Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım benimde 35 çıkmıştı. doktor çok yüksek değil demişti.bende ilaç kullanıyorum. en son 11 cıkmıştı.

Canım benim geçen ay 29 çıkmıştı yani ben tahmin ediyordum yükseldiğini ama ikiye katlayacağını düşünmemiştim. Geçen ay hap kullanmadım dr.um çok yüksek değil bir daha ki aya tekrar kontrol edip öyle başlarız tedaviye demişti.
Sen hangi hapı ne dozda kullanmıştın ve ne kadar zamanda düştü 11 e?

HAKÇA canım çok sağol tarifi deneyerek yarın hemen yapıcam aneme sordum oda olcu kullanmıom goz kararı yapıom dedı napıcamı blıemedıydım komsunada benım ıcın teskr.edersın CLAİRE canım lutfen boyle kafana takma hepımızde degısık problemler var ben ınanıyorumkı hepımız bır gun hamış lıstesınde olcaz acıl sıfalar canım VERMIDON sende aramıza h.g.canım S.D.34 ,HSAY sızede selamlar arkadaslar HERKEZE HAYIRLI İFTARLAR

canım ben 2 aydır parlodel kullanıyorum.2.5mglık. ama yarım içiyorum.

ceydacım ne demek, aşkolsun.biz burada sadece bebiş konularını değil herşeyi paylaşıyoruz. bir nebze yardımım olduysa ne mutlu. komşuma senin adına teşekkür ederim:)) evet genelde göz kararı yaparlar ama ölçü olsa çok iyiolur.kaydirigubbakcemile3

Kızlar turşu yapıcakmışsınız ..Benden bir tavsiye size ..Hazır "turşukur " lar var marketlerde ..Paket içinde toz halinde.Üstündeki tarife göre yaparsanız benim gibi övgü alırsınız:)))
Hayatımda ilk kez turşu kurdum oda harika oldu Allahın izniyle.
2 kilo salatalıktan kurdum..Şu anda çok az kaldı bitmek üzere ve istek üzerine tekrar kurucam..
Ben içine kırmızı biber dilimleri ,havuç,bol sarımsak ( 10 diş kadar) ve bir tanede acı biber attım.Çok acı olmuyor isterseniz biberi koymayabilirsniz tabi..Yanlız üzerinde yazan 15 günlük süreyi 20-25 güne çıkarmalısınız..Çünkü 15 günde açarsanız çok sert oluyor.
Deneyin derim kızlar.

Günaydın kızlar.Nasılsınız bu sabah bakalım? Hadi uyanın gelinde başlayalım sohbete. Sultan,belenay,tatlı cadı,yasemenn,claire,hsay,hakça,ceyda,bahhar,durulaytug uyanın artık...

günaydınlarrrrrrrr kızlarrr nasılsınızzz

alincim günaydın tatlım nasılsınnn ben biraz keyifsiz gibiyim bugünnn

günaydın canlar nasılsınız bakalım alincim uyumak değilde bu ara beni face book manyaklığı sardı:)yasemencim cnm hayırdır neyin ver kız?

ben geldimmmmm günaydınnnn kızlarrrrrr... kızlarrrrr sizeee güzel bir haberim varrrrr yani gerçi cadıyla yasemen biliyorlar ama neyse :)) kızlar bu adetimden sonra bebek için btün tedavilere başlıyoruzzz Allahın izniyle kociş çok mutlu inşşş olucak kızlar çok inanıyorum çok mutluyum İnşaallah Rabbim yüzümüze bakacak.. kızlar şu ya müsavviri okuyun ihmal etmeyinnn ben Altı gündür okuyorum ve dün işte böle güzel haber geldi ben daha 2 ay daha beklerim derken 15 gün sonra tedaavilere başlıyoruz... Demek herşeyin bir vakti varmış şimdi daha çok inandımmm... sizi çok seviyorummmmmm...

Sultancım çok güzel bir haber. İnşaallah en kısa zamanda alırız bebiş haberini. Aşılama falan mı yaptıracaksın tatlım? Bu arada Süardan haberin var mı? Doğumu çok yaklaştı sanırım onun. Kaç kişi kaldık sayfasının ilk bebişi doğdu doğacak...

valla alicim şimdi face dahada şenlendi herşey türkçe ve anında konuşma değerlendirmeler ve daha birçok şey:) hadi hayırlısı süarın bebeşi kucaklamasına ramak kaldı darısı bizlerin başına olsun...sultancım allah gönlüne göre versin cnm daha dün konuştuk yaa valla yürekden edilen dualar kabul oluyo:) beloşşşşşşşşş aç netide oku bak burda neler oluyo beee!hakca sen nerdesin yavru?

kızlar hepinize günaydın...bol hamişli günler...sultancım hadi hayırlısı olsun. umarım tedavi sonucunu en yakın zamanda alırsınız.

canım sultancım inan adına çok sevindimm rabbim senin ve eşinin gönlüne göre versin hayırlısı inşallahhh hadi bakalım müjdeli haberleri tez zamanda ver olurmu

alincim bilmiyorumm ölesine bi sıkıntı sanırım hayırlısı olsunn cadıcım senle görüşmüşdük zaten :))) öle işde ayy neyse kendime geliyom yavaş yavaş tutmayın beniiiii :)))))

hakça h.g canım amin canım sanada az kaldı hadi sende bi bomba patlatta şenlenelimmm inşallahhh bebişimiz salı günü gelecekkk demi annesiii annesine ben burdayım annecim diyecekkk allahımmm kimseyi evlatsız bırakmasın evlat acısıylada sınamasınn hakkımızda hayırlısı ney se o olsun kızlarrrrrrrrrrrr

Yasemencim canım at üzerinden sıkıntını rahatla biraz. Arkadaşlar hep bebişimiz olacağı günü bekleyerek o günü hayal ederek yaşadığımız günün tadını çıkaramıyoruz. Yaşadığımız şu günleri ziyan ediyoruz. Yazık valla yitip giden günlere. Tatlı cadı bir kontrol edeyim bakalım şu facebooku. Ama bana çok doğru gelmiyor her isteyenin benim resmime ve bilgilerime ulaşması.Bu arada kızlar ben 2 gündür doğum kontrol hapını içmeyi unutmuşum bugün hemen içtim. Bir sorun olmaz değil mi?

alincim evet artık aşılama olur büyük ihtimalle ... şimdi dört gözle adet olmayı bekliyorummmm... :))))
neyse kızlar saolun nnnnn canlarımmmm destekçilerimmmm benimmmm bende her zaman arkanızadayım unutmayınnnnnn.....yasemen kız neyin var bgün tabi bir günün diğerine uymaz biz hepimiz öyleyiz inan...
hakcacım günaydın canımmmm inşşş başta senin hayırlı haberlerini alırız... burda bayram yaparız dimi kızlarrrrr.. hade hayırlısı canımmmm....
cadım benim saol canımmmmm hepimiz için dua ediyorum kızlarrr
alin cadısı sen hani resim koyacaktın oraya ben sana küstüm işte (

Sabahların sultanı benim facebook sayfam yok üyeliğimi çok zaman önce sildirdim. Ama resmimi ekliyorum buraya bakın hemen sileceğim sonra.

Geçersiz dosya tipi diye bir hata veriyor. Nasıl resim koyacağımı bir anlatın bakayım bana yanlış mı yapıyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…