Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydınlar hanımlar nasılsınız cumanız mübarek olsunnn allahım bu günlerin hürmetine hepinize ve bana bebişlerimizi tez zamanda göndersinnn aminnnn

günaydın güzelller nasılız bakalım bugün hepinizin cuması mubarek olsun.... yeni hamişimiz olmuş maşalllah listemize valla bu gidişle umut listesi artık hamiş listesine dönüşecek Allahın izniyle.... dularım hepinizle...

alincim sanada günaydın canımmm evet çok şükür bu aralar iyiyimmm çünkü artık eskisi kadar bebek olayını takmamaya çalışıyorumm sen nasılsın canım kayınvalidenin bulduğu dr a ne zaman gidiyorsun

sultancım hoş geldinnn evet allah analı babalı büyütsün bebişimizi anneside sağ salim kucağına almayı nasip etsinnn darısı bizlere ve tüm isteyenlere inşallahhh

günaydın alin,yasemennn ve bütün kızlar... Hayırlı Cumalar...Allah bütün dualarımızı kabul etsin.
dün öğleden sonra misafirim geliceği için hemen hazırlıklara başladım. akşamda misafirim vardi. ama aklım hep sizdeydi. yatmadan şöyle bir bakayım bizim kızlar ne yapıyor dedim ama giremedim. yeni hamişlerimiz varmış.Allah sağlıklı bir şekilde bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin.
Allah bizleride o listede olmayı nasip etsin.

günaydın kızlar nasılsız bakalım umut listesinin umutluları
cumanız mübarek olsun canlar bol bol dua edin banada banada
allahım şu mübarek cuma günü hürmetine en sevdiğin habibin aşkın hz muhammet sav hürmetine duy sesimizi ya rab sen diliyoruz ama hayırlısını diliyoruz rabbim hayırla ve sağlıkla gönder meleklerimizi bize sen başka gidecek kapımız yok herşeyin sahibi sensin senin emanetin olan bebeklerimizi gönder hepimize hayırla ve sağlıkla AMİİİİİN

günaydın kızlar hayırlı cumalar nasılsınız listeye bi hamiş daha eklenmiş hayırlı olur inş inanıyorum ki bu ay hamiş haberi daha çok alacağız inş terfi edenlerin içinde bizlerde oluruz :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:inş böyle sıralanırız hepimizde ve isteyen herkez

hakçacım beloş ablacım vildan hoş geldiniz sizinde cumanız mübarek olsunnn nasılsınızz kızlarrrr hepinizden allah razı olsun dualarınız içinnnn

Yasemencim kayınvalide daha haber vermedi. Bekliyorum bakalım. Gideceğimiz doktor profesörmüş ve kayınvalidenin bir arkadaşının kızının doktoruymuş. Arkadaşının kızı 5 kere
düşük yapmış şimdi bu doktor sayesinde 35 haftalık hamileymiş. Üstelikte ikizlere hamile. Bakalım Allah belki bu doktoru vesile eder de anne olurum.

alincim herşeyde bi hayır varrr inşallahhh belki bu dr dan fayda görürsünnn canım :1hug:
allah hepimize zamanı gelince annelik duygusunu tattırcak ben inanıyorum ve allahıma sığınıyorummm ooo maşallahhh alin seninde üçüz olmuyomuuuu :CüvCüv: hahaha düşünemiyorum seni o halinleee -tatlicadiarzu- klava: kız oklava elinde gezersin artıkınnnn

hakca cım sen ikinci aşılamana bu aymı başlıyorsun tatlımmm

Yasemin valla üçüz annesi olmayı düşünemiyorum kafayı yerim herhalde. Bir tane ile uğraşmak bile yeteri kadar yorucu üç tanesi ile neler olur bilmiyorum. Ama ikiz annesi olmayı çok istiyorum. Allah hakkımızda hayırlısını verir inşaallah.

alincim olsun beee ikiye bakan üçede bakar bakamazsan getir ben bakarım allah hayırlısını nasip etsin

yaaa kızlar hepimiz hamiş kalsak bi yerde toplansak çocuklarımızdan bahsetsek alinin kızı sulatnın kızının saçını çekse yasemenin oğlu sedanın kızna taş atsa cadının ikizlerle ceydanın oğlu yemekleri dökse mervenin üçüzleri süreli ağlayıp mızmızlasa hakça oğluyla ilgilense bize bakmasa bahharın kızıyla smhsmhnin kızı ip atlasa sonra anlaşamayıp kavga etseler vildanın oğlu ortalığı karıştırsa siz bu çocuklarla kafayı yirken ben ve oğlum sessiz sessiz bir köşede sizi seyretsek ne güzel olurdu dimmi:roflol::roflol::roflol:

kızlar günaydınnnnnnnnn,hayırlı cumalar olsun inşallah,dualarınızda benide unutmayın arkadaşlar,:Saruboceq::Saruboceq:

kaydirigubbakcemile5:dance::teytey:fikrine bayıldım
beloşum senin neyin olcek peki onu yazmamısın:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…