizler varsınız dur bi daha sölicem dayanamıyom
SİZİ ÇOOOOOK SEVİYOOOM

benide yazin listeye ben daha 3 aydir dusunuyorum hamile deilim bende dualarinizi bekliom:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek: istiyorum hemde cok

gizem merhaba.aramıza hg. liste umarım hepimize uğur getirecek. inşallah hepimiz hamileler listesinde sağlıklı bir şekilde yerimizi alıcaz.

maat ben şimdi arkadaşlık ve irtibat bölümüne girdim. beni eklemesi gerekiyor ceydanın sanırım ondan sonra olacak inşallah. bakalım ceyda gelince görüşürüz.

ben önce ikinizi de arkadaş ve irtibat listesine ekledim.. bi de özel mesajlaşmadaki 2inci tıkı kaldırdım... o zaman oldu.. gerçi belenaya listeye ekleme yapmadan gitti

kızlar hadi gözünüz aydın sevindim bak hergün yeni birşeyler öğreniyoruz site kullanımı o kadar genişki hergün bir bölümünü kavrıyoruz iyiki bu site var iyiki sizler varsınız dur bi daha sölicem dayanamıyom
SİZİ ÇOOOOOK SEVİYOOOM

belenaycım sağol iyi ki sende varsın. bizde seni çokkkkkkkk SEVİYORUZZZZZ.:1hug:a.s.
Allah :nazar: korusun

ben önce ikinizi de arkadaş ve irtibat listesine ekledim.. bi de özel mesajlaşmadaki 2inci tıkı kaldırdım... o zaman oldu.. gerçi belenaya listeye ekleme yapmadan gitti

belenayı ve ceydayı aynı zamanda ekledim. belenaya gitti ceydaya gitmiyorsenağlama
ara ara denerim

benide yazin listeye ben daha 3 aydir dusunuyorum hamile deilim bende dualarinizi bekliom:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek: istiyorum hemde cok

hoşgeldiiinnn... bu gruba boş giren dolu çıkıyor er geç merak etme kaydirigubbakcemile3

kızlar ben ufak ufak kaçıyorum yine... biraz karnımı doyurayım biraz da ders bakayım... huysuzu seyretmeyi düşünüyorum bu akşam... huysuzdan önce bir uğrarım yine..

şimdilik sağlıcakla kalın :a015:

kızlar aum fılm cekılmıs fılmı hakkında yorum ıstıyo dr.una gosterememıs
canımvalla bir sen anladın derdimi saol arkadaşlar sizlerde saolun ama ben biraz araştırdım sizden ses çıkmayınca tüplerim tıkalı ise işim baya zor gözüküyor moralim çok bozuldu Çok üzgünüm çoook

canımvalla bir sen anladın derdimi saol arkadaşlar sizlerde saolun ama ben biraz araştırdım sizden ses çıkmayınca tüplerim tıkalı ise işim baya zor gözüküyor moralim çok bozuldu Çok üzgünüm çoook

canım tekrar kusura bakma... benim hsg yi çeken radyolog doktor tüplerde bir sorun yok dedi,daha sonra doktorumda aynı şeyi söyledi.sen doktora gösteremedin ama çeken kişi peki birşey demedi mi?

canım tekrar kusura bakma... benim hsg yi çeken radyolog doktor tüplerde bir sorun yok dedi,daha sonra doktorumda aynı şeyi söyledi.sen doktora gösteremedin ama çeken kişi peki birşey demedi mi?
canımzaten dr um çekti o da sadece bu kadar acıdıgına göre sorun olabilir dedi ama filme bakmadı ptesi bakayım dedi

süpriz mucize merhaba canım hg...
1. aşılama sonucu hamile kalanları duydum.ben 3.aşılamayı deneyeceğim KAsım ayında kısmetse. inşallah senin 1.aşılaman tutar :CüvCüv: olursun. hakkımızda hayırlısı olsun...

h.bulduk hakca. senin de yumurtalarınmı gelişmiyor acaba. bide aşılamadan önce gördüğün tedaviyi anlatırsan sevinirim.biz daha önce aşılamasız denedik aynı tedaviyle ama olmadı.

aum canım sana kucuk bır kagıt vermedılermı fılmle onu buraya yazarmısın bıde gecmıse bakmak ıcın toplam sayfa yazan yere (basta ve en altta .)rakamlara tektek tıklayaragk gerı bı sekılde bakabılırsın

slm arkadaslar ben araniza bu gun katildim mesajinizi okudum bende dort senelik evliym benimde bebegim olmuyo asilama tedavisine basladim umarim olur dualarinizi eksik etmeyin allah hepinizin gonlune gore versin ins

canımzaten dr um çekti o da sadece bu kadar acıdıgına göre sorun olabilir dedi ama filme bakmadı ptesi bakayım dedi

canım öncelikle geçmiş olsun.hemen baksaydı ya sonuca. bende bu doktorları bazen anlamıyorum. neden Pazartesiye kadar bekleyecek anlayamadım yani. acımış olabilir belkide ama sen canını sıkma.iyi şeyler düşün ki iyi olsun.

aum canım sana kucuk bır kagıt vermedılermı fılmle onu buraya yazarmısın bıde gecmıse bakmak ıcın toplam sayfa yazan yere (basta ve en altta .)rakamlara tektek tıklayaragk gerı bı sekılde bakabılırsın

canım sadece filmleri verdiler kagıt vermediler saol canım ben eski yazıları degil yen, gelen mesajları hemen göremiyorum

X