Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba kızlar lolişim ve merve hg canlarım nasılsıonız bakim ... lollliiiii bayramda annemlerin yanındayım temizlik yapimde bitsin anamlara kavuşim diye bekliyorummmm ççok mutluyum haftasonu oradayım Allahın izniyle....:))

kızlar nasılsınız bakalım ben yoğunum o yüzden fazla giremiyorum sadece bir hatrınızı sorayım dedim
alincim geçmiş olsun canım allah şifa versin
cadım cadım nasılsın allah anneciine acil şifalar versin bi tanem güzel bak anneciğine bozuşuruz sonra
hakça canım hayırlı haberlerle gel yarın allahım gönlüne göre versin
saru cüvcüvmün sen nasılsın bakim kolay gelsin sanada fazla yorma kendini
yasemen kara kızım sen nasılsın bakim
mervecim bu neşe böyle hoşgeldin bizde seni ösledik
ceyda gelmedimi acep
zeyes sen nasılsın canım
SMHSMH sen nasılsın bakim nerelerde geziyon kız bizim topiğide geeeeel
bahar yine gececi anlaşılan kız ne ara uyudunda gördün rüyayı:))
ee kızlar yokmu hakçadan başka bekleyen hadi beni teyze yapın

yaa canım benim bir nedeni yok olesine mutluyum yani,sizler varsınız daha ne olsun:1hug:

ne var ne yok kızlar
ben hatimimi yetiştirmeye çalışıyorum anca girebildim
sanki bi hamile lafı duydum kimki acep
cadıcım güzel dileklerin için sağolasın

kızlar selam nasılsınız bakiim iyisinizdir inşallah..merve haklısın her zaman mutlu olucak bişeyler var çevremizde mutlu olalım canım...

evet canım ya değilmi?kafana tak tak nereye kadar bende artık takmıcam,vardır her işte bir hayır deyip geçmeye karar verdim,bebiş bende çok istiyorum ama RABBİM vermedikten sonra kendimi yırtsamda fayda yokki:1no2:

kızlar size bişi anlatayım,benim bir tanıdığım vajinismus hastasıydı ee doğal olarak eşiyle ilişkiye giremiyordu,bunların aklına bir fikir gelmiş eşi spermlerini şırınganın içine doldurmuş ve rahime boşaltmışlar,belki inanmıcaksınız ama o kadının suan çocuğu var hiç ilişkiye girmeden çocukları oldu,yaa görüyorsunuz değilmi ALLAH olsun dedikten sonra önüne hiçbir engel geçemiyor..ben bunu duyduktan sonra nasıl kafama takarım artık olmuyor diye,yani hiç üzülmeyin canlarım RABBİM yeterki ol desin..:emir_bebek:

aynı senin gibi düşünüyorum merve cim ..olsun biz elimizden geldiğince takmıyalım strese hayır...inşşş meleklerimize kavuşuruz canım..sonuçta ALLAHIN taktiri hayırlısı diyelim ...

cadıcım Allah annene acil şifalar versinnn .... anneler bizim herşeyimizi şimdide bizler anne olmak için uğraşıyoruz ne kadar kıymetli anneler...değilmi kızlar...
mervecimm canımmm bu ay neredeyde 5 elin parmaklarını geçmez zevkine birlikte olduk hiç düşünmedim bu ay gerçekten halanede öyle şuan kafamda tek düşünce var o da annemlere kavuşucam çok sevinçliyim... boşverdim yane biraz şimdiki zamanın değerini bilmeliyiz bebelerimiz geldiğinde zatane babaların ayaıracak vaktimiz olmayacağına göre şimdiki zamanı ii değerlendirmek lazım :))
neyse mervecim ilginç olmuşşş şırıngayla yapmaları aşılamada öyle olmuyormuydu bi nevi aşılama gibi olmuş ama ilginç :))
pink rose canım hg naılsın ...

kızlar size bişi anlatayım,benim bir tanıdığım vajinismus hastasıydı ee doğal olarak eşiyle ilişkiye giremiyordu,bunların aklına bir fikir gelmiş eşi spermlerini şırınganın içine doldurmuş ve rahime boşaltmışlar,belki inanmıcaksınız ama o kadının suan çocuğu var hiç ilişkiye girmeden çocukları oldu,yaa görüyorsunuz değilmi ALLAH olsun dedikten sonra önüne hiçbir engel geçemiyor..ben bunu duyduktan sonra nasıl kafama takarım artık olmuyor diye,yani hiç üzülmeyin canlarım RABBİM yeterki ol desin..:emir_bebek:

valla canım baya enteresan olmuş gerçekten
peki bu kişi hala vajinusmu:tomato::tomato::tomato:

valla canım baya enteresan olmuş gerçekten
peki bu kişi hala vajinusmu:tomato::tomato::tomato:

evet canım hala öyleymiş,yaklaşık evleneli 3sene falan oldu bende çocuk sahibi olma hikayelerini daha yeni duydum,ama masallah ne erkekler var dimi hiç ilişkiye girmemişler bugüne kadar ama karısının gözünün içine bakıyor,yani herşey cinsellik değil..

merveim anlattığın şey biraz tuhaf geldi bana vajinismus olan kişi nasıl doğum yapacakki bu tür hastalar muayene bile olamazken doğumu nasıl yaptı anlamadım elbette rabbim ol deyince olur o çok büyüktür

merveim anlattığın şey biraz tuhaf geldi bana vajinismus olan kişi nasıl doğum yapacakki bu tür hastalar muayene bile olamazken doğumu nasıl yaptı anlamadım elbette rabbim ol deyince olur o çok büyüktür

canımcım sezeryanla doğum yaptı zaten,normal doğum değilki,banada duyduğumda çok ilginç geldi ama yalan konuşucak biri değil ben inandım açıkcası..

arkadaşar büyük ALLAHIMIZ herşeyi nasip ediyor bizlere yeterki imitlerimizi kesmeyelim insanın imkansız dedigi şeyler ummadıgımız anda oluyor ALLAHIMIZA şükürler olsun ya RABBİM YETERKİ ALLAHTAN İSTEYELİM

hımmm olabilir bak bunu düşünmemiştim ama bence tedavi olma yoluna gitseydi daha güzel olurdu neyse allah analı bablı büyütsün canım rabbimin hikmetinden süal olmaz bir gün bizde hamiş olarak yazışırız burda inşallah

hımmm olabilir bak bunu düşünmemiştim ama bence tedavi olma yoluna gitseydi daha güzel olurdu neyse allah analı bablı büyütsün canım rabbimin hikmetinden süal olmaz bir gün bizde hamiş olarak yazışırız burda inşallah

belenayim bizlerde anne olmak için zamanimizi bekliyoz allahim er yada gec bizlerede anneligi yaşatacak

Tatli cadicim canim çok geçmiş olsun annene acil şifalar versin rabbimm

merve ciddimisin sen yaaa ilginç valla ama kiz bu kadin ilişkiye girmeden kizlik zari nasil yirtilmiş arti zaten yirtilmadan çocuğa kalabiliyomuu

offf kizlarrr ramazanda bitiyor az kaldii allahim ne olur yarabbim bugünlerin hürmetineee bizlere meleklerimizi kuzucuklarimizi gönder yarabbimm

kizlar kadir gecesi bol bol dualar edelim

Tatli cadicim canim çok geçmiş olsun annene acil şifalar versin rabbimm

merve ciddimisin sen yaaa ilginç valla ama kiz bu kadin ilişkiye girmeden kizlik zari nasil yirtilmiş arti zaten yirtilmadan çocuğa kalabiliyomuu

offf kizlarrr ramazanda bitiyor az kaldii allahim ne olur yarabbim bugünlerin hürmetineee bizlere meleklerimizi kuzucuklarimizi gönder yarabbimm

kizlar kadir gecesi bol bol dualar edelim

tatlım bu arkadasımın evlendiğinde kisti vardı onu ameliyat ettirdi hastanede o zaman kızlık zarınıda patlatmışlar ayrıca bu ameliyattan sonra iyice korkmuş cinsellikten ilişkiye girememiş ama o şırıngayla enjekte etmeyi evde kendileri yapmışlar,şaşırtıcı valla,resmen evde aşılama yapmışlar yani..

canlar nsılsınız cadıcım allah acıl sıfalar versın mervecım yazdıklarına cok sasırsım:1shok:
sırıngayı nsıl sokmus kı ıyyyyyyyy -tatlicadiarzu-acemcım belenayım yasemen özlem bahar smhsmh sızler nsılsınız kızlar özledımŞenizsizleri bayadır gıremıyorum bıraz rahatsızım canlarım ama emın olunkı hepınıze dua edıyorum:Saruboceq:hepınızı :CüvCüv::CüvCüv:bole gorene kadar dua etcem ınsallah bebişimle beraber teyselerı onunda selamı var 3mm ama sıze dua edıyo:Saruboceq::Saruboceq::nazar::nazar:

hsaycım geçmiş olsun canım teyzesinin gülü annesini üzüyormu yoksa hımmm çekeyim kulaklarını hayırdır mide bulantısımı yoksa başka birşeymi var canım

kızlar selam iyi geceler nasılsınız yaa okudumda çok ilginç konu geldi bana vajinusmuslu bayanın aşılama olayı enteresan yaa..

evet cnım mıde bulantısı yorgunluk allahtan kocam hazırlıyo kahvaltıyı yemegı napardım bılmem ah bu yorgunluk bı bıtse

X