Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar su kahverengi akıntım hala devam ediyor:çok üzgünüm:yarın kısmetse doktora gitcem,daha adetime 9 gün var,arada kanda geliyor,dua edin bana,inş birşeyim yoktur:KK43:

canım dularımız seninle.umarım önemli birşey yoktur belkide hamilelik belirtisi olabilir.en iyi cevabı yarın doktorun verecektir.

selam kızlar hayırlı haftalarınız olsunnn nasılsınızzz ben çok iyiyimmm

hakça hadi hayırlısı salıyı iple çekiyorsundur inşallah bebişin tutunmuştur ama tutunduuu içime öle doğuyoo hayırlısı

hyas canım sen nasılsın bebişin nasıll üzmüyor demi anneciğiniii

kız cadııı sen nasılsınnn canımcımmm gene cadılığın üzerinde :))))

alincim tatlım sen nasılsınn

bahar özlüyoruz seniii gündüzleri giremiyormusun fazla özletme bu arada sıyırmada tatlımm yaaaa

kız beloş sesin soluğun çıkmıyoo banddan mı düştün ben sana demedimmi beceremiyosunn öğren sonra bin diyeeee bak böle düşersin :)))))

SULTANCIMM TATLIM SENDE İYİSİN MSN DEN GÖRÜŞMÜŞDÜKK HEHEHE

AYYY ÇOK ÖZLEDİM SİZLERİİİ HEPİCİĞİNİZİ ÇOK SEFİYOM BENNN BEEEE

gordugum rüyadan olsa gerek SULTANCIM sevdıgım bır arkadasımla hacca gıttıgımızı gordum ruyamda peygamberımızı zıyaret edıyoduk cok guzeldı hala etkısınden cıkamadım allah herkeze oralara gıtmeyı nasıp etsın canlarım ayy kızlar bugun cok ısım var domates suyu yapcam turşu kurcam offfffff sızdende ayrılamıyorum MERVECIM hemşerim sen kalbını temız tut ınsalah kotu bısı yoktur ya

selam kızlar hayırlı haftalarınız olsunnn nasılsınızzz ben çok iyiyimmm

hakça hadi hayırlısı salıyı iple çekiyorsundur inşallah bebişin tutunmuştur ama tutunduuu içime öle doğuyoo hayırlısı

hyas canım sen nasılsın bebişin nasıll üzmüyor demi anneciğiniii

kız cadııı sen nasılsınnn canımcımmm gene cadılığın üzerinde :))))

alincim tatlım sen nasılsınn

bahar özlüyoruz seniii gündüzleri giremiyormusun fazla özletme bu arada sıyırmada tatlımm yaaaa

kız beloş sesin soluğun çıkmıyoo banddan mı düştün ben sana demedimmi beceremiyosunn öğren sonra bin diyeeee bak böle düşersin :)))))

SULTANCIMM TATLIM SENDE İYİSİN MSN DEN GÖRÜŞMÜŞDÜKK HEHEHE

AYYY ÇOK ÖZLEDİM SİZLERİİİ HEPİCİĞİNİZİ ÇOK SEFİYOM BENNN BEEEE

yasemennnn canım merhaba. Salı'yı iple çekiyorum ama kendimide fazla dinlemek istemiyorum. oturup kalkarken ağrım var oda kendimi dinlememe neden oluyor:))

gordugum rüyadan olsa gerek SULTANCIM sevdıgım bır arkadasımla hacca gıttıgımızı gordum ruyamda peygamberımızı zıyaret edıyoduk cok guzeldı hala etkısınden cıkamadım allah herkeze oralara gıtmeyı nasıp etsın canlarım ayy kızlar bugun cok ısım var domates suyu yapcam turşu kurcam offfffff sızdende ayrılamıyorum MERVECIM hemşerim sen kalbını temız tut ınsalah kotu bısı yoktur ya

ceydacım ne güzel bir rüya görmüşsün. Allah bizlerede oralara gitmeyi nasip etsin inşallah. bu arada kolay gelsin canım.turşuyada bayılırım cokacimcoook. bende turşu yapmayı düşünüyorum ama bakalım ne zaman:))

canımcım sağol yaa bol bol dua ediyorum inş birşey yoktur diye..

hb hakcacım ne güzel listemizin bi hamişi daha oldu... diğer kızlar nasılsınız.. ceydanın bugün keyfi yerinde mervecimde iyi görünüyor... öptm sizi cadlar...
alin kız nerelerdesin özledim seniii çık ortaya ... diğer kızlarda yok belenay durul cadı claire moonsonn
pinkrose smhsmh bahhar hsays zaza acem kızı nerelerdesiniz kızlar...

ben burdayım canım sen nasılsın ben adet oldum daha düşük yapalı 1 bir ay olmadan 22 gün canım çok sıkkın

canım o güzel yerlere rüyada gitmek bile çok güzel inşallah bir gün gideceginde gercekleşir

selam kızlar nsılsınız herkese ıyı haftalar iyi işler booool bolll çalışmalar :Roflol: allah herkesın işini gücünü denk getirsin inşallah ceydacım kalbın nekadar temiz cnım ne güzel yerleri rüyanda görüyosun allah hepimize orlara gitmeyi nsıp etsin hakcacım inşalllah sen salı gunu yani yarın hayırlı haberle gelırsın cnım bütün kızlar hepinizi öpüyorm belenay hakca ceyda tatlı cadı acem kızı merve yasemeen daha ismini unuttugum herkes en kısazamanda inşallah hayırlı haberlerınızı beklıyoruz cnlarım öpüyorum hepiniziiiiiiiiiii benim büyük ailemsiniz

selam kızlar nsılsınız herkese ıyı haftalar iyi işler booool bolll çalışmalar :Roflol: allah herkesın işini gücünü denk getirsin inşallah ceydacım kalbın nekadar temiz cnım ne güzel yerleri rüyanda görüyosun allah hepimize orlara gitmeyi nsıp etsin hakcacım inşalllah sen salı gunu yani yarın hayırlı haberle gelırsın cnım bütün kızlar hepinizi öpüyorm belenay hakca ceyda tatlı cadı acem kızı merve yasemeen daha ismini unuttugum herkes en kısazamanda inşallah hayırlı haberlerınızı beklıyoruz cnlarım öpüyorum hepiniziiiiiiiiiii benim büyük ailemsiniz

canım merhaba. umarım iyisindir herşey yolundadır. ben haftaya Salı günü doktora gidicem.bakalım hakkımızda hayırlısı.

iyiyim hakcacım saolasın inşallah rabbım hakkınızda hayırlısını verır fazlabekletmez seni diger kızları şu mubarek günlerde

sagolun arkadaslar 3yıl once anemlerle gıtım a.sallah sızlerede nasıp etsın:Saruboceq: banada bıdaa nasıp etsın :Saruboceq:bu senede esım gıdecek onun elıne tutustrcam zaten umut lıstesını orlardan dua ıstıcema.s herhalde esım gıdecek ya onu etkısı altıntayım :çok üzgünüm:

Ceydacim rüyan harikaaa canimmm inşallah rabbim seni o güsel ve kutsal topraklara gitmeyide nasip etsin aminnnn allahimmm hakkinda hayirlisini versin çok güsel bi rüyaaaa

ceydacım ne güzel bir rüya görmüşsün. Allah bizlerede oralara gitmeyi nasip etsin inşallah. bu arada kolay gelsin canım.turşuyada bayılırım cokacimcoook. bende turşu yapmayı düşünüyorum ama bakalım ne zaman:))

hakcacım sen nasıl yapıosun tursuyu olçün varmı yaa gecen sene yaptım hep erıdı tuzumu azoldu sırkesımı bılemedımfisfisfis

hakcacım sen nasıl yapıosun tursuyu olçün varmı yaa gecen sene yaptım hep erıdı tuzumu azoldu sırkesımı bılemedımfisfisfis

canım komşumla birlikte yapmayı düşünüyorum,bir ölçüm yok. bende yok tuzumu fazla oldu,sirkesi mi az oldu diye strese girmektense birisiyle yapayım diyorum:))

cnım benım ne guzel nekadar şanslısınız bak oralara gitmek sizlere nasip olmuş bizlerede olur inşallah:Saruboceq::nazar:

canım yaa siz ne kadar marifetli insanlarsınız,tursu yapmalar tarhana yapmalar erişte yapmalar falan özeniyorum valla size,ama ben çalışmaktan hiç fırsat bulamıyorum böyle seylere:sm_confused:

amın canım amın ınsalah evlatların ve esınle gıtmeyı nasıp etsın :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım yaa siz ne kadar marifetli insanlarsınız,tursu yapmalar tarhana yapmalar erişte yapmalar falan özeniyorum valla size,ama ben çalışmaktan hiç fırsat bulamıyorum böyle seylere:sm_confused:

yayaaaa hıc sorma canım evlendıımde yemek yapmayı bıle bılmıyordum esimin gorevı nedenıyle kucuk bır koyde yaşıyoruz iş başa kalınca kendım ekıyorum kendım yapıyorum yaaa burda da zaten baska turlu vakıt geçmez hiç genç yok burda hep yaşlılar sukurkı ınternet geldıde artık sız varsınız yalnız degılıma.s.

yayaaaa hıc sorma canım evlendıımde yemek yapmayı bıle bılmıyordum esimin gorevı nedenıyle kucuk bır koyde yaşıyoruz iş başa kalınca kendım ekıyorum kendım yapıyorum yaaa burda da zaten baska turlu vakıt geçmez hiç genç yok burda hep yaşlılar sukurkı ınternet geldıde artık sız varsınız yalnız degılıma.s.

ceydacım istersen senin için komşuma sorayım ölçü olarak nasıl yapıcaksın diye.

X