Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar bu ay benim reglim 10 gün gecikmişti kan testi sonucu 5,5 negatif çıkmıştı reglimde 5 gün sürdü normalde 7 veya 8 gün üzerine görmüş olabilirmiyim reglim hiç bu kadar kısa sürmezdi önümüzdeki ay da rahim filmi çekilecegim regl olursam sizce ne yapmalıyım ben yine bir test yapayım mı??.....

zazacım hoş geldin tatlım nasılsınn

hyas canım sende hoş geldin bebişimiz nasıllar iii gördüm sizleri hehehehe:))))

rüfeyde canım sende hoş geldin uzun zamandır yoktunuzzzz gelmenize sevindim vallaaa sizleri görmek güsel

z@z@cım gelmiş nasılsın talım nerelerdesin sen iyisin dimi neler yapıyorsun varmı başlanmış bir tedavi falan yoksa beklemedemisin ösledim kız seniŞeniz

suan hic bir sey yapmiyorum galiba uzun bir sürede yapmayacagim
icimde az bir umut bile kalmadi yakinda delirebilirim:a015:

Kizlar merhaba
bu forma ilk defa yaziyorum
ben temmuz ayinda bebeğimin kalbi atmadiği için kürtaj oldum
ilk reglem 35 gün ikinci reglem 21 gün üçüncü reglem 26 gün geldi
bu gün reglemin 29 günü ama hala kirmizi kanamam gelmedi gelen sadece iki gündür sabahlar kahve rengi leke
dün kan testi yaptirdim değer 2,37 çikti
artik ne yapacağimi şaşirdim
aranizda saniyorum bu tür şey yaşayan vardir bana tecrübelerini anlatirsa sevinirim

kan testinin referans değerleri nedir şimdi hatırlıyamıyorum o nedenle 2,37 değeri için bir yorum yapamıcam.. özür.. ama şunu biliyorum ki kürtaj, düşük vb sonrası kadın bünyesi bayağı bir sarsılıyor.. o nedenle kendine gelmesi zaman alıyor.. bu kişiden kişiye bünyeden bünyeye değişir haliyle... o nedenle mens dönemlerinde operasyon sonrası birkaç ay tarihsel sapmalar yaşaman çoookkk doğal... normalde adet sirkün düzenli midir?? yani kürtajdan önce 28-29-30 günde bir oluyorsan normal düzenine dönemeye başlamışsın demektir .. ha bir de biş daha sorucam.. gebelik ihtimali var mı?? yani kürtajdan sonra 3 ay yasak biliyorsun... rahim kendini anca toparlıyor

çok geçmiş olsun bu arada

Son düzenleme:
kızlar bişi sorucam... şu mesajlarınız altındaki takvim vb şeyi nereden çıkarıyorsunuz.. ayarlaması nasıl yapılıyor... hani "2 yıl 5 gün" ya da "75 kiloydum 8 kilo daha vericem" falan gibi alt notlar war ya.. onu soruyorum .. biraz renklendirelim ekranı .. belki kendime göre komik ya da motive edici bişi bulurum kim bilir

yok mu yaw bu soruma cevap verecek bi hayırsever aranızda senağlama

zazacım hoş geldin tatlım nasılsınn

hyas canım sende hoş geldin bebişimiz nasıllar iii gördüm sizleri hehehehe:))))

rüfeyde canım sende hoş geldin uzun zamandır yoktunuzzzz gelmenize sevindim vallaaa sizleri görmek güsel

saol canım h.b. ya işte site açılmayınca gelemiyoz ki ben de sizleri özledim valla:teselli:

zqz@cım yine umutsuz gördüm seni belkide haklısın yoruldun ama birde akıldan çıkarmayı dene stres yapam unutunca meleğin kollarına geliverir bak herkes unuttum hamile kaldım hemde ummadığım anda diyor allah büyük tatlım olacak inşallah unut ama umudunu değil bebeği unut seni böyle görünce çok üzüldüm bak şimdi senin için dua ediyorum tatlım sen bir bebek sahibi olmayı çoktan hakettin rabbim mükafatını verecektir üzülme vakti saati varŞeniz

zqz@cım yine umutsuz gördüm seni belkide haklısın yoruldun ama birde akıldan çıkarmayı dene stres yapam unutunca meleğin kollarına geliverir bak herkes unuttum hamile kaldım hemde ummadığım anda diyor allah büyük tatlım olacak inşallah unut ama umudunu değil bebeği unut seni böyle görünce çok üzüldüm bak şimdi senin için dua ediyorum tatlım sen bir bebek sahibi olmayı çoktan hakettin rabbim mükafatını verecektir üzülme vakti saati varŞeniz

ah canim keske unutmak o kadar kolay olsaydi
galiba artik dogru dürüst bir yardim almanin vakti geldi
kendime iyi bir psikolog aramya basladim kendimden korkuyorum benkafamçokkarıştı

hihoyyyt :hooray:

evet evet.. ya ben de niye kimse benle ilgilenmiyo diyordum kendi kendime .. ne yapmam lazım hocam :eek:
:roflol::roflol: allah bebişini versin emi inşallah ne hocası yavv
ak evladım şimdi (hemende havaya girdim hekaydirigubbakcemile3)
aşağıdaki linki tıkla orada sana nasıl yapacağın anlatılıyor olmazsa şimdilik ben sana yapar yollarım sonra bi daha denersin anlaştıkmı yavrum hadi bakim çalış dersine:roflol:

http://www.kadinlarkulubu.com/evlilik-cizelgesi-nasil-yapilir-t124346/index.html

ya tıp erkeleri bile hamile bırakma yöntemleri üzerine çalışırken ve hatta bayağı bir ilerleme kaydetmişken şu bizim umutsuzluğumuzu anlamıyorum.. lütfen ya... er ya da geç olacak kardeşim.. ben buna gönülden inanıyorum... herkesin ne yumurtası ne folikülü ne bünyesi ne spermi bir değil... kimi ertesi ay gebe kalır kimi 20 sene bekler.. ama azimle bekleyen elinden geleni gerek bilimsel gerek alternatif tıp yerine getiren ve umutsuzluğa kapılmadan boşa vakit tüketmeyen sonunda amacına ulaşır... bebeğini de kucağına alır... buna kesin inanıyorum... psikolojik iniş ve stres bu işin başdüşmanı lütfen dikkat... stres hormonları doğrudan etkiliyor

:roflol::roflol: allah bebişini versin emi inşallah ne hocası yavv
ak evladım şimdi (hemende havaya girdim hekaydirigubbakcemile3)
aşağıdaki linki tıkla orada sana nasıl yapacağın anlatılıyor olmazsa şimdilik ben sana yapar yollarım sonra bi daha denersin anlaştıkmı yavrum hadi bakim çalış dersine:roflol:

http://www.kadinlarkulubu.com/evlilik-cizelgesi-nasil-yapilir-t124346/index.html

tamam hocam denicem.. e hoca tabi.. bana birisi bişi öğretiyorsa öğrettiği süre dahlinde hocam sayılır :dance:

takılırsam sorarım .. saygılar hocam :::))

kızlar merhaba ben geldimmmm. geçmiş sayfalara şöyle bir göz atıp tekrar dönerim.

zazacım canım bu kadar umutsuzlaşma lütfen muhakkak olacak bi gün inan bitanem takma kafanı bu kadar bebek olayını kafan dan at lütfen olurmu hayatını yaşaaaaaaaaaa ben öle yapıyorum bundan sonraa ne eşime ne kendime hayatı zindan etmeyeceğim sabırlıca bekliyeceğim bebeğimin geleceği günüüü unutma rabbim yanımızdaaa allah sevdiği kuluna dert verirmişki ismini ansın sesini sürekli duysun diye duymak hoşuna gidermiş sevmediği kulunada dert vermezmiş ismini hiç anmasın ve duymasın die

X