Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar nasılsınız dememden listeyi yeniledim ama inanın çok sevindim 60 ı bulduk maşallah
nasılsınız bakalım cadım hoş geldin ceyda seda sultan hakça bahar yasemen alin zeyes merve hsay ayy sevinçten unuttuklarım kusuruma bakmasın emi hepinizi seviyorum

senağlamasenağlamasenağlama:dilcikar:
kıyamam hsay canım benim güzel hamiş Şenizsenin adını grupla yazdım o an smhsmh aklıma geldi butona basmış bulundum durumu kurtarayım dedim sus çaktırmasırnaşık şey
ayrıca smh yirim seni kızŞeniz

kuzucuklarım kaydirigubbakcemile2:CüvCüv:sositososito:içelim::asigim::1hug:

Ooo maşallahhh ramazan ayi bereketiyle uğuruyla geldiii rabbim hayirlisini ver darisi bizlerin başina olsunnn kizlarrrrrrrrrr

adetime 5 gün var
ama her an olmuş gibi bir akıntı hissediyorum.offffffff kendimi deniyorum sürekli bu hal eskidenberi avr mıyıd şimid mi oldu felan diye
acaba hamilelikte kesin belirti ne bilen var mı?
yada böyle bir belirti var mı?

valla kesinlikle hamilelik beklediğimizden her belirtiyi dinler olduk swethome..biraz rahatla bırak akıntıyı felan düşünme.
kesin belirti nedir bide ben öğrensem .çok güzel olucak .çünkü bugün itibariyle 3 gün geçti..ama hiç belirtim yok ..

ben 7gun gecınce anladım cunku yumurttam gec dollenmıs herkesın 300lerde cıkan hcg bende 10cıktı benım moral bosuldu tabı ama pozıtıf dedı dr gecen pazar tekrarladım 6000cıktı cok sukur bebısımın kalbıde atıyo allahım en kısa zamanda sızlerede nsıp etsın bıraz kafaya takmamak lazım erkekler gıbı ama nerde ımkansızzzz için anlamıyokı

canım benim tamamne psikolojik seninki.hep aynı şeyleri yaşadık.kiminde belirti olur kiminde olmaz.inan varya bende belirti var hamileyim dediğim aylarda adet oldum.ama adet olacam adet belirtisi var dedeğim zamanlardada hamile oldum.belli olmuyo yani.takma kafaya dicem ama oda mümkün değil onuda biliyorum.allahtan sabır hepimize.herşeyin hayırlısı

Ahhhhh şekerler ben varim siz yoksunuz siz varken ben yokum.olmuyo ama böyle.ben sizi çok özlüyorum.burdaki muhabbeti ...kiskaniyom ama ....
Belenaycim beni unutmamişsin teşekkür ederim.ben
allah hepimize iyilik versin.öptüm hepinizi.yokmu artiran kizlar hani hamişler...

herkeze hayırlı aksamlar ben bugun pek gıremedım ısım coktu malum ev hanımı olunca kısa hazırlıkla ugrasıyoz herkez ınsalah ıyıdır hepınızı optum

merhaba belenay, beni hatırlar mısın bilmem listeyi ilk açtığında vardım listede. yumurtalığımdaki kist yüzünden dr lar hamiş olamazsın ameliyat şart demişlerdi. ben de günlerce ağlamıştım:çok üzgünüm:
ama tam da ameliyat için gün alacağım hafta hamiş olduğumu öğrenmiş, hemen size haber vermiştimm:1hug:
şimdi aradan çok zaman geçti, bebişim 34 haftalık oldu, doğuma az kaldı inşallah. ve ben her aklıma gelişinde namazlarımdan sonra size dua ettim, laptopu karşıma alıp listeyi okuduğum bile oldu seccadede:Saruboceq:
allah hepinize hayırlı zamanlarda hayırlı evlatlar nasip etsin inşalllah. siz de bana dua edin nolur, kolay bi doğumla kızıma kavuşayım:Saruboceq:a.s.a.s.

İyi geceler kızlar...
Hasret Allah razı olsun arkadaşım...Ne kadar iyi yüreklisin ..
İnşallah sende kolayca getirirsin dünyaya kızını..Allah yardımcın olsun.

hasretcim allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsın bende bayram sonu laparaskopı olacagım kac aydır erteledım belkı senın gıbı bır haber alırım dıye bekledım olmadı malesef inşalah şu laparaskopıden sonra hamiş olurum tek umudum o kaldı artık rabbım hepımızının yardımcısı olsun duaların içinde allah senden razı olsun canım

kızlar şimdi test yaptım bende ...malum 3 günlük gecikmem var..
yazının gidişatındanda anlaşıldığı gibi Negatif çıktı...
Gelecek ay hiiiçç takmıcam kafama ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…