Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

cnım nıye umudun yok bak daha 10gun varmıs calısmaya devam sen istemezsen bebek sana gelırmı hıc umutunu asla yıtırme cnım :teselli:

saol cnm ne biliyim 3 aydır umutluydum bu ay hevesim kırıldı hayal kırıklığına uğramaktan korkuyom belkide bu arada nasılsın a.s

selamlar nasilsiniz kizlarrr benim sinirlerim zıpladııı eşim tahlilleri almaya hastaneye gitti almış ama 15 gün arayla gene tahlil istemişler hemde iki taneee ayyy deli oldumm yaa ssk ondanmı istiyorlarkii ufff gene uzadıı yaaa eşimde baya kaptırmaya başladı kendiniii çocuk için sizce iyi gelişmemi şimdi yaptırım diooo biriniii hayırlısı bakalımm bundada bi hayır varr

beloşum canım yaaa geçmedimi kız ben dün kocama çektirdim bardakla canım yaa allah acil şifalarını versinnn

alincim sen nasılsıncanımm mutlu olmana sevindimm aşılama işine karar verdinizmi tatlım hayırlısı olsun

hakça günlere az kaldııı bebişine sende kavuşcan inşallahhh allahım çabalarımızı boşa çıkartmasın

hyas canım senin bebiş üzüyo seni sanırımmm aman olsunn kızzz kızma sakın yigenimeee döferim seniii heee canım inşallah bulantıların fazla olmazzz allah yardımcın olsun

sultancım nerdesinnn canımmm özledim kızzz senii

tatlı cadıcımda gelmemişşşş hadii gel kız bekliyos bakk

bu arada akşam biz yokken baya kaynaştırmışsınızzz ohhhhh sefanız olsunnnn allah nazardan saklasınnn heheh:)))) sizleri sefiyorummmm mucksssssssssssssss

yok cnım üzmüyo teyzeesi bakalım haftaya persembeye kalbını duymaya gıtcez nolcak hadı artık bende teyze olmak ıstıyom:teytey:calısmalar durdumu yoksa :eek:dewam dewam :eek:klava:sana ve kızlara dıyorumkı ramazan bıtsın sabahları eslerınızle beraber olun ben cok :eek:faydasını gordum :icecream:eek:k deneyın bakemŞeniz

saol cnm ne biliyim 3 aydır umutluydum bu ay hevesim kırıldı hayal kırıklığına uğramaktan korkuyom belkide bu arada nasılsın a.s

CANIM BENDE HIC UMUTLANMIYODUM CUNKU BENIM DE COK UMUDUM KIRILDI AMA HIC UMMADIGIM ZAMANDA HAMILE OLDUGUMU OGRENDIM BILIRIM UMUDUN NSIL KIRILDIGINI ALLAH HEPINIZE HAYIRLI ZAMANLARDA BEBEKLER NSIP ETSIN INSALLAH MUTLAKA VARDIR BI ZAMANIŞeniz

yaa kızlar ben ceydanın dediğini yaptım ağrım geçti belkide psikolojik bilmiyorum ama birkaç gün yapmaya devam edeyim bakalım allah razı olsun kız ceyda
ooo yasemen girebilmiş siteye maşallah
hsay hoşgeldin anniş nasılsın bakalım
s.d.34 heyy umutsuzluk yok bak göreceksin ummadığın anda gelecek bebişin biraz sabır tatlım
sultanla cadı hala yoksunuz bakın ceza gittikçe büyüyor ona göre

herkeze selam bugun ısım coktu anca gırebıldım herkez nasıl bakım
amın canım cumlemızden razı olsun ben sana demedımmı belenaycım aneme neler yaptırdık dr.a bıle gıtmıstı bunu duyduk bı yaptı masalah ogunden berı rahatladı valla neyse herkeze hayırlı ıftarlar

galıba bu aksam ıkımızden baska kımse yok canım nasılsın verdıgın adrese gırdım ama acılmadı sonra ogrendımkı özel msjlara gırılmıyomus problem varmıs

selavatumit8ib5ea.jpg

Cumanız mübarek olsun canlarım....

Mervecim progesteron değerin çokda düşük değil canım .Ayrıca normali 10 değil 0.2-1.2 arası seninkide tam ortada yani.Benimde 0,91 çıkmıştı doktor gayet normal dedi.üzülme sakın..ilaçla tedavi ediliir bir şey bu..

günaydın şekerler nasılsınız alin sultan tatlı cadı seda yasemen ceyda hakca merve bahhar smhsmh durul zaza özlemimsin claire süar sennur liste böyle uzayıp gidiyor herkese günaydın hayırlı cumalar hepimize rabbim gönlünüzdeki dilekleri katında hayırlısyla kabul etsin cumanız mübarek olsun

İyiyim Sultancım. Sen barıştın mı kocişinle?
Belenaycım sen nasılsın? Ceydanın taktik işe yaradı galiba. Bu arada herkese hayırlı cumalar...

yok alincim barışmadık çok inat bir kocam var malesefff.... sabah dr gittim enfeksiyonum var ilaç yazdırdım...

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN HANIMLAR nasılsınız???
belenaycım ıyılestıgıne sevındım canım aman bıdaha kendıne dıkkat et agır bişiler kaldırma
daha kıse kalkmamıs glıba azıcıkız hadi hanımlar hepiniz uyanın bugun cuma hepimiz birbirimiz için dua edelım

günaydın canlarımmm hayırlı cumalarınız olsunnn
rabbim bu mübarek cuma günü ve ramazanı şerifin yüzü suyu hürmetine herkezin gönlüne göre versinnn inşallahhh aminnnn
nasılsınız kızlarrr ben biraz rahatsızım yaaa gögüslerim veee kasıklarım acayip ağrıyoo iki gündürrr canım acıyooo sırtımdada ağrı varr allahım yaa şu adetlerim düzene girsede rahatlasammm offff offff sanki bu ayda erkenmi adet olucam yaaaaa
ama aramızda kalsınnn bu ay neden se çok ümitliyim yaaa allahım ne olurr yarabbimmm hepimize verrr

sultancımm yapmayın ya birbirinizi kırmayın ne güsel bebiş hazırlıklarına başlıyacakken morelinizi bozmayınnn

beloşum iyi olmana sevindim canım nasılsınnn

alincim sen nasılsınnn tatlımm sanada hayırlı cumalarrr

hakça hyas ceyda sizler nasılsınız tatlişkolarımm sizleri seviyorum

bu mübarek aylarda ve cuma gününde dualarınızın kabul olması dileğiyle HEPİNİZİ ÖPÜYORUMMM

Mervecim progesteron değerin çokda düşük değil canım .Ayrıca normali 10 değil 0.2-1.2 arası seninkide tam ortada yani.Benimde 0,91 çıkmıştı doktor gayet normal dedi.üzülme sakın..ilaçla tedavi ediliir bir şey bu..

baharcım günaydın canım,ben doktorla konuşup yazdım 10 değerinin normal değer olduğunu ayrıca internettede araştırdım normal değer 10 yazıyor ve doktor 0.85 değerinin yumurtlamadığım anlamına geldiğini söyledi,valla artık eşime hak vericem galiba su doktorlara güvenmeme konusunda,baksana sana ayrı söylemişler bana ayrı...:çok üzgünüm:

X