Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ceyda hangı dr gıdıyosun sen...

suanda herhangı bır dr.a baglı degılım:1no2: canım daha once konura ıncı basola gıttım kendısınden cok memnundm bendekı pkoyu o yok ettı hormonlarımı duzene soktu vede cok tatlı dıllı mecburıyetten bırakmak zorunda kaldım:çok üzgünüm: en son tahlıllerımı ogrenmek ıcın neşe kocaere gıttım buda tecrubelı bır dr. ama ıncı hanım kadar acıklayıcı bır dr deıl:1no2: yaaaa aslında ben cok dr.a gıttım menun kalmadıım tek dr.sa melıke omak yıldırım :kızgın:bayram sonuda zubeydenın dr.larından bırıne gıdıcem ama hala karar veremedım fisfisfissen kıme gıdıyorsn canım

iyi akşamlar kızlar herkese nsılsınız varmı iyi haber getiren kimse yokmu

ıyı aksamlar canım nasıl olsun ıste benden bu ayda haber olmayacak :çok üzgünüm:senağlamaartık galıba bırtek alın verecek bıze guzel haberı ınsalah verır :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Inşallah hepinizin haberini alcaz canim sen herseyi akisina birak merak etme allah yar ve yardimciniz olsun

suanda herhangı bır dr.a baglı degılım:1no2: canım daha once konura ıncı basola gıttım kendısınden cok memnundm bendekı pkoyu o yok ettı hormonlarımı duzene soktu vede cok tatlı dıllı mecburıyetten bırakmak zorunda kaldım:çok üzgünüm: en son tahlıllerımı ogrenmek ıcın neşe kocaere gıttım buda tecrubelı bır dr. ama ıncı hanım kadar acıklayıcı bır dr deıl:1no2: yaaaa aslında ben cok dr.a gıttım menun kalmadıım tek dr.sa melıke omak yıldırım :kızgın:bayram sonuda zubeydenın dr.larından bırıne gıdıcem ama hala karar veremedım fisfisfissen kıme gıdıyorsn canım

canım özer kutluya gitmeni tavsiye ederim egerki zübeydeye gitmek istersen

Merhaba kızlar.Nasılsınız?
Rüyalarınız hayırlara çıksın beloşum smhsmh.bende kız patiği gördüm rüyamda..eşimde beni hamile görmüş.çokmu düşünür olduk sizce.artık rüyalarımıza giriyor.
Ben bugün aldım sonuçları ..Anlamadığım bir sürü şey yazıyor.-tatlicadiarzu-Ama doktorum normal dedi.Eşimin sonuçlarınada süper dedi.kaydirigubbakcemile5.Bende o araştırdıkları kötü hastalık yokmuş,mantarda yokmuş,mikropta yokmuş..Yani kötü denilecek hiçbir şey yok çok şükür.:Saruboceq:
Hafif derecede iltihap var.:nazar:
Şimdi 3 ay daha bekleyelim dedi..Çoook sağlıklısınız dedi.Bakalım 3 ay sonra eğer olmazsa başlıcaz tedaviye.İnşallah gerek kalmadan hayırlısıyla gelir kuzucum.:ecrin_bebek:
Alincim inşallah şok oluruz..:1shok:.Güzel haberler verirsin. bize:Saruboceq:
Beloşum,sultanım:),yasemennimm görüşemiyoruz ..neden acaba?CADIARZU
Hepinizi öpüyorum kızlar.sizinle.muhabbet etmeyi özledim valla.
Şeniz

Kızlar günaydın. Benimle ilgili yazdıklarınıza çok teşekkürler ama beklediğiniz iyi haberi maalesef getiremedim size. Reglimin az gelmesi içtiğim antibiyotiklere bağlıymış.Çikolata kistim yine büyümüş. Bu nedenle doğumkontrol hapına başladım. Yani bu ayda benden bebiş haberi falan beklemeyin. 4 ekimde tekrar kontrole gideceğim.

günaydınlarrr kk nın güselleriii nasılsınız

alincim canım hiç üzülme tatlımm hayırlısı buymuş demekkiii allahtan başka rahatsızlıkların çıkmadı dimi tatlım çok şükür benim bi arkadaşımdada çikolata kistti vardıı ikikez ameliyat olduu aldırdı tekrarladıı sonunda tüp bebek yaptılar ve tutmuş hemde ikizzz üzülme canım her şeyin hayırlısı

baharcım sonuçlarınızın iyi çıkmasına sevindim tatlım çok şükür stres yapmayın sizzz bebişiniz gelecek yakın bi zamanda inşallahhh

sultan tatlı cadı beloş nerdesinizzzz hakça hyas26 hadin uyanın yaaa

günaydın arkadaşlar.... eski yazıları okuyamıyorum çünkü ekrana çok bakınca midem bulanıyor, son zamanlarda en çok kullandığım kelime bu; midem bulanıyor...:) Amma her defasında şükrediyorum Allah'ıma, Çok şükür ki bu sebepten ötürü midem bulanıyor.....
Alincim haberler pek iyi değil sanırım ama olsun biz umudumuzu hiç yitirmedik di mi yitirmicez de....
Yasemencim günaydın güzel arkadaşım benim, iyisin inşallah....
Bu arada geçen gün yazdığım uzunca teşekkür listemde sanırım tatlı cadıyı unuttum yazmayı ve bu da içime dert oldu, tatlı cadı ve tüm arkadaşlarım sevincimi benimle içtenlikle paylaştığınız için çok teşekkür ederim hepinize sizleri seviyorum......

durulcum hoşgeldin güsel annecik nasılsın yiğenimiz nasıl üzmüyor dimi anneciğini canım arkadaşım çok sevindim canım yaaa allahım hiç bir zaman mutluluğunu bozmasınnn allahım bizlerede nasip etsin inşallahhh

kızlar perşembeye az kaldı eşim gerildi biraz yaaa hadi hayırlısı

Durulcum yasemencim ikinize çok teşekkür ederim. Ben üzülmüyorum bu olaya artık o kadar kanıksadım ki durumu ne üzülebiliyorum ne de sevinebiliyorum bu konu da. Bebeğim olana kadar yapmam gerekenler listesi yaptım kendime. Şimdi bu listeyi uygulamaya çalışıyorum bu da beni biraz olsun mutlu ediyor. Sanki liste sona erince bebişim gelecekmiş gibi. Mevcut durumdan kendime eğlence çıkarır durumdayım anlayacağınız. Durulcum mide bulantısı zor iş ama bebişin için çekiyorsun bunları o nedenle mutlu ol tatlım. Yasemencim perşembe günü ne var? Ben atlamışım orayı.

kızlarrrr günaydddddddınnnnnn sabahların sultanı geldiiiiii hehehe seda sayan gibi oldu :))))
alincim canım benim işte sen böle dirayetli bir kadın olduğun için umudunu kaybetmediğin için seni yürekten kutluyorum ve çok seviyorum Rabbim verecek inşaallah...
yasemen kız perşembe günü ne var anam...
oooo durulum gelmişşşşş yiyenimin güzel annesi nasıllarmış anladığım kadarıyla midesimi bulanırmışşş oyyy kıyammmaammm ben onaaa.... kız durul siz kaç senelik evliydinizzzz.. inanki öyle bi zamanda verdinki bu haberi bize ben tam artık tedavisiz hamile kalaamam dye düşünürken senden müjdeli haberi aldım solmuştum ogün.. ama sen beni yeniden yeşerttin canım arkadaşım...
diğer kızlar nerelerdeler... bahharcım biliyorum görüşemiyoruz ya canım valla bizde sni özledikkk
bu arada cadı galiba iş başında yumurtlama günleri anladınız siz onu :)))))
diğer cadılarr.... belenay hsays26 hakca moonsoonn claeri nereledesiniz....

Merhaba kızlar.Nasılsınız?
Rüyalarınız hayırlara çıksın beloşum smhsmh.bende kız patiği gördüm rüyamda..eşimde beni hamile görmüş.çokmu düşünür olduk sizce.artık rüyalarımıza giriyor.
Ben bugün aldım sonuçları ..Anlamadığım bir sürü şey yazıyor.-tatlicadiarzu-Ama doktorum normal dedi.Eşimin sonuçlarınada süper dedi.kaydirigubbakcemile5.Bende o araştırdıkları kötü hastalık yokmuş,mantarda yokmuş,mikropta yokmuş..Yani kötü denilecek hiçbir şey yok çok şükür.:Saruboceq:
Hafif derecede iltihap var.:nazar:
Şimdi 3 ay daha bekleyelim dedi..Çoook sağlıklısınız dedi.Bakalım 3 ay sonra eğer olmazsa başlıcaz tedaviye.İnşallah gerek kalmadan hayırlısıyla gelir kuzucum.:ecrin_bebek:
Alincim inşallah şok oluruz..:1shok:.Güzel haberler verirsin. bize:Saruboceq:
Beloşum,sultanım:),yasemennimm görüşemiyoruz ..neden acaba?CADIARZU
Hepinizi öpüyorum kızlar.sizinle.muhabbet etmeyi özledim valla

baharcım nasılsın çok sevindim hem eşin adına hem senin adına gördünmü bak üzülecek birşey yokmuş geçmiş olsun üç ayda çabucak geçer sizde çalışmalara başlarsınız:jeyyar:ayrıca niye görüşemiyoruz sen gece kuşu oldun çıktın başımıza gündüz takılmıyorsun kardeşim buralarakaydirigubbakcemile

günaydın güzeller ben geldim topik şenlenmiş yine hamişimiz durulumuz gelmiş hoşgeldin canım nasılsın diye sorayım dicem midem bulanıyor diceksin:))olsun yeğenimiz için değer dimi ya
alincim sağlık olsun senle ben sona kalıcaz galiba bende senin gibi hedef koydum önüme artık hedefim bebek beklemek değil geldiği zaman gelsin keratalar
saru cüvcüv nasılsın bakim kopamadın dimiiiiiiiiiii:)
yasemen nasılsın canım ay ne güzel herkes burda ya
cadım gelmedinmi daha nerelerdesin sen
ceyda,acem kızı haydi gelmiyormusunuz bakalım sohbete
smhsmh kız bebek nasılsın neler yapıyorsun bakim

Allaaaaaaaah ablam gelmiş hoş geldin nerelerdesin bakim he ceza kescem sana evindeki kameraları iki katına çıkarıyorum:)

teh3 hg ablacım nasılsın dualrını eksik etmiyon demi üzerimizdennnn... :)))
kız duruıl haberi eşine verdiğinde ne yaptı anlatsana neler yaşadığınızı... sevincinizi kimlere haber verdiğinizi...
lolişim valla burayı bırakamıyorummm burayı çpok seviyorum yoksa diğer yerleri attım gitti :))))

kızlar perşembe günü eşimin tathlilleri var dün akşam sorup duruyodu adam gerildii iyicee allahım sabır ver bizlere ve eşlerimizeeee

dua6rz7st8ve3.jpg

bu hayırlı günlerde ALLAH hepimizin güzel dualarını en kısa zaman da kabul etsin

X