Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evet arkadaşlardan duydum eczanedeki bazı testler satın ilk gününden itibaren sonuç veriyor diyorlar ama ne bileyim bencede bhcg en kesin sonucu veriyor ama sanırım ben hastaneye gitmektense tembellik yapıp evde öğrenmeyi tercih ediyor olmalıyım:)))) ya açıkçası çokta sabırsız değilim öyle olsydım kesin hastanede soluğu alırdım fakat şuda bir gerçekki kesinlikle içimden bi ses bu ay hamile kaldığımı söylüyor karmaşık duygular işte bende beni anlamıyorum:))))

Hilalcim çok tebrik ederim canım. Rabbim sizi korusun. Sağlıkla kucağına almayi nasip etsin allahım.:nazar::nazar::nazar:

süarcığım benide listeye eklediğin için tşk ederim bende bu ay çok belirti hissediyorum hatta en fazla 1 hafta sonra kesin adet olmuş olmam gerekiyor kan testi kesin sonuş verir ama ben adeti beklemeyi düşünüyorum acaba aczanedeki testten yapsam şu durumda sonuç belli olurmuki ben pek sanmıyorum ama belki arkadaşlardan çıkan olmuştur bilginiz vardır diye soruyorum

rica ederim canım
ne güzel sen belirti hisdiyorum diye yazmışsın benimse sadece içimde bir umut vardı çok şükür allahıma kan testinde çıktı ama hala bende belirti felan yok anlamadım
kan testi ayptır bence varsa daha dikkatli davranırsın

o zaman iyi yumurtlamlar gözekçiğim:)))hadi sende nisanda hamişliğini ilan et bakarsın bende bu ay sonuç alamazsam nisanda beraber ilan ederiz gerçi bu gidişle mart ayında herkes ilan edecek gibi görünüyor:)))neden olmasınki valla çok isterim

estetik26:teytey:
r2d2:teytey:
süar:teytey:
g sezen:teytey:
hilal1975:teytey:
tatlımelek:teytey:

hepinizi kutlarım canlarım benim.allah bebişinizi size bağışlasınnn:emir_bebek:

ben de cuma günü gidiyorum doktora. inşallah mutlu haberle dönerimm:teytey:

hasret saol cnm ıns darısı sızlerın basına en kısa surede hamıs kalırsınız

Tatlımelek seni çok tebrik ederim canım. Bizlere umut oluyorsunuz. Rabbim bebeğini sana ve babasına bağışlasın. Kendine iyi bak...

larencim..sağol hayatım.aşılamamı yaptırdım..ayın 17 sinde teste yapıcam inş,,ne olr dua et canım..doktor eşimin sperm kalitesinin çok iyi olduğunu ve benim de iyi yumurtalarım olduğuru söyledi..inş hayırlısı olur

hilalcim tesrik ederims canım darısı bizlerin başna.
tatlı melek inş sened umduğunu bulursun canım..şimdiden tebrikler.

Tatlımelek seni çok tebrik ederim canım. Bizlere umut oluyorsunuz. Rabbim bebeğini sana ve babasına bağışlasın. Kendine iyi bak...

canım ıyı dıleklerın ıcın tskler butun dualarım sızlerle allahım bıran once gobusunuze bebek koysun :)

gözekcim hoşgeldin valla iyi tatil yaptın hadi bakalım bu kadar tatil yeter iş başı yap bakalımda nisan hamişi olarak görelim seni bak bi gittin kimler hamiş haydi kıslar aşıyaaaa:)

selam kızlar...ne var ne yok?:nazar::nazar::nazar: kızlar müthişsiniz valla..bu hızla hepimiz hamiş olup çıkarız evvel allah:nazar::nazar::nazar:
hepinizi tekrar tekrar tebrik ediyorum ,allah bizlerede nasip eder inşallah.....

bugün siteye giremedim hiç.ama aklım hep burdaydı inanın.dün gece hamiş haberi gelince bugün burda düğün dernek vardır dedim.şimdi okudum yazılanlarıa.s.:kahve:

evet sanırım öyle ama uyumakta haklılar çünkü aralarında hamiş olanlar var dinlenmeleri gerekiyor bizde hamiş olursak erken yatarız onları yalnız bırakırız sennur:)))

Ay keşke yyaaaa...:) oda olur inşallaaaah canım...hamiş olunursa herşey önemli tabi...uyku yemekkk stress ve daha biçok şey...eşimm fena titiz birisidirrr..vallahii hamile olursam acayippp tadını çıkarmayı düşünüyorum...:)

arkadaşlar güneydın yeni hamilelerimizi tebrik ederek başlıyorum söze, takip ediyorum ama işlerin yoğunluğundan yazamadım günlerdir. Benim bugün 46. günüm ama daha regli olmadım test yaptım negatif.... Bu durum da yani regli olamamak da canımı feci sıkıyor, yani bana tüm hormon testleri yapıldı ve hormonal hiçbir problem yok, böylesin dedi doktor, ilaca falan gerek yok, yok da içimdeki sıkıntıyı kim dindirecek bunu bilen de yok....

X