Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım ben doruk tıp merkezindeki fatma güraya gidiyorum,benim lh seviyem 7 fsh 5,doktor lh seviyesine yüksek dedi ve hiç ilaç falan vermeden rahim filmi istedi bende korkudan hala çektirmedim..:çok üzgünüm:

nıye korkuyosunkı mervecım cok basıt bısı hem bazı bılınmeyenlerr orda cıkıo ben bayram sonu tekrar cekıncem eger problem hala gozukuyosa laparaskopı yaptırcam cok kotu olsa tekrar cekınmek ıstemezdm lh ında oyle fazla yuksek deıl canım ama bu arada hayıtı kullanmanı tavsıye ederm kullanan ve hamıs olan arkadaslarımız var bılıosn

canım hayıt nasıl kullanılıyordu?

yarım tatlı kasıgı hayıt tohumu bır havanda ezılır kaynamıs bır su bardagının ıcıne atıyorsun agzını kapatıp 10dk.demlıyorsun a.ssonra suzup aksam sabah ac karına ıcıyosun tadı cok kotu ama :ecrin_bebek:ıcın burnumu tıkayıp ıcıyorum bırde bunun macunu satılıoms ama onu nasıldır bılmem:1no2:

Kızlar siteye bir türlü giremedim bugün sinir oldum. Ben iş çıkışı doktora gidiyorum dua edin bana kötü birşey çıkmasın.

alincim hadi hayirlisi insallah hayirli haberlerle gelirsin sende durul gibi mujdeyi:CüvCüv: verirsin insallah bu arada sikma canini bisey yoktur canimcimmm

kizlarrr nerdesiniz yaaa bugun herkez yogun sanirimmmmm hihoyyyt hihoyyyt

Kızlar siteye bir türlü giremedim bugün sinir oldum. Ben iş çıkışı doktora gidiyorum dua edin bana kötü birşey çıkmasın.

alincim hadı rabbım hayırlı haberlerle gelmenı nasıp etsın duruldan sonra hadı sende :CüvCüv:lıstesıne katılkı bızede sıra gelsın dımı canımhihoyyyt ALLAHIM INSALAH ALİN :CüvCüvIR :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bende giremedim bugün kaç saattir uğraşıyorum. Birde bu aralar canım sıkkın adetim 2 gün gecikmişti nasıl sevindim anlatamam .Ama gecikmeli olarak geldi. Bende kontrol amaçlı dr.a gittim. Dr. 1 sene sonra cocuğunuz olmazsa gelin dedi.Herşey tertemiz çok güzel çıktı sonuçlar .Beklemeye devam....kaydirigubbakcemile5

ceyda naber sen hangı dr gıdıyosunnn

herkese iyi akşamlar kızlar nasılsınız.alincim doktor ne dedi? umarım iyi haberlerle dönmüşsündür.

slm hakçacım bende senın gıbı alinden haber beklıyorum ınsalah hayırlı haberlerle gelır rabbım cumlemızı sevındırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…