Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

allahım biz evlat hasretiyle yanan kulalrını sen görüyorsun el açıp yalvaran bu yaralı gönüllere habibin aşkı hürmetine hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip et yarab ancakve yanlız senden diliyor istiyoruz ver ama hayırlısıyla ver bizleride bebeklerimize kavuştur aminnnn

Herkese iyi öğlenler. Sanırım çoğumuz yemekte afiyet bal şeker olsun.
Ya ceydacım ben de aynı detten muzdaribim birkaç gündür. Ne yapıcam şaşırdım mümkün olduğu kadar kuru tutmaya çalışıyorum ama ben biliyorum uzun zamandır ara vermeden günlük ped kullanıyorum. Önceden sadece dışarıya çıkarken kullanırdım sonra abarttım sürekli kullam artık akıllandım.
Şimdi biraz araştırayım nasıl çözüm bulabileceğimi.

cnm arkadaşım bencede biraz abartmışsın kullandıklarını sıraya soksan ve öle kullansan daha ii olmaz mı sence bende yaklaşık 17 gündür incir kürünü uyguluyorum daha sonrada hayıt tohumunu ve çörek otu kürlrini uygulayacağım allah yardımcımız olsun.....

selam kızlar nsılsınız herkese hayırlı cumalar beni özledınızmı ben sızı cok ozledım allahım hepımızın kalbındekını versın ınsallahhhh öpüyorum sızlerıııııııı

mrb belenay aslında seni yakından tanımak istredim arkadaşım çnk seninle tamamen aynı düşüncelere bende sahibim allah hepimize yardım etsin bizde 2 aydır tedaviye başladık işte ganaphane kullanıyoruz aynı zamanda incir kürünüde uyguluyorum 17 gün oldu bakalım inş ii sonuç alırız bu ay valla artık var ya sinirlerim çok bozuluyor neden sanki bizde normal yollardan hamiş kalamıyoruz şu halimize bak ne hallare düşüyoruz tabi allaha şükür genede daha kötüsüde olabilirdi inş herşey istediğimiz gibi gerçeklerşir......Allah bizimle beraber olsun......:1no2:

ceyda ne yaptı acaba.. merak ettim... grupta görünmediğine göre herhalde doktora gitti... hadi hayırlısı

özlemezmiyiz kız nerelerdesin bakim sen neler yapıyorsun beiş nasıl bebiş:jeyyar:

selam kızlar hepinizin cuması mübarek olsun rabbim cuma hürmetine habibinin hürmetine hepimize hayırlı saglıklı evlatlar versin inşallah ....

claire hoşgeldin canım nasılsın günlük ped olayı bendede mevcut çalıştığım için rahat oluyor yoksa her namazda çamaşır değiştirmek zorunda kalıyorum böle rahat geliyor ama uzun süre kullanmak zararlı diyorlar allahtan sık sık değiştiriyorumda şimdilik bir problem yaratmadı

cnım beloşum bebek ıyı haftaya gıtcez ensesını olcturcez bakalım ınsallah bı terslık olmaz rabbım sızlerede en kısa zamanda versın ınsallah canlarım benım gıremıyorum ama hep aklımdasınızzz

sağol canım güzel dileklerin için inşallah tedavin başarılı olur da bebişine en kısa zamanda kavuşursun biz o tedaviyi denedik olmadı bende bıraktım peşini hayırlısı bende seni yakından tanımak isterim tabi özel mesajların kapalı galiba açarsan yazışırızŞeniz

merhaba ben aranıza bugün katıldım ve 2 gündür sizi takip ediyorum kabul ederseniz aranıza bende katılmak istiyoruma.s.

merhaba ben aranıza bugün katıldım ve 2 gündür sizi takip ediyorum kabul ederseniz aranıza bende katılmak istiyoruma.s.

ne demek kabul etmek ?? burası mevlana tekkesi gibi .. gel gel ne olursan gel.. a.s. hoşgeldin

Kizlar merhaba
bu forma ilk defa yaziyorum
ben temmuz ayinda bebeğimin kalbi atmadiği için kürtaj oldum
ilk reglem 35 gün ikinci reglem 21 gün üçüncü reglem 26 gün geldi
bu gün reglemin 29 günü ama hala kirmizi kanamam gelmedi gelen sadece iki gündür sabahlar kahve rengi leke
dün kan testi yaptirdim değer 2,37 çikti
artik ne yapacağimi şaşirdim
aranizda saniyorum bu tür şey yaşayan vardir bana tecrübelerini anlatirsa sevinirim

kızlar bişi sorucam... şu mesajlarınız altındaki takvim vb şeyi nereden çıkarıyorsunuz.. ayarlaması nasıl yapılıyor... hani "2 yıl 5 gün" ya da "75 kiloydum 8 kilo daha vericem" falan gibi alt notlar war ya.. onu soruyorum .. biraz renklendirelim ekranı .. belki kendime göre komik ya da motive edici bişi bulurum kim bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…