Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

smhsmh hoşgeldin canım rüyan hayırlara çıksın inşallah nasılsın bakim ösledim kız seni

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

kızlar geçen gün bir kadını doğum yaparken gördüm bebeğin doğumunu izledim resmen bide dün akşam buna benzer bir rüya gördüm bu sefer bebekler ikizdi çok güzeldi yaaa yorumlayın bakalım rüyalarımı

canımcım benim bildiğim erkek çocuğu müjdeli bir haber almaya,kız çocuğu bolluk berekete işarettir,ALLAH hayırlara çıkartsın tatlımm..

sağol canım ilk gördüğümden sonra güzel bir haber aldım çok sevindim inşallah bu rüyamda hayırlara vesile olur ama bebekler kızmı erkekmi onu görmedim ayır olsun diyelim hayır olsun dimi ya

[/COLOR]
sağol canım ilk gördüğümden sonra güzel bir haber aldım çok sevindim inşallah bu rüyamda hayırlara vesile olur ama bebekler kızmı erkekmi onu görmedim ayır olsun diyelim hayır olsun dimi ya

hayır olsun :1hug:canımcım hadı ınsalah onlar senın bebıslerın olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

[/COLOR]

hayır olsun :1hug:canımcım hadı ınsalah onlar senın bebıslerın olsun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
allah razı olsun canım olsun kız ikiz olsun üçüz olsun ama herşeyin hayırlısı biraz zor görünüyor benim hamile kalmam kafaya taktıkça:çok üzgünüm:

allah razı olsun canım olsun kız ikiz olsun üçüz olsun ama herşeyin hayırlısı biraz zor görünüyor benim hamile kalmam kafaya taktıkça:çok üzgünüm:

aaaaa asklosun :1hug:belenaycım gecen bana tavsıyelerde bulunuyordun sımdı sen boyle yaparsan olmazkıyasakkelime canım bu arada senın neyın vardıkı fisfisfis bu kadar umtsuz konusuyorsn:çok üzgünüm:

kızlar iyi günler hayırlı günler umutsuzluğa düşmeyelim kızlar lütfen ALLAHtan ümit kesilmez..hayırlısıyla zamanı geldiğinde bebelerimize kavuşucaz İNŞALLAH...rüyalar hayırlara vesile olsun İNŞŞŞ...hepinizi öpüyorum..a.s.

kızlar günaydın nsılsınız belenaycım ruyada dogum yapmak sıkıntıdan kurtulmaya delalet bıldıgım kadarıyla inşallah hayırlı ruyalar olsun cnım sen neye yorarsan ona dönsun cnım sakın sıkıntıya düşme bak bende 80kıloyum ama hamıle kaldım cnıım sakın hiç bişeyı takma kafana :1hug

aaa ceyda hemşeriymişiz :)

arkadasım az once orayı burayı karıstırırken senın LHIN YUKSEK OLDUUNU OGRENDIM benımde LH14.21 dı 6 ay dıane35 kullandım dr.dan sagolsun 4.4 DUSTU SIMDI sen kıme gıdıyorsun dr.a canım sımdı de hayıt tohumunu kullanmaya basladım senıde davet ederım ıcmeye:içelim::içelim:

aaaaa asklosun :1hug:belenaycım gecen bana tavsıyelerde bulunuyordun sımdı sen boyle yaparsan olmazkıyasakkelime canım bu arada senın neyın vardıkı fisfisfis bu kadar umtsuz konusuyorsn:çok üzgünüm:
kız sen bana bakma tabiki umudumu kaybetmedim sadece kafaya takmamak gerektiğini söylemek istedim doktorlar bir sorun yok diyorlar sorun yok ama aşılama yapalım diyorlar sorun yokda niye aşılama yapacaklar anlamadım bende tedaviye ara verdim eşimle öyle karar aldık dinleneceğiz biraz aslında acele etmemek lazım herşeyde bir hayır vardır rabbim vermiyorsa vardır bir hikmeti
baaaaaak nasıl toparladım çevirdim lafı hemen:jeyyar::lepi: umutsuz olmayın hele benim yazdıklarımdan asla umutsuz olmayın bir gün olacak yeterki hayırlısı olsun ben sadece kendimi dinlemek istiyorum biraz o kadar kafamçokkarıştı
a.s.a.s.

ay kızlar tünaydın nasılsınızzz hayırlı haftalarrr hepiciğinize
ben iyiyim ama çok yoğunum kızlarrr
alincim canım dr git ihmal etme canım belki bebiş falan vardır inşallahh
sultancım uykun açıldımı morelin düzeldimi tatlım
hakça hadi hayırlısı olsun canım inşallahh bebişin tutunur sana
beloşum canımcım sen nasılsın neden umutsuzlaşıyosunuzz yaaaa
bu arada eşim perşembeye gidecek bakalım ne olucakkk hayırlısııı
hays26 canım ooo maşallah bebişimizi büyütmüşsün maşallahhhh hakkında hayırlısı kafana bişey takmaaaaa
hepinizi çok özledim hafta sonu yaaaaa sizleri seviyorummm muckssssssssssssssss

ceyda hemşerim sana heyecanlı heyecanlı birşey sormuştum ama görmedin herhalde :çok üzgünüm:

ceyda hemşerim sana heyecanlı heyecanlı birşey sormuştum ama görmedin herhalde :çok üzgünüm:
görmemişim canım :1hug:kusurabakma araya araya buldm oncekı LH 14.21 FSH 9.81 en son yapılan tahlılım LH4.4 FSH 6.34 canım sen hangı dr. agıdıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…