Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

arkadaşlar merhaba..8 ay aradan sonra bu ay yumurtlamam oldu..çok ümitliyim..umarım denemelerimiz sonuç verir:)))

hayırlısı ya didipırçik inş bu ay mutlu haberi alırsın
yok dr çatlatma iğnesinden onra yapalım dedi bakalım bekliyoruz

ya aslında benim doktorum eşimin sonuçlarına göre normal yolla çok zor dedi ama ümitlendik işte..olmazsa nisanda ilk aşılama ama galiba 1 ay daha beklicem..ben normale dönüyorum belki sürpriz olur..sende durum nedir canım

bende 1.5 yıllık evliyim hiç korunmadık ama olmadı işte dr yumurtlaman var ama çatlama olmuyo dedi şimdi gonaphene kullanıyorum son 3 aydır martta çatlatma iğnesi olucam yani dr sorun yok diyor ama işte kısmet...belki bu ay dedim ama 3 günüm var hiç belirti yok ama üzülmüyorum artık.

arkadaşlar bende aranıza katılabilirmiyim?martın 11 yada 13 ünde adet olacağım bu arada yaptığınız listedeki gidişat mart ayında bayağı bebişin geleceğini gösteriyor dilerimde öyle olur,nice müjdeli haber duymak dileğiyle...

arkadaşlar bende aranıza katılabilirmiyim?martın 11 yada 13 ünde adet olacağım bu arada yaptığınız listedeki gidişat mart ayında bayağı bebişin geleceğini gösteriyor dilerimde öyle olur,nice müjdeli haber duymak dileğiyle...

hoşgeldin aramıza listeye ekliyorum senide a.s.

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................( 13 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
ggaye
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6 mart)
supremunvale
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

günaydın kızlar nasılsınız bugüna.s.
cuma günü doktora gidecem çok heyecanlıyım ama bu arada benim hiç bir belirti yok daha neden böyle oluyor bir problem yoktur dimi

kızlar artık kesin haberi verebilirim.HAMİLEYİM.... Allahım inşallah en kısa zamanda sizlerede nasip eder..Dualarım sizlerle....

kızlar artık kesin haberi verebilirim.HAMİLEYİM.... Allahım inşallah en kısa zamanda sizlerede nasip eder..Dualarım sizlerle....

hilalcim çok sevindim canım allahım tamamına erdirsin allahım sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım:teytey::teytey:a.s.

:teytey::teytey::dance::dance:hilalcim tebrik ederim seni erkenden yazmıştım zatena.s.

Gözün aydın hilalcim. Bebişini sağlıkla kollarına alırsın umarım. Anlat hadi ne gibi belirtilerin vardı hamişliğe dair.

Gözün aydın hilalcim. Bebişini sağlıkla kollarına alırsın umarım. Anlat hadi ne gibi belirtilerin vardı hamişliğe dair.

kasıklarımda şiddetli ağrı vardı.Hamilelikten değilde iltihap falan vardır diye düşünmüştüm.(Bunun için daha öncesinde ilaç kullanmıştım)Aşırı dercede yorgunluk ve halsizlik vardı.Ağrıların sebebide bebek rahme yerleşiyormuş ondan olurmuş.İlk hamileliğimde böyle bişey olmamıştı.Valla başka bişey yoktu:uhm:

hilalcim tebrik ederim en az senin kadar sevindik inan 5.hamişimizide verdik valla artık merak ediyorum sıra kimde diye Allah kucağına almayı nasip etsin ..

kızlar galiba 6. hamişimizide veriyoruz tatlımelek arkadaşımızıın dasilikte olsa ikinci çizgi çıkmıştı bugün kan tahlili verecekti oda valla mart ayı hamiş ayı oldu ya

hillaciğim çok sevindim.inş. sağlıklı bir şekilde hamilelik geçirirsin.sakın kontrollerini ihmal etme. bende 2 aylık iken bebeğimi kaybettim. kürtaj oldum. kontroller sırasında fark edildi. duygılarını çok iyi anlıyorum.allahım herkese nasip etsin...

tatlı melek seni bekliyoruz geliyor geliyor 6. hamiş geliyor inşallah hadi kız merakta bırakma bizi

belenaycım nasılsın yaa kaç zamandır görüşemedik ya:KK43:(

X