Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

:ecrin_bebek:kızlar hepinize hayırlı cumalar nasılsınız iyisınızdır su guzel gunde hepimizin dualarını kabul eylesın allahım inş hayırlısıyla bizlerı sağlıkla bebışler nasıp etsın.....hepinizi öpuyorum ...:ecrin_bebek:

mervecim bende Cuma saatinde duayı okudum. Allah bütün dualarımızı kabul etsin inşallah.

kızlar herkese merhaba,birde bugün Seda Sayan'ın programında Dr.İbrahim Saraçoğlu FSH hormonunu taze nanenin düşürdüğünü söyledi. 1 yemek kaşığı naneyi kıyın ve çiğneyin.2 yudum su ile yutun.15 gün kullanın ve ara verin,daha sonra yine 15 gün daha kullanın dedi. tabi doktora danışmakta fayda var.

iyi akşamlar kızlar
değişik bişeyler varmı bakalım
cadıdan ne haber

kızlar nerlerdesınızzzzzzz özledım gıremedım bugun
hayırlı cumalar dıycem ama artık hayırlı cumartesıler

saolcnım bugun yataktan zor kalktım esımde saglık memuru oldugu ıcın hemen druma goturdu hıc aklımda yoktu dr beni ultrasona soktu bi bakt bebişim 3mm olmuş teyzeleri kalbide atmaya başlamış allah hepınıze bu duyguları tez vakıttte tattırsın ınsallah rabbım kimseye evlat hasretını tattırmasınnnn

bulantılarımada ilac verdı olmassa yemek yıyemessen serum taktır dedı saol canlarım sızınle konusynca kendımı daha ıyı hıssedıyom:CüvCüv: aıle gıbı olduk hepimız:lepi:allah herkesın mutlulugunu daımetsın ınsallah :Saruboceq:

amın canım ayyyyyy ne guzel bugun kalp atısınıda duydun ınsalah kendısını de goreceksın allahım saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın

saolcanım benımallah herkese tattırsın umarım bu duyguyu rabbım tez zamanda ınsallah sızın haberlerınızı de duyarız mubarekgunlerın yüzü suyu hurmetıne ınsallah canlarım benımmmm

canımm maşallah büyüsün sağlıcakla inşallah hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah tatlım..amiin..bizim içinde dua et canım..amiinn..:1hug:

hepınız ıcın dua edıyorum canlarım benım emın olun allahım hepınıze elı ayagı duzgun sıhhatlı evlatlar versın tez zamanda inşalllahhhhh

canım benim teyzesinin gülü büyümüşte kalbi atıyormuş maşallah allahım kucağına alacağın günleride göstersin hsaycım bak nasıl heyecanlandım ay ne güzeldir o kalbini duymak dimi canım arkadaşım senin adına çok sevindim

pazatesı turlarla camılerı gezmeye ıstanbula gıdecehım hepımız ıcın bolbol dua edcegım arkadaslar

ŞenizŞenizsaolun kızlar hepınızın ıyı dıleklerını duymak okadar guzel kı allahım herkese tattırsın canlarım benım kıb allaha emanet olun emı sızlerı kocaman öpüyorum hepinizi coooooooooookkkkkkk sevıyorummmmmmmm:1hug::1hug::1hug:
ceydacım allah dualarını kabul etsın ınsallah :Saruboceq::Saruboceq:

arkadaslar ınanılmaz bı duygu bu sabah ogrendım test yaptım ve gordum oglen esım geldı ve kan testı yapmak ıcın laboratuara gıttım sonuc pozıtıffff muthıs bı sey allahım sızede bunu yasatmayı nasıp etsın ben 1 yıllık evlıydım ve 1 yıldır korunmuyodum artık benım bu ramazan sonrası son ayımdı ve dedımkı bu ay kesın doktora gıdıcem tedavı kontrol ne varsa ogrenıcem ama cok sukurler olsun gerek kalmadı Allahım sen o kadar yucesınkı ınanılmaz otesı bıseyı bana dualarım sonucu yasattı.En guzellerı butun bekleyen anne adayları olsun Rabbım sızı arattırmasın cocugunuzla bezdırsın ınsallah:teytey::teytey::teytey:

tebrık ederım canıma.s.allah bızlered nasıp etsın:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…