Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

inş. şekerim hamileyimdirde bende bu sıkıntıdan kurtulurum çocukta çok istiyoruz bilhassa kızım çok istiyo kardeş
adetim ekimi 2 sinde olmuştum kasımın 1 yada ekimin son günü diye tahmin ediyorum çünkü adetim öne geldiğinden pek günülerinden emin olamıyorum

saol canım iyiyim ne olsun bugün hastahanedeydim yeni geldim eve hemen pcnin karşısına :dance:

marveyn merhaba hg... inşallah canım :CüvCüv:

bu dr.ların drluğu hastanede olmuyo galiba illaki özel muanehanesine gitmek lazım demekki bunlar hastanelik özel muanehanelikmi ders alıyolar acaba
peki bu paraları nasıl hak ettiklerini sanıyolar
canını sıkma inş. en yakın zamanda iyileşirsin başka dr. yokmu o hastanede
sen bursanın içinde değilmisin orda hastanede çok başkasına gitsen

canım benım..cok sınır bozucu olmus.
bırde nasılda kartını vermeye curet edebılıyor..
canım eger kasıntı cok fazlaysa gıdebılırsen sehır merkezıne gıtmeye calıs.
ne bılım acıkcası ne dıyecegımıde sasırdım ve uzuldum.

canım ya çok geçmiş olsun sen hangi ilçedesin?

way anasını ya.. şerefsize bak sen ... kartını aldın mı?? almışsındır inşallah o sinirle almamış olabilirsin... ben senin yerinde olsam hemen karttaki doktor ismini bağlı bulunduğu ilin tabipler birliğine şikayet ederim... yapmadığım şey değil... en azından uyarısını almış olur... yaw insanlık ne hale geldi ...
ya sana ilk ilacı yazan bursadaki doktorla irtibata geçebilecek bi numara bulamaz mısın internetten falan??? artık bu saatte geç oldu tabii ama çalıştığı hastaneyi bulursun önce oradan santralden doktoru ya da bağlı bulunduğu servisi istersin... illa ki ulaşırsın...
bi de internette bi arama motoruna gir.. google falan olabilir... doktor yaz online danışmanlık hizmeti veren doktorlar var... soru soruyorsun sana geri dönüyorlar e-mailden...

selenbeyazit aramıza hoşgeldin...canım beni bir arkadaşımda senin gibi o da bebek istiyor birkaç aydır yani. doktora gitti ve doktor aynı sana dediği gibi 1 yıl olmadan gelme demiş.genelde doktorlar öyle söylüyorlar. hayırlısı olsun canım.en yakın zamanda :CüvCüv: haberlerini alırız.

Hepimi aynıyız canım. Takmamak elde mi... :çok üzgünüm: Ben de 2 yıllık evliyim. 8. ayımız.

Hepimi aynıyız canım. Takmamak elde mi... :çok üzgünüm: Ben de 2 yıllık evliyim. 8. ayımız.
ecrınım senı burda gormek cok guzel.:1hug:
bende bu baslıga dunden berı yazıyorum..
kıslar benımde 14 ay oldu..senağlama
1 sene dolmadan telas etmeyın..

Son düzenleme:
ecrınım senı burda gormek cok guzel.:1hug:
bende bu baslıga dunden berı yazıyorum..
kıslar benımde 14 ay oldu..senağlama
1 sene olmadan telas etmeyın..

Canım hoşgeldin.
Telaş değil de... Sürekli umudedip umutlarımın her ay yıkılması beni biraz hırpalıyor.
Aslında bebek fikrini kafamızdan çıkaramadığımızdan olmuyor galiba...:çok üzgünüm:

merhaba arkadaşlar ben de 1 buçuk senedir evliyim ve bebek istiyoruz eşimde sperm eksikliği vardı ama arttı şimdi de benim muayene olup tedaviye başlamam lazım.. prolaktin yüksekliği de varsenağlama
Allahım ya hepimizi güldürsün inşallah

doktorlar 1 sene süre tanıdılarsa eğer yaşın genç demektir.. o zaman henüz senin için endişelenecek ciddi bir durum yok.. daha iler yaşlarda olsan (35 üstü gibi) 6 ay deneme süresi veriyorlar... vakit kaybetmemek açısından.. geri sayıma giriliyor malum kadın yaşı olarak ... sen şimdi hiç dertlenme tasalanma stres falan yapma... kafayı takınca zorlaşıyor bu şler... zamana bırak

hosbulduk canımcım.
dedıgın gıbı sanırım sureklı bebek dusundugumuz ıcın olmuyor.
aslında bıraz kendı halıne bıraksak belkıde hıc beklemedıgımız anda meleklerımız gelıcek ama elde degıl dusunmemek.

hosgeldın canım aramıza.
esının degerlerı duzeldıyse senınkı daha kolay duzelecektır.
onemlı olan guvenılır bır doktor bulup tedavıye baslamak.
erkektekı sorun bıraz daha zor cozumlenıyor cunku.
ınsallah en kısa zamanda hamıs haberı verırsın bıze..Şeniz

hımm.. prolaktin için ilaç takviyesi yapmaları gerekiyor... prolaktinin yükseldiğinde kadın vücudu kendini gebe ya da lohusa sanıyor bir nevi ve hamile kalmak güçleşiyor.. bir an önce doktor gözetiminde ilaç takviyesine başla da eline bebeğini al inşallah :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…