Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

krispi ne gusel senın bır cocugun varmıs.masallah.
Allah nazardan saklasın.:Saruboceq:
pekı ıkıncı bebek ıcın kac zamandır beklıyorsun?

sağol canım benim üçüncü ayım bakalım bu ay tutacakmı dün akşam başladım çalışmalara 12 kasımda adet tarihim inşallah tutar hepimizin inşallah canım senin yok galiba okuduğum kadarıyla yanlışsam düzelt canım

yok canım maalesef.14 ay oldu halen beklemedeyım.3 aydır yumurta takıbındeyım.bu ay ılac kullandım catlatma ıgnesı oldum.bakalım ınsallah yumurtam catlamıstırda bebısım gelır.:Saruboceq:
eger bu ayda adet olursam sanırım asılamaya gecmemız gerekecek.:çok üzgünüm:
sen bızden tabıkı daha sanslısın cunku bırkere gebelık elde etmısın ve bebısın olmus.
en yakın zamanda hamıs olacagını dusunuyorum..
hadı bakalım guzel haberlerını beklıyoruz.a.s.

pişman olmazsın bence kızınada bir kardeş gelir ne kadar güzel Allah gönlüne göre versin.
ben 2 kez aşılama denedim tutmadı. Kasım ayında kısmetse tekrar deniycez...hayırlısı artık...

ahhh canım inşallah ama varya biliyormusun sanki benimde hiç bebeğim olmamış gibi ikinciyi istiyorum yani çok hevesliyim çok istiyorum inşallah birbirimize güzel haberlerimizi veririz canım bu arada sen hangi hastaneye gidiyordun canım?

pişman olmazsın bence kızınada bir kardeş gelir ne kadar güzel Allah gönlüne göre versin.
ben 2 kez aşılama denedim tutmadı. Kasım ayında kısmetse tekrar deniycez...hayırlısı artık...

sağol tatlım umarım senin aşılamanda tutarda aynı ayda hamiş kalırız hepimiz aynı ayda hamiş kalsak ne güzel olur demi

burallardayım esımın elınde kumanda benım onumde pc vere karıstırıyom
ohhh be rosem haa ıste boyle olacan canımcım

krispi canım kızını soyle benım ıcın koklaya koklaya op inş. enkısa zamanda kardesı gelır

krispi canım kızını soyle benım ıcın koklaya koklaya op inş. enkısa zamanda kardesı gelır

sağol bitanem ay ne güzel bir ortam böyle inanın bana okadar güzel kokuyorki sırf onun nefesini koklamak için yüzyüze yatıyorum kocişide arkamı dönüyorum oda kızyor çocuk dğdu doğalı adam neye uğradığını şaşırdı zaten he heee heeee

gule gule hakcacım yarın gorusuruk
kız krispi oyle kocalara pek sırtını donmeye gelmez haaaa

ılk bebegın kendılıınden mı olmustu canım yoksa tedavıylemı:uhm: sordum ama kusura bakmayasın

yok canım ne kusuru kendiliğinden oldu evlendikten 2.5 aysonra oldu üçüncü adetimi olmadım hamile kaldım ondan önce 2 kere adet oldum ya nasıl üzülmüştüm korkuyodum olmayacak diye ağlıyodum sonra prensesim yetişti imdadıma umarım sizinde imdadınıza prensler yada prensesler yetişir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…