Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

selam hanımlar cumanız mubarek olsun rabbım dualarınızı kabul etsın
kız belenay ne guzel dokturmusun oyle ıcınemı dogdu kız benım oglummu olacakkı ay ınsalah allahım duy belenayın sesını duy hepımızın sesını
nına55 h.g. canım allah gonlune gore versın

yaaa kızlar hepimiz hamiş kalsak bi yerde toplansak çocuklarımızdan bahsetsek alinin kızı sulatnın kızının saçını çekse yasemenin oğlu sedanın kızna taş atsa cadının ikizlerle ceydanın oğlu yemekleri dökse mervenin üçüzleri süreli ağlayıp mızmızlasa hakça oğluyla ilgilense bize bakmasa bahharın kızıyla smhsmhnin kızı ip atlasa sonra anlaşamayıp kavga etseler vildanın oğlu ortalığı karıştırsa siz bu çocuklarla kafayı yirken ben ve oğlum sessiz sessiz bir köşede sizi seyretsek ne güzel olurdu dimmi:roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile5:dance::teytey:fikrine bayıldım
beloşum senin neyin olcek peki onu yazmamısın:ecrin_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek:

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
aguden
aybala42
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda_79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deren_26
Deruğur
deryacam
deryam76
didipırçık
deryaa1
dilaranil
Ecrin_Ceylin
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
elitu
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
esrarengiz79
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
filiz027
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
Gül,beyazgül
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
hülya cancan
Hüzün_yılı
honey53
ILGAZ
innocence
iiissil
imran88
jasminiee
kaçar61_1
kamişko
karagözlü
kardelen32
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
livaza
loveactually
lusin
lücian
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
naren05
nix
nazlııı
nesgül
nesli 33
nesliii1983
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nina55
nur_elnur
nisafidan
melekt
melek23
mehril
merveburc
minehayat
misssielif
mukh7986
mumudihaba
ogs
onuseviyorum
oburşirin
ozna
orkidenn
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
özoşum83
papatya_1979
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
rufeyde serra
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seda_SARI
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
s.d.34
tatli.cadi
tavşanlı
tuana3434
tuba_cüneyt
umudumsensin
umutvar
vezikül..
vidan83
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasemin84
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zencefill
zeko
zeyno:)
zeynoyan
zeynepSav
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. .......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ................HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... .....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... ......HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ .........................................HAMİLE(54 )
durulaytuğ........................................ ........................................HAMİLE(55)
Hüzün Yaprakları................ ......................... ...................... .....HAMİLE(56)
iremeren.......................................... ........................................HAMİLE (57)
what a woman want?................ ............................ ...................HAMİLE (58)
topsecret.................. ....................... .......................................HAMİLE (59)
nursist........................................... ...........................................HAMİLE( 60)
tiviti............................................ ...............................................HAM İLE(61)
minervaduygu...................................... .......................................HAMİLE(62)
şirine............................................ ..............................................HAMİ LE(63)
zeyno-23................................................ .....................................HAMİLE(64)
hoşgeldin canım nina55

dungece ruyamda babanemle dedemı (ıkısıde vefat ettı)gordum ruyamda sonra azraıl gelıo yanıma ve bana dıyokı senı almaya geldım dıyor bana ve benım nefesım kesılıo kelıme sehadet getırıp vefat edıyorumm bı uyandım gece 3.30 du saat gercek gıbıydı cok korktum halada etkısındeyım sankı kendımı olcekmıs gıbı hıssedıyorum

yaaa kızlar hepimiz hamiş kalsak bi yerde toplansak çocuklarımızdan bahsetsek alinin kızı sulatnın kızının saçını çekse yasemenin oğlu sedanın kızna taş atsa cadının ikizlerle ceydanın oğlu yemekleri dökse mervenin üçüzleri süreli ağlayıp mızmızlasa hakça oğluyla ilgilense bize bakmasa bahharın kızıyla smhsmhnin kızı ip atlasa sonra anlaşamayıp kavga etseler vildanın oğlu ortalığı karıştırsa siz bu çocuklarla kafayı yirken ben ve oğlum sessiz sessiz bir köşede sizi seyretsek ne güzel olurdu dimmi:roflol::roflol::roflol:

:dance: çok güzel olur fikir çok güzel yaramazlık yapmayan çocukmu olur hiç hele bi olsunda sıra yaramazlığa kalsın inş o günleride görürüz

dungece ruyamda babanemle dedemı (ıkısıde vefat ettı)gordum ruyamda sonra azraıl gelıo yanıma ve bana dıyokı senı almaya geldım dıyor bana ve benım nefesım kesılıo kelıme sehadet getırıp vefat edıyorumm bı uyandım gece 3.30 du saat gercek gıbıydı cok korktum halada etkısındeyım sankı kendımı olcekmıs gıbı hıssedıyorum

canım allah hayıra çıkarsın bende annemi gördüm dün gece ama tam hatırlayamıyorum nasıl gördüğümü ama onu çok özledim 3 yıl önce kaybettim annemi insan etkileniyor

selam kızlar nsılsınız allah dualarınızı kabul etsın cumanız hayırlı mubarek olsun ben gene fena durumdayım dualarınızı beklıyorum canlarım allaha emanet olun yazılarıda okuyamıyorum kacırdıgım bısey varsa nolur kusura bakmayın öpüyorum hepınızııııı calısmalarınızda basarılarrrrrrrrr

kızlar umut listesine beni de ekler misiniz. bu arada yasemennnn yazın için sağol okurken gözyaşlarımı tutamadım çok duygulandım. Ellahın tez zamanda hepimize nasip etsin inşallah.

canımmm nasılsınn polis eşlerii topiğinrden hatırladınmıı:1hug:

bende varım ama benim 1 oğlum var 7 yaşında bi düşük yaptım 2senedir istiyoz ama hayırlısı neyse o olsun

gözekçim hoşgeldin maşallah anacım denemediğin kalmadı valla seninki ya inatçı olacak yada azgın bu gidişle allah yardımcın olsun he birde ikiz olursa oy oy oy yandı gözek o zamankafamçokkarıştı

ne yapamm kuzummm her taşın altınıı kaldırmakk gerekk her duyduğumuu okuduğumuu yapıyomm
inatçımı olurr azgınmı olur bilmemm amaa hayırlısı sağlıklısıı olsun inşallah hepimizin evlatlarıı
ikiz konusunaa gelincee banim gibii bir hatun üçüzledee başederrr :jeyyar::lepi:

yeni gelen kızlar hg ..
gözekcim hgggg.. allah gönlüne göre verisn inşşş burada bize hamişlik günlerinizde anlatırsın inşallah...
vildan83 hg ... yeni arkadaşlar sizde hg... allah gönlünüze göre versin:....
ceyda kız yenimi uyandın tembel şeyyy... dur bebişin gelsin sana o uykulu günleri nasıl aratacak ... :))
beloşşş valla benim kızın senin oğlunun çimcikler benim kızımın saçını çekemezsiniz müsade etmiyorummm :))) dur ben analarının kini çekeyim önce :))) hehehehe

smhsmh canım hg nasılsın kız valla bzi unuttum küstüm sana :)) görünmüyon kız smhsmh senin kızın olacak tatlım ben sana diyom ama sen arkasından oğlanıda doğuarcan bak demedi deme :)))

smhsmh canım hg nasılsın kız valla bzi unuttun küstüm sana :)) görünmüyon kız smhsmh senin kızın olacak tatlım ben sana diyom ama sen arkasından oğlanıda doğuarcan bak demedi deme :)))

:eek: buralardayım kız bugün site pek izin vermedi maşallah
sizin yeriniz ayrı ilk göz ağrılarım benim :asigim:
yavrum benim durum beklemede bakalım Allahın izniyle benim içimden hep 2009 geçiyo bişeyler için ya doğal yoldan ya tedavi ya aşılama ya tüp ya mikro
kısmet artık
rabbim nasıl isterse tabi önemli olan hayırlısı
şuaralar ikize taktımmirmirmirmirkaydirigubbakcemile3
hadi senin güzel gönlünden ne geçiyo o olsun hayırlısıyla
:ecrin_bebek::emir_bebek:

seninde rabbim gönlüne göre versin :asigim:

yalnız gözekimede 3 üz yakışır heee hihoyyyt

beloş ablacımmm benim erkekmi olucakkkk harikaaaa desene ona acayip şekil yaparımmm kızzz jöleler falan şaçlar uzunnn bide cici kıyafetlerrrr ayyyy ne güsel olar demiii yaaa allahım bütün arkadaşlarımın gönlüne göre ver yarabbimmm

smhsmh harika bende ikiz istiyorummm inşallah olurrrr :))))) hakkında hayırlısı canımmm

beloş ablacımmm benim erkekmi olucakkkk harikaaaa desene ona acayip şekil yaparımmm kızzz jöleler falan şaçlar uzunnn bide cici kıyafetlerrrr ayyyy ne güsel olar demiii yaaa allahım bütün arkadaşlarımın gönlüne göre ver yarabbimmm

smhsmh harika bende ikiz istiyorummm inşallah olurrrr :))))) hakkında hayırlısı canımmm
amin inşallah canım benim yaa

bu beloş kendininki ne olsun söylemiyo
onada 3 üz yakışır heehihoyyythihoyyyt

amin inşallah canım benim yaa

bu beloş kendininki ne olsun söylemiyo
onada 3 üz yakışır heehihoyyythihoyyyt

erkek diooo amaaa allah bilir evet evet inşallahhh üçüzü olurda görürü ooo karşımıza geçippp bakmayıııı laelaelaelaelae :teytey:

X