Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Şeniz hoşgeldin canımcım nasılsın evine dönebildinmi

mervecim canım sıcak bişeyler iç limon falan canım aman hastalanma çok yaşa bu arada hehehe:):asigim:

ceydacım canım mutlaka görün bi dr hayatımmm mattında dediği gibi dr un görmesi gerekk canım

mat,rosem dead sea sizlerde hoş geldiniz kızlar nasılsınızzzz

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
aglayankedi
aguden
aybala42
ayşegül19
AYŞEGÜL41
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
arzu
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
BENNU34
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
binbirgece
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cerensesil
cennet kuşu
ÇAKILTAŞI
çakirs
daisy16
deasy
dead_sea
delimavi_reyhan
denmur
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
Ecrin_Ceylin
edali368
efsane30..
elifecan
elizabethtown
elfida
elitu
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
esrarengiz79
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
filiz027
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
guccirush
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
hülya cancan
Hüzün_yılı
honey53
ILGAZ
innocence
iiissil
imran88
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
keyzi
kevser14
kuba
kubaba
kuka
kurnaz
kıymetlim
krispi
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
lücian
maat
MY.ANGEL
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
melekt
melek23
mehril
merveburc
minehayat
misssielif
mogan
mumudihaba
nal
nix
nazlııı
nesgül
nesli 33
nesliii1983
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nina55
nihatice
nur_elnur
NURSİMA
nisafidan
ogs
onuseviyorum
oburşirin
okyanus83
ozlemacar
ozna
orkidenn
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
özoşum83
papatya_1979
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
Rosem
rodal
rufeyde serra
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seda_SARI
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
tatli.cadi
tavşanlı
tuana3434
tuba_cüneyt
tugbakork
umudumsensin
umutvar
vezikül..
vidan83
violette
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasemin84
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
YORUKCE
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zencefill
zeko
zerrinn
zeyno:)
zeynoyan
zeynepSav
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. ......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ...............HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... ....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... .....HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... .........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ..........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ .............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .....................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ...........................................HAMİLE( 63)
zeyno-23................................................ .................................HAMİLE(64)
elif-26................................................ ......................................HAMİLE( 65)
_Eda_............................................. ........................................HAMİLE(66)
naren05........................................... ........................................HAMİLE(67)
alhan.................. ..................................... ...............................HAMİLE(68)
jasminiee ............. ................ ........................................... ......HAMİLE (69)
elif3558.......................................... ...........................................HAMİLE( 70)
mukh7986.......................................... ........................................HAMİLE(71)

dead_sea hoşgeldiiiin

ceydacım canım mutlaka görün bi dr hayatımmm mattında dediği gibi dr un görmesi gerekk canım

mat,rosem dead sea sizlerde hoş geldiniz kızlar nasılsınızzzz

hoşgördüüükkk... bugün bi tembellik bi miskinlik var ki üstümde.. dur bakalım... kendimize gelecez elbette.. çay koydum şimdi onu bi içiyim daha iyi olurum... hava da yağdı yağacak... alçak basınç durumları da beni kötü yapıyor... fibromiyaljim var benim.. böyle havalarda sopa yemiş gibi oluyorum.. her yanım ağrıyor.. bi de migrenimi tetikliyor ki .. amanııınnnn... (yaw yaşlı başlı kadın muhabbeti gibi oldu). hemen konuyu değiştireyim... efemmm... çok iyiyim ..bomba gibiyim... hihayytttttt :sm_cool:

vildancım sen naptın... dün aklım biraz sende kaldı.. ne biliyim.. buruk oldu içim.. canın sıkkındı... lütfen moralini düzgün tutmaya çalış.. enerjini önce kendine ve sonra da sevdiğin insanlara yoğunlaştır.. güzel düşün güzel olsun be güzelim... ben olumlu enerjinin gücüne çok inanırım...

kızlar dün iştaha geldim soğan suyu hayıt tohumu bal çörekotu tarçın yedim şimdide midem isyanlarda bu kadar şey karıştırılırmı insaf dedi midem daha soğan sumakla incir kürünü deneyemedim izin vermedi midem hepsi birden olmıcak galiba fazlamı abarttım ne:))

ufff benimde dün kocacım siparişlerimi almayı unutmuş ben yapamadım halaaaa offff

kız belenay hepsı bırden yapılırmı bıraz arlılı yapsaydınya
bu arada ogleden sonra saglık ocagına gıdecegım pek anlamazlar ama napayım evde bı krem buldum kasıntı ıcın taırhı gecmemıs bı onu sureyım bakım sımdılk

ceyda cadısı kız öle kafana göre ilaç kullanılırmı bırak tarihi geçmiş şeyleri git sağlık ocağına yenisini al

hala buraya yazabiliyorsam demekki hala hamile degilim
ama yalniz olmadigimi biliyorum buda bana umit isigi oluyor

ceyda cadısı kız öle kafana göre ilaç kullanılırmı bırak tarihi geçmiş şeyleri git sağlık ocağına yenisini al

tarıhı gecmemıs kız baktım dr. vermıstı bana bu kremı ben bursada kaldıını dusunuyodum buldum enzından bıraz hafıfletır ogleden sonra gıdıcegız

Kızlar şimdi sizlere 100 puanlık uzmanlık sorusu sormak istiyorum. Biliyorsunuz ben geçen ay doğum kontrol hapı kullandım. Hap bittikten sonra kahverengi lekelerim başladı. Sonra 2 ekimde de tam olarak regl oldum. Sorum şu ben regl tarihi olarak hangi günü alacağım.Lekelenmenin başladığı gün mü yoksa tam olarak kanamanın başladığı gün mü?

ya hakkaten ceyda hayret bişisin yani.. git bi doktora danış... sağlık ocağı ya da hastanenin başhekimi ya da sorumlusu vardır.. daha olmazsa onu bul, durumunu anlat, kadın doğum doktorunun cebini versinler sana ... öffff öffff .. hayretsin ya.. şimdi gelcem oraya kulağandan tutup ben götürecem seni doktora .. bari elinde hastanenin telefonu falan varsa telefon et de bi doktor bul telefonda fikir al.. yaw hadi amaaaaklava:

hala buraya yazabiliyorsam demekki hala hamile degilim
ama yalniz olmadigimi biliyorum buda bana umit isigi oluyor

tabiikide yalnız degılsın canım benım:teselli: bız herzaman brdayız :CüvCüvlsak bıle yıne burda bırbırımızı bırakmayıza.sa.s

canım bıraz fazla olmus sankı.:1shok:

lekelenmlerın baslayıpta bıttıkten bıkacgun sonra regl olduysan regl gununden hesap edıyomusun canım geçen bunu ben birine sormustum oda bana boyle cvp vermıstı

ya bana kalsa 2 ekim dicem ama doktorlar küçük lekelenmeleri dahi mens başlangıcı olarak sayabiliyorlar... walla doktoruna aç sor bence.. şimdi bizim dediklerimizi kerteriz noktası almak ne derece iyi olur senin için tartışılır .. seni yanıltmayalım.. ne de olsa hayat memat meselesi sayılır hepimiz için bu konu :lepi:

canım bıraz fazla olmus sankı.:1shok:
valla yerken farketmedim ama yazdıklarımı okuyunca mideme hak verdim yav:1shok: biraz abartmışım ah velet ah senin üzünden ne hallere düştümklava: bi gel sen göstercem ben sana beni üzmeyi popona popona vurucam bak teyzelerinde popondan ısıracakmış ona göre:dilcikar:
ama yinede sen gel bu söylediklerimden korkupta gelmemezlik yapma emi eh azcık katlan artık popona kuvvetkaydirigubbakcemile3

Herkese Hayırlı Cumalar...Birinin başkası için ettiği duaya melekler"Amin,daha fazlasıda senin olsun"derlermiş.Hadi hepimiz birbirimiz için dua edelim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…