Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar bu arada tümdualarınızı banada yollayın bu aydan çok umutluyum ben bu ay hamiş olacam sanırım ayın 1 de vericem size güzel haberi inşallahhhhhhhhhhhh......tabi hayırlısı neyse o olsun ama ne bileyim içime öyle doğuyo:)))

naniknanikgunaydın anne adayları nasılsınız iyisınızdır inş gununuzun mutlu ve guzel gecmesını dılerım......naniknanik.

kızlar bu arada tümdualarınızı banada yollayın bu aydan çok umutluyum ben bu ay hamiş olacam sanırım ayın 1 de vericem size güzel haberi inşallahhhhhhhhhhhh......tabi hayırlısı neyse o olsun ama ne bileyim içime öyle doğuyo:)))

İnşaallah canım benim bebişin bu ay gelmiş olur. Ama olmazsa da üzülmek yok çalışmalara devam.

alincim evet artık aşılama olur büyük ihtimalle ... şimdi dört gözle adet olmayı bekliyorummmm... :))))
neyse kızlar saolun nnnnn canlarımmmm destekçilerimmmm benimmmm bende her zaman arkanızadayım unutmayınnnnnn.....yasemen kız neyin var bgün tabi bir günün diğerine uymaz biz hepimiz öyleyiz inan...
hakcacım günaydın canımmmm inşşş başta senin hayırlı haberlerini alırız... burda bayram yaparız dimi kızlarrrrr.. hade hayırlısı canımmmm....
cadım benim saol canımmmmm hepimiz için dua ediyorum kızlarrr
alin cadısı sen hani resim koyacaktın oraya ben sana küstüm işte :KK43::-)(

sultancım teşekkür ederim. Allah senin ve diğer tüm kızların(tabii benimde:)) ) yardımcısı olsun.inşallah en yakın zamanda seninde güzel haberlerini alırız. şu doğru ki burada kim hamile olursa olsun bayram var:teytey:hihoyyyt:teytey:hihoyyyt

herkeze gunaydın hihoyyytben kalkana kadar neler olmus boyle allahım nekadar guzel herkez hayırlı haberlerı vermek ıcın umutlu:sm_cool: SULTANCIM hadı hayırlısı olsun rabbım yuzunuzu guldursun :Saruboceq:HAKCACIM senınkı de artık az kaldı rabbım bızlere hayırlı haberler vermenı ınsalah nasıp etsın :Saruboceq:TATLICADIM sendede umut tohumları yesermeye baslamıs ne mutlu rabbım gonlune gore versın:Saruboceq: YASEMENCIM neoldu sana gecmıs olsun :teselli:canım BELENAYYYYYY KIZ NERDESIN KAYIPLARA KARISTIN YA SEN :sm_confused: dıger arkadaslarda benım gıbı uyudularmı yoksa Benımde bugun mıdem cok kotu dr.a gıdıcem sahurda hıc ekmek yıyemedım yınede nıyetlendım cok kotu ağrıyo ve bır haftadır bulantım var ofof şu ılaçlardan kurtulamıyorum

herkeze gunaydın hihoyyytben kalkana kadar neler olmus boyle allahım nekadar guzel herkez hayırlı haberlerı vermek ıcın umutlu:sm_cool: SULTANCIM hadı hayırlısı olsun rabbım yuzunuzu guldursun :Saruboceq:HAKCACIM senınkı de artık az kaldı rabbım bızlere hayırlı haberler vermenı ınsalah nasıp etsın :Saruboceq:TATLICADIM sendede umut tohumları yesermeye baslamıs ne mutlu rabbım gonlune gore versın:Saruboceq: YASEMENCIM neoldu sana gecmıs olsun :teselli:canım BELENAYYYYYY KIZ NERDESIN KAYIPLARA KARISTIN YA SEN :sm_confused: dıger arkadaslarda benım gıbı uyudularmı yoksa Benımde bugun mıdem cok kotu dr.a gıdıcem sahurda hıc ekmek yıyemedım yınede nıyetlendım cok kotu ağrıyo ve bır haftadır bulantım var ofof şu ılaçlardan kurtulamıyorum

ceydacım amin...geçmiş olsun canım. yakın zamanda en güzel haberlerimizi burada paylaşmamız dileğiylea.s.

tatli.cadi hadi hayırlısı canım. ayın 1 inde bayram var desene hihoyyyt :teytey: Allah yardımcımız olsun bütün dualarımızı kabul etsin.

offfffffff kızlar ya canım cok sıkkın tam yumurtlama gunlerımdeyım sularuımz kesık :çok üzgünüm:ben kucuk bır koyde oturuyorum bılıyorsunuz su motoru arıza yapmıs kımbılır nezaman tamır olur ya hep boyle oluyor yumurtlama gunlerınde hep aksılık cıkıyor senağlamaesımde dıyorkı bıze burası ugursuz geldı dua edelımde allah bızı burdan kurtarsın:Saruboceq: dıyor ya ne olur allahım duy sesımızı :Saruboceq:bıkere daha bozulmustu ve 2ay susuz kalmıstık :çok üzgünüm:senağlama

günaydın ceydacımm... sıkma canını vardıor bundada bir hayır... bunlar küçük şeyler takma boşver olacağı varsa zaten olur güzelimmmm....

offfffffff kızlar ya canım cok sıkkın tam yumurtlama gunlerımdeyım sularuımz kesık :çok üzgünüm:ben kucuk bır koyde oturuyorum bılıyorsunuz su motoru arıza yapmıs kımbılır nezaman tamır olur ya hep boyle oluyor yumurtlama gunlerınde hep aksılık cıkıyor senağlamaesımde dıyorkı bıze burası ugursuz geldı dua edelımde allah bızı burdan kurtarsın:Saruboceq: dıyor ya ne olur allahım duy sesımızı :Saruboceq:bıkere daha bozulmustu ve 2ay susuz kalmıstık :çok üzgünüm:senağlama

ceydacım sultanın dediği gibi takma kafana olacağı varsa olur.Allah büyük...bende tam turşuyu ne yaptın diye sorucaktım, sende bana turşunun sırası mı şimdi diyeceksin:kızgın: tabi

kızlar beloş ii bize ulaşmaya çalışıyo ama sayfa açılmıyo mesaj yazdı ama ulaştıramıyo uzun zamandır bekliyo hepinizi kocaman öpüyo valla sayfa açılmadı diye sinirden kuduruyo....açılırsa gelecekk...

ceydacım üzülme bitanem hayırlısı olsunn benimde bu aralar yumurtlama günlerim sölemesi ayıp :)))) habire çalışıyoruzzz :)))) ay çok güldüm yaaa allahım sen bizlere yardım ett nelerden bahsediyoruzzz ,

hadi alin koy şu fotonuda bakalımm yaaa merak ediyom vallaaa heee

sultancım senide çok keyifli görüyorum bugün uykunda yokkk ohhh yaradııı bu morel inşallahhh bebişinin haberini alırsın daha çok yarar :)))) ayyy çok sevindirik oldummm

tatlı cadıcım hadi hayırlısı ver kız ayın 1 inde müjdeyi bayram edelim

hakçada salı günü verecek inşallahhhh

kız beloşşş durumun ağar sanırım ben sana demedimmi şu yürüyüş bandına binme diyeeee hahahha :))))

merhaba canlarım nasılsınız ben rahatsızım midem çok berbat işyerinde zor duruyorum yazdıklarınızı okuyorum takipteyim merak etmeyin ama elim ayağım titriyor midem bulanıyor hiç bir şey yapasım gelmiyor kızlar o yüzden fazla giremiyorum siteye sizler nasılsınız alin sultan cadı yasemen ceyda hakça bahar zeyes81 claire daha unuttuğum var ama hatırlayamadım yazarken zorlanıyorum midem inanın çok fena ama sizleride merak ediyorum siteye bir bakayım dedim
KIZLAR HEPİNİZİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM UNUTMAYIN

kızlar beloş ii bize ulaşmaya çalışıyo ama sayfa açılmıyo mesaj yazdı ama ulaştıramıyo uzun zamandır bekliyo hepinizi kocaman öpüyo valla sayfa açılmadı diye sinirden kuduruyo....açılırsa gelecekk...

tamam canım. gelde sinir olma :kızgın: bu sayfa neden açılmaz anlamıyorum zaten...

olurmu hıc HAKCACIM ask olsun herseyı hazırladım bı doldurması kaldı az sonra koyucamda sızden ayrılamıyorum ayrıca tesellılerınız ıcın hepınız sagolun ıste ınsanın ıster ıstemez boyle olumsuzluklara canı sıkılıo

X