Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yayaaaa hıc sorma canım evlendıımde yemek yapmayı bıle bılmıyordum esimin gorevı nedenıyle kucuk bır koyde yaşıyoruz iş başa kalınca kendım ekıyorum kendım yapıyorum yaaa burda da zaten baska turlu vakıt geçmez hiç genç yok burda hep yaşlılar sukurkı ınternet geldıde artık sız varsınız yalnız degılıma.s.

canım bursanın hangi köyü?

Ohhh evde olan hanimlar kiş hazirliklarinizi yapiyorsunuzzz ehhh biz çalişanlarada gönderirsiniz artikinnn bizde afiyetle yerizzz dimi çalişan hanimlarr :))

merhaba kızlar nasılsınız umarım herkez iyidır yoğun bır hafta sonudan sonra yine devam yanı varmı herhangı bır değişiklik hamış.kalan........

ceydacım ne turşusu yapıcaksın ve kaç kilodan?

bıber salatalık kelem havuç fılan karısık yanı valla kıloyu bılmem kendı bahcemden topluyorum cunku sen2.5lıtrelık kola sısesıyle 3kıloluk tursu bıdonlarına gore alırsın olcuyu olurmu canım yarına kadar haber verırsen sevınırım canım

Ohhh evde olan hanimlar kiş hazirliklarinizi yapiyorsunuzzz ehhh biz çalişanlarada gönderirsiniz artikinnn bizde afiyetle yerizzz dimi çalişan hanimlarr :))

gonderırız yasemıncım nıye gondermeyelım hele bıde:CüvCüv:eek:lunda tursuya aş erın bak anında yetıstırırız canım benım ıstedıgınız tursu olsun:teselli: yaaaaa bugun BELENAY NERLERDE:sm_confused: HIC SESI SOLUGU CIKMIYO

bıber salatalık kelem havuç fılan karısık yanı valla kıloyu bılmem kendı bahcemden topluyorum cunku sen2.5lıtrelık kola sısesıyle 3kıloluk tursu bıdonlarına gore alırsın olcuyu olurmu canım yarına kadar haber verırsen sevınırım canım

ceydacım ben komşuma sordum. oda kilo önemli değil dedi. yapıcağın şişe ya da kavanozun yarısına su,diğer kalan yarısınada sirke koysun dedi. tabi istersen sirkeyi azda koyabilirmişsin. tuzunu ayarlamak içinde; suyunu koydukran sonra tuzunu koysun bir tane yumurtayı suyun içine atsın,eğer yumurta yukarı çıkarsa tuzu tamamdır dedi. sirkesinide tuzunu ayarladıktan sonra koyarsın olmazsa. artık ne kadar yardımcı oldum bilemem ama. soracağın birşey olursa yaz canım.kolay gelsin.

Selam kızlar önümüzdeki ay da bizden bebiş haberi yok. Az önce dr.dan geldim. Prolaktinim yükseldiği için ilaç tedavisine başladık. Ayrıca da cyclo ya devam edicem kist için. Dr.um çok taktığımı düşünüyor. Çok fazla stres yapıyormuşum. Ama bunların tek sorumlusu kocişim onun yüzünden oluyor bunlar sürekli bebek konuşur olduk evde bu çok canımı sıkıyor çok da üzülüyorum açıkçası. O kadar istiyor ki çocuğumuz olmasını doğurma yeteneği olsa bir dakika düşünmeyecek hemen hamile kalacak. Tamam bende istiyorum ama elimden bişey gelmiyor ki dua etmekten başka çok çaresizim.

Selam kızlar önümüzdeki ay da bizden bebiş haberi yok. Az önce dr.dan geldim. Prolaktinim yükseldiği için ilaç tedavisine başladık. Ayrıca da cyclo ya devam edicem kist için. Dr.um çok taktığımı düşünüyor. Çok fazla stres yapıyormuşum. Ama bunların tek sorumlusu kocişim onun yüzünden oluyor bunlar sürekli bebek konuşur olduk evde bu çok canımı sıkıyor çok da üzülüyorum açıkçası. O kadar istiyor ki çocuğumuz olmasını doğurma yeteneği olsa bir dakika düşünmeyecek hemen hamile kalacak. Tamam bende istiyorum ama elimden bişey gelmiyor ki dua etmekten başka çok çaresizim.

merhaba claire.hayırlısı olsun canım. prolaktin hormon değerin kaç?

arkadaşlar aranızda yeniyim benide listeye ekleyin lütfen,1 senelik evliyim 6 aydır tedevi görüyorum...:sm_confused:

clairecim allah şifa versin cnım istersen bıde psıkologa gıt cnım ben gıtmıstım cok faydasını gordum istersen bı dene

X