Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar cuma saatinde cuma suresini okuyanınız varmı bilmiyorumda,cuma suresini okuyup 9.ayetinden itibaren(ya eyyühellezineden itibaren)sonrasını 7 kere okuyup içinden olması istediğini dileğini geçirenin dileğini ALLAH geri çevirmezmiş,ben öğrendim sizinlede paylaşayım dedim..:1hug:

Yasemencim iyiyim çok şükür. Sen rahatsızsın biraz sanırım. Seninde durulaytuğ gibi sürpriz yumurtan gelmiş olmasın sakın. Bu arada kızlar dün benimde 1-2 damla kanamam oldu kahverengi. Ne olduğunu çözemedim ama artık umursamıyorum.

kızlar herkese merhaba...hayırlı Cumalar Allah bütün dualarımızı kabul etsin.

alincim boşver umursama tabi kaçan kovalanır biz kovaladıkça onlar kaçıyor artık ben kaçmaya karar verdim belki bebeğim beni kovalar he ne dersin

hsaycım merhaba nasılsın?üzmüyormuş bebişin seni afferin ona:)) hadi hayırlısı haftaya sağlıkla bebişinin kalp atışlarını duyarsın inşallah.

Ben hemen internetten çiakrttim .
Bugün cuma ve okumaya çaklişcağim canim.
Inşallah allahim her kulunun dileiğini hayirlisi ile verir

belenaycım nasıl oldun iyi misin şimdi?

Beloşum ben zaten bebiş falan düşünmüyorum biliyorsun doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. O nedenle kafam çok rahat bu ay. Bir daha ki ay aşılama yapalım diyor doktorum ama ben pek sıcak bakmıyorum.

kızlar şimdi Seda Sayanın programında Dr.İbrahim Saraçoğlu var. yumurta sayısını ve folükül oluşumu için ;kuru inciri 1/2 litre suda 8-9 dk.kaynatın, sabah kahvaltısından sonra ve öğle yemeğinden önce için. bunu 20-25 gün uygulayın dedi.bu yumurta sayısını arttırıyormus. hanı adetimizin 3.günü hormon testi yaptırırız ya.

alincim saol canım inşallah hayırlısı ama ne bilim sölemesi ayıp beyaz akıntım da var bende akıntı olmazdııı üşüttümmü acabaaa

kızlar bu arada eşimin sperm sayısında 6.000.000 yazıyoduu sizce iyimii cevaplarmısınız

kızlar hayırlı günler hayırlı cumalar dualarımız kabul olsun bu hayırlı günde inşallah...öpüyorum sizlerii..

canım moralini bozmak gibi olmasın ama benim bildiğim 6.000.000 sperm sayısı düşük,benim eşimin 85.000.000 çıkmıştı doktor ona normal demişti,ama tabi bilen birine sormakta fayda var..

allah kabul etsın ben her cuma okurdum mervecım ama bunu duymamıstım allah razı olsun paylasımın ıcın ben hemen oturup okuyayım optum canıma.s.

kızlar sımdı mervenın dedıgı cuma suresını okudum ve hepımız ıcın zor tedavılere gerek kalmadan elı ayagı duzgun hayırlı evlatlar vermesı ıcın dua ettım rabbımıze allah cumlemızın ettıgı duaları kabul etsın AMİİİİİİİİİİİİİİİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…