Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kız beloş bahara kıyak geçiyon ama banene seni kızlara dicem yarın görürsün sen :))))) hehehe

Çok iyiyim tatlım ama biraz ağzım uyuşuk yeni dişçiden geldim de. Ama artık herşey hazır bebek için.

[B]şimdi şımarıcammm ablacım ya ..sen hep beni unut en iyisi çok güzel şımartıyosun beni:))

kızzzzzzzzzz beloş abla dicem işde seni dicem bizim kızlaraaa hehehe :) demek sus payıı heee görürsün sen (banada ver bende susim :)))))))9

Teşekkürler hakçacım. Benimde bu ay aşılamam kaldı senin gibi kasımda olacak inşallah belki beraber hamiş kalırız ne dersin?

hadi bakalım hayırlısı belkide aşılamaya gerek kalmaz doğal yoldan hamiş kalırız kaydirigubbakcemile3..umarım herkes öyle kalır...hepimizin hakkında hayırlısı...

claıre bahar h.g.
claıre gecmıs olsun canım diş bilirim ayyyyyy sımdı sankı benım dısımı cektıler ne guzel cesaret edıpte baslayabılmısın ben korkudan gıdemıom
hakca bır turlu ozel msjım gıtmıo sana ya kacıncıya ugrasıom

glitter3719794c5bbs41qr5.gif

claire canım bu senin

glitterb3084e035ezw41ip2.gif

yasemen tatlım buda senin

claıre bahar h.g.
claıre gecmıs olsun canım diş bilirim ayyyyyy sımdı sankı benım dısımı cektıler ne guzel cesaret edıpte baslayabılmısın ben korkudan gıdemıom

Yok canım ya çektirmedim dolgu yaptırdım. Aşılama öncesi bir diş bakımından geçmem gerekiyordu. İhmale gelmiyor çünkü hamişkende bişey yaptıramazdım.
Kendime iinanmıyorum ya o kadar şartlandırmışım ki kendimi ikinci aşılamada hamile kalmaya. Neyse zaten aşılamada olmazsa tüp bebeğe gidicez sanırım. Aslında kocişe kalsa çoktan tüp bebek yaptırmıştık zor tutuyorum adamı hemen her istediği olsun istiyor.
Hayat böyle işte ceydacım bazıları kocasının ilgisizliğinden şikayetçi bazılarıda benim gibi fazla ilgiden şikayetçi.

aile11wo4.jpg

kız hakca bu kadar bebeği ne ara yaptın nasıl bakıyon bu kadarına pes yani:)))

a.s.a.s.a.s.
vallaha bende anlamadım ne zaman yapmışım bu kadar bebeği kaydirigubbakcemile3
ama uslular değil mi? uyuyorlar belenay teyzesi. bundan sonra bakamazsam yardımınızı isterim.

claıre bahar h.g.

ceydacım bahhar gönderdi biraz önce . bir ara böyle yapıyor o da sana denk geliyor herhalde:1hug:

X