Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyiyim canım uğraşıyoruz işte hastalandım bideeee bugün hayıt tohumu kaynatıp içtim birde civan perçemi bakalım temeli attık benim çalışmalar nisana kaldı msn adresimi eklememişsin özelden sen gönder ben alayım sen neler yapıyorsun eeee bir hamiş daha veriyoruz galiba tatlımelek inşallah bakalım haber bekliyoruz

Kızlar günaydın. Var mı yeni hamiş haberi? Belenay ben başka bir forumda hayıtı kaynatmak yerine kaynar suya atarak demletilmek suretiyle içilmesi gerektiğini okumuştum.

ya ben bısey sorcam bu hayıt tohumu cok etkılı bıseymıs ozellıkle adet goremeyenlerde, dıger formlarda okudum ıctıkten kısa sure sonra hemen adet olmuslar, ayrıca hormon duzenleyıcı,yumurtlamada kolaylık bırde dogurganlıgı arttırıcı bı ozellıgı varmıs ama benım merak ettıgım bsıey var, bende ıcmek ıstıyorum ama bılıyosunuzkı hepımız hamıle kalmanın cabasını gosterıyoruz egerkı ya hamıleysek ve bu tohumu ıcmeye basladıysak bebege bır zararı olurmu yanı ne bıleyım düşüğe falan sebeb olurmu, :teytey:aaa hılalcım bu arada senı tebrık ederım allah tamamını erdırsın ınsallah

selam arkadaslar benım salaklıgım yuzunden ogrenemedım ben saglık ocaklarında ogrenılebılıyo sandım vaktımı orda gecırdım oyuzden gec kaldım artık yarın sabaha ogrencem ama bugun yıne test aldım cızgı gozukuyo vede testte sılıkte olsa cızgı oldumu pozıtıf dıyo

tatlımelek hayırlı olsun canım gözün aydın
yarını beklemek istemezsen özel tıp merkezleride yapıyor canım hemen iki saat içindede sonucu veriyorlar

tatlımelek tebrik ederim allah hayırlısıyla inş kucağına almayı nasip etsin

hilal canım tebrikler ... Allah tamamına erdirsin.. darısıda bizlere..
tatlımelek canım sende inşallah hamişsindir.. silikde olsa ikinci çizgi hamileliği gösterir.. çoğu kişi hamile old. halde testde çıkmıyor bile bak senin hafifde olsa çıkmış.. şimdiden tebrikler..:))

--------------------------------------------------------------------------------

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6 mart)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
tatlımelek.......................................................................HAMİLE(6)

tatlımelek tebrik ederim canım.Bende ilk tahlil yaptığımda silik çıkmıştı ama hamileymişim.Allah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayıda nasip etsin inşallah.

Belenaycim Listeyi Bu şekilde Değiştirdim Umarim Kizmasin Hamişleri Alta Aldim Ki Karişiklik Olmasin Daha Kolay Olur Yeni Hamişleri Yazmasi

Ayrica Böyle Bir Liste Yaptiğin Için De çok Teşekkür Ediyorum Gerçekten Hepimize Umut Oldu

:içelim::teytey:cok guzel ya allah tamamını erdırsın ınsallahhhhhhhhhhhh, allah bızlerede nasıp etsın, senın adına cok mutlu oldum canım tebrık ederım a.s.

hilal ve tatlı melek tebrik ediyorum sizi darısı listede ger kalan arkadaşların yani bizlerin başına:))))tatlı melek 2.çizgi kimde silik çıktıysa sonunda hamileyim diye ilan etti seninde ilanını tez vakit bekliyoruz

alin:canım hayıt tohumu hamile olanlara etkisi yokmuş yani zararlı değilmiş aksine fazla içmezsen faydalıymış ayrıca kaynatmak değil bardakta demleme suretiyle içmek faydalıymış

süar:canım iyi yapmışsın neden kızayım bu liste hepimizin listesi

canlarım güzellerim hepinizi çooooooooooooooooooook çooooooooooooooook seviyorum iyiki varsınız

tskler arkadaslar bende umutluyum hamıle oldugumu dusunuyorum ıns en kısa zamanda allahım bebek ısteyen herkezı bebıslerıne kavusturur

tatlimelek tebrikler cok cok. Allah herkese nasip etsin ve sende insallah saglikli problemsiz bi hamilelik gecirirsin.

Kızlar reglime 2 gün kaldı. Heyecanla bekliyorum. Belenaycım ben de eğer bu ay hamiş değilsem hayıta başlayacağım.

süarcığım benide listeye eklediğin için tşk ederim bende bu ay çok belirti hissediyorum hatta en fazla 1 hafta sonra kesin adet olmuş olmam gerekiyor kan testi kesin sonuş verir ama ben adeti beklemeyi düşünüyorum acaba aczanedeki testten yapsam şu durumda sonuç belli olurmuki ben pek sanmıyorum ama belki arkadaşlardan çıkan olmuştur bilginiz vardır diye soruyorum

Eczanelerde şüpheli ilişkiden sonra 7 gün sonra hamileliğin var olup olmadığını tespit eden testler var ama acele etme derim ben. Eğer dayanamayacağım diyorsan kesin çözüm kan testi. Benim de regl tarihim cuma fakat ben bu ay umutlu değilim. Zaten hiçbir hamilelik belirtisi de yok.

Eczanelerde şüpheli ilişkiden sonra 7 gün sonra hamileliğin var olup olmadığını tespit eden testler var ama acele etme derim ben. Eğer dayanamayacağım diyorsan kesin çözüm kan testi. Benim de regl tarihim cuma fakat ben bu ay umutlu değilim. Zaten hiçbir hamilelik belirtisi de yok.

Bensenb Eczanelerde şüpheli ilişkiden sonra 7 gün sonra hamileliğin var olup olmadığını tespit eden testler var ama acele etme derim ben. Eğer dayanamayacağım diyorsan kesin çözüm kan testi. Benim de regl tarihim cuma fakat ben bu ay umutlu değilim. Zaten hiçbir hamilelik belirtisi de yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…