Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlar...Alincim inşallah bu ay sizden haber bekliyoruz.Benim bu ay umudum suya düştü.Günümün geçmesinden vazgeçtim 9 ün önce geldi reglim.bi de ne güzel hesap yapmıştım 14 ünde rahime ekilme günü falan diye ama heyse kısmet deilmiş.Bir daha ki aya inşallah.

Canımcım benden de gelmez bu ay haber çünkü kist için doğum kontrol hapı kullanıyorum.

günaydın kızlarr... sedacım üzülme sen önümüzdeki aya kesin hamişsin allahın izniyle...alincim kistleri kafana taktıkca problem yaratıyor sana boşver herşeyin hayırlısı cnm ya...al bi adetci daha papli belki tutunma sancısı ne biliyon hemen regl geliyoooo karamsar olmayın ya gelene kadar umutlu olun kızlarrrr...hakçacım sen nasılsın güzelim teste ne kadar kaldı mutlu haberi ne zaman alacağız....kızlar yasemen beloş sultan nerelerdesiniz yaw hepinizi öpüyorum...hayırlı haftalar diliyorumm...

günaydın kızlarr... sedacım üzülme sen önümüzdeki aya kesin hamişsin allahın izniyle...alincim kistleri kafana taktıkca problem yaratıyor sana boşver herşeyin hayırlısı cnm ya...al bi adetci daha papli belki tutunma sancısı ne biliyon hemen regl geliyoooo karamsar olmayın ya gelene kadar umutlu olun kızlarrrr...hakçacım sen nasılsın güzelim teste ne kadar kaldı mutlu haberi ne zaman alacağız....kızlar yasemen beloş sultan nerelerdesiniz yaw hepinizi öpüyorum...hayırlı haftalar diliyorumm...

tatli.cadi sağol canım.test sonucu haftaya Salı günü kısmetse. oturup kalkarken biraz ağrım oluyor ama doktor normal dedi.

hadi hayırlısı tatlım aman sonuç pozitif olsunda ağrı sızı takma allahım yüzümüzü kara çıkarmasın inşallahhh....

hadi hayırlısı tatlım aman sonuç pozitif olsunda ağrı sızı takma allahım yüzümüzü kara çıkarmasın inşallahhh....

sağol canım yok ağrıyı takmıyorum ama kafamda hep soru işareti oluyor bu ağrı ne olabilir diye:uhm: herşeyin hayırlısı artık. Allah en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde bizede nas:Saruboceq:ip etsin.

şükür tatlım sonunda birinizi buldum,oh bee,ne var ne yok güzelim?:teytey:

vallaha ne olsun canım bilgisayar başındayım, televizyon seyrediyorum.sizlerle burada birşeyleri paylaşmak çok güzel. umarım en yakın zamanda hepimiz bebişlerimizden bahsederiz.

gunaydınlar benım canım arkadaslarım:teytey: bu hafta allah herkeze mutluluklar versın uzuntuyu uzak tutsun:Saruboceq: hakcacım aynı sey dun gece aklıma geldı ne zaman alcazkı teyze oldugumuzun haberını dıyodum kendı kendıme tatlıcadı benden once sordu ınsalah olacak canım:Saruboceq: ya kızlar hepnız sankı benım aılemden bırı gıbı oldunuz sızlere cok alıstım hepnızı cok sevıyorum a.s.BELENAYCIM basladınmı canım yogoya :1closedeyes:neyse herkeze selamlar hepınızı opuyoruma.s.a.s.

gunaydınlar benım canım arkadaslarım:teytey: bu hafta allah herkeze mutluluklar versın uzuntuyu uzak tutsun:Saruboceq: hakcacım aynı sey dun gece aklıma geldı ne zaman alcazkı teyze oldugumuzun haberını dıyodum kendı kendıme tatlıcadı benden once sordu ınsalah olacak canım:Saruboceq: ya kızlar hepnız sankı benım aılemden bırı gıbı oldunuz sızlere cok alıstım hepnızı cok sevıyorum a.s.BELENAYCIM basladınmı canım yogoya :1closedeyes:neyse herkeze selamlar hepınızı opuyoruma.s.a.s.

ceydacım çok teşekkür ederim,destekleriniz içinde.daha öncede dediğim gibi burada sizlerle birşeyler paylaşmak çok güzel:1hug:

hb hakcacım ne güzel listemizin bi hamişi daha oldu... diğer kızlar nasılsınız.. ceydanın bugün keyfi yerinde mervecimde iyi görünüyor... öptm sizi cadlar...
alin kız nerelerdesin özledim seniii çık ortaya ... diğer kızlarda yok belenay durul cadı claire moonsonn
pinkrose smhsmh bahhar hsays zaza acem kızı nerelerdesiniz kızlar...

kızlar su kahverengi akıntım hala devam ediyor:çok üzgünüm:yarın kısmetse doktora gitcem,daha adetime 9 gün var,arada kanda geliyor,dua edin bana,inş birşeyim yoktur:KK43:

Sultancım buradayım sizleri takip ediyorum ama yazmaya pek fırsatım olmuyor. Sabahtan beri pasaport ve vize işleri ile uğraşıyorum.Ekim ayında Brüksel ve Fransa'ya gidebilirim bir seminer için.

X