Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ya neden yaparlar anlamıyorummm yazık o kadar masum insandan ne istiyorlarrrr
sen diyarbakırlımısın canım allah yardımcınız olsun

ya neden yaparlar anlamıyorummm yazık o kadar masum insandan ne istiyorlarrrr
sen diyarbakırlımısın canım allah yardımcınız olsun

yok ankaralıyım... eş durumundan temmuzda geldik buraya.. aşkın peşine takılıp geldim buralara... benim iş de nakil oldu haliyle .. en civcivli zamanda gelmişiz ya Allah saklasın ... sen pazartesi görecektin asıl burayı.. başbakan geldiği gün... ortalık fena karıştı... o gün de ben işyerindeydim... öfff öfff. eve kendimiz nasıl attık bilemiyorum

Ayyy canim yaaa allah yardimciniz olsun hepimizinnnn canim kendinize dikkat edin tatlim yaaa

saolasın... korkuyla yaşanmıyor... hayat sürüyor bir şekilde... işe de gidip geliyorsun.. alışverişe de... yoksa burada sürekli bir olay bir gümbürtü .. habire tepende helikopter uçuyor.. bir yandan jetler kalkıyor vız vız ..... kafayı takmamaya çalışıyorum... daha 4 sene buradayız... yoksa geçmez.. bak bebek bile düşünüyorum inşallah Allah nasip ederse... ankaraya kısmet olmadı belki diyarbakır uğurlu gelir de burada anne olurum...

saol canım çok sevinirim yardımcı olursan:teytey::teytey:

canım geldımmmm hamıleyım 3haftalık :CüvCüv:

canım tebrik ederim
benim durumu mu okudun mu sence ne yapsam
hala kahve rengi leke var bu 3 gün dün kan testim 2,37 çıktı özetle bu
he bide ben temmuz ayında kürtaj oldum bebeğimin kalbi atmadığı için bir ay korundum daha sonra dr gerek yok korun ma demişti
öztle böyle

Ben de varım kızlar.beklemedeyim ama çok hafif lekelenmelerim başladı.midem bulanıyor ama umutlu değilim.

ist bağcılar canım ama ne olduğunu fazla bilmiyorum inşallah kötü bişey olmamışdırrr

ist bağcılar canım ama ne olduğunu fazla bilmiyorum inşallah kötü bişey olmamışdırrr

emniyetin çok güzel imha robotları var merak etme... uzaktan kumanda ile bombaları etkisiz hale getiriyorlar... önemli olan paketin fark edilmesi ve zamanında davranılması ..

merhaba kıslar.
evde degıldım henuz geldım.hemen konuya bakmak ıcın kk yı actım.
buarada yenı gelen arkadaslar hosgelmısler.a.s.

belenay canım...kaydirigubbakcemile5
umarım bana kızmazsın ama bıraz lıstemızı renklendırsek,renklı yazsak , daha ıyı olur dusuncesındeyım..

slm kızlar bende hamile kalmak isteyen ama bir türlü kalamayanlardanım her ay olduğu gibi bu ayda umutla bekliyoruz
benim normalde 28 yada29 olmam lazım ama 2 gün önce anlamsız bi kanamam oluştu kanama derken kırmızı duru bi kan geldi ama çok oldu ve kesildi iyi günümede var adetde olmadım kanamada devam etmedi ne oldu hiç anlamadım kasıklarımda inanılmaz ağrı da var
kızlar siz bişey anladınızmı bi fikri olan varmı
neden olmuşturki bu
ne olur bana akıl verin iki gündür bunu düşünüp duruyorum

ağrı kanamadan sonra mı başladı???? kesintisiz ya da çok rahatsız edici bir ağrı varsa doktora daışmalısın ... o seni yönlendirir sorularıyla zaten... gerçi gebeliğin belli aşamalrında bildiğim kadarıyla zaman zaman ufak tefek kanamaları normal de karşılıyorlar ama ne olur ne olmaz

canım forumda genelde bu tarz kanamalar yasayan ve hamıle cıkan kısıler var.
ınsallah sende onlardan bırısı olursun.
senı umutlandırmakta ıstemem ama bazı kadınlarda yerlesme kanaması olabılıyormus.
kac gun kaldı adetıne?

merhaba kızlar sızlerı dınledım ve dr.a gıttım daa yenı geldım eve kadındogumcuyuda buldum ama suanda acayıp sınırlıyım bakın sıze anlatayım
ılkonce duphastonumu yazdırdım sonra benım su lekelenmelerden bahsettım ve sımdıde kasıntım oldugunu soyledım bana nedesın ben bılmem bu ılacı ılk kım verdıyse gıt o dr.a sor dıyorumkı bursada gıtmıstm suanda gıdemem sız bısıler verın dedım bana kartını verdı ve tahlıllerının hepsını al bursada ozel muayeneme gel hepsıne cvp vereyım dedı Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoooksımdı sıze soruyorum sız olsznız bu dr.u napardınız ıste buyuzden burda hıc bır dr.a gıtmek ıstemıyorumÇok üzgünüm çoook ve burdan nefret edıyorumÇok üzgünüm çoook artık burdan gıtmek ıstıyorum allahım ne olur yaaaaaa benı surdan kurtatr artık bursaya tayınım cıksın offfffffffffffffffsenağlamasenağlama
kasıntı ıcınde hıc bısı vermedı muayenede etmedı yanı evdekıne dvmmıs

canım öncelikle geçmiş olsun. para için çağırmıştır baksana özel muayeneme gel demiş ya...önce rahatsızlığına bir çare bulsa, şu ilacı kullan dese ya..nerdeeee....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…