Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Belenaaay benide listeye eklemişsinnnn..teşekkür ederim canım...en yakın zamandaaa hamiş olarak işaretlenmekk dileğiyle artık:)

Çok haklısınnn...burdaki diğer arkadaşlara göre çok erkenn ama bende çok istiyorummm....:KK43: Allah sabırlar versinn hepimize..

arkadaşlar ne güzel hamişlerimiz artıyor.
bu liste uğurlu geldi.
inşallah darısı başmıza.
hamişleri tebrik ederim. allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

selam kizlar. Vallahi ben zaman farkindan hep kaciriyorum guzel haberleri. Hilal insallah hamisdir. Bekleyip gorecegiz :)

ben de 3,5 aylık evliyim ama benim de şimdilik tık yok..beni de alın aranızaaa..ne güzel dimi düşününce, dertler gerçekten paylaşınca azalıyor..

--------------------------------------------------------------------------------

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
ggaye
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6 mart)
supremunvale
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

serpilla hoşgeldin aramıza

selam arkadaslar benım adet olmama 2 gun var ama dayanamayıp test aldım vede ıkıncı cısgı ılk kızgıden bırazdaha sılık cıktı sızce hamılemıyımmm

kızlar mrb tatlımelektedede bişeyler var galiba iki çizgi belli belirsiz çıkmış bence hamiştir 6. hamişimizi veriyoruz ha bide hilal var ondan da haber bekliyoruz oda 7.imiz sıra kimde hımm....

canım bence hamilesin..eğer progestan falan kullanmıyorsan(bunların içinde hormon var)kesin hamişsin canım.ben seni şimdiden tebrik ediyorum darısı bizim başımıza:nazar::teytey::teytey::nazar:
ne zamandır bebiş istiyordun canım,belirtin varmıydı anlatırmısın ltf:)

hıc ılac kullanmadım sadece ıste klomen kullandım bu ay benım goguslerımın ucu acıyodu bıde bugun mıdem bulandım arada sırada vede varya enteresanı ne bılıyomusunuz 2 gun once dogum yaptıgımı dun gecede doktordan hamılesın dedıgı bı ruya gordum

kızlar benimde 2 günüm var ama umudum yok belirti yok yani ama üzülmüyorum nasip kısmet

fındıkcım bende seni merak ediyordum canım.nasılsın nasıl geçti aşılaman zormuydu???bel ağrısı normalmiş...gebelik bölümünde bununla ilgili formlar var canım.ama herkes aynı şeyden şikayetçiydi bel ve kasık ağrısı..inşallah hamiş haberini verirsin bize canım inşallah........

sultancım benimde 6 günüm var ve şimdiden belim sırtım ağrımaya başladı:KK43:(( ama ne var biliyormusun süarda da hiç belirti olmamış ama hamiş bu birazda psikolojik herhalde.benim gündüzleri belirti var akşam olunca yok.niye çünkü sabahları kendimi dinliyorum evde . akşam olunca herkes evde kendimi dinlemeye vakit yok:))))))

canım biz 1,5yıdan beri ikinci çocuk için uğraşıyoruz..hiç bir neden bulunamadı(yumurtlama var,tupler açık eşim sağlıklı)ama olmuyo işte.bu ay gonal f kullandım ve beklemedeyiz canım...sen ne zamandır istiyosun sultancım?

bende 1.5 yıllık evliyim evlendiğimz günden beri korunmadık hiç yani ilk altı al pek önemsemedik ama şimdi son üç aydır dr gidiyorum gonaphene tedavisi oluyorum buay da kullandım eğer gebelik gerçekleşmezse martta çatlatma iğnesi olucam bakalım işte hayırlısı.

X