Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba canım.bende bu ay ilk kez gonal f kullandım ve 22 şubatta da çatlatma iğnesi oldum.bende beklemedeyim..inşallah beraber veririz hamile haberlerimizi...baksana belenayın yaptığı listeye bir haftada 5 hamile çıkarttık..inşallah sıra bizede gelecek canım inşallah(

kızlar ben doktora gidiyorum.Dualarınızı esirgemeyin.İnşallah hayırlı haberlerle gelirim...

hilalcim tebrikler canım benim.sende ilk belirtilerini yazarsan sevinirim.bizede dua et..........

Merhaba bende yeni katıldımm....6 aylık evliyizz..3 aydır bebek istiyoruzz..yumurtlama testlerinden kulllanıyorum..ama hala bişey yok..ve buna üzülüyorum aslında ama buradaki arkadaşların yazdıklarını sorunlarını okuyunca ,ne kadar zamandır bekleyenler olduğunu görünce onların adına çok üzüldüm..Ama hiçbir zaman umudumuzu kaybetmemek lazım..İnşallah en yakın zamanda hepsine güzel, sevinçli haberler diliyorum...Allah herkesin gönlüne göre versin...

yaaaa kızlar bende şimdi müthiş bi bel ağrısı başladı..ne oluyor bana adetime 6 gün var ve ben adet belirtilerini aynı gün veya bir gün önceden yaşarım...(((erken adetmi olacam yoksa kızlar ne olur beni yanlız bırakmayın..bu ağrı neyin nesi ya anlamadım..ne olur bişeler yazın ölecem derdimden....

larencim inşallah yerleşme ağrılarıdır bunlar haftaya belki sende hamileyim başlğı atarsın :teytey:
inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh

larenciğim bende hamile kaldığımda aynı adet olacam gibi belirtiler vardı. bekle bekle öldüm. ama olmadı ve hamile kalmıştım.belki sendede öyle olur inş. ama adette olabilirsin.bekle bakalım hadi hayırlısı haberlerini bekliyoryuz....

kızlar ben doktora gidiyorum.Dualarınızı esirgemeyin.İnşallah hayırlı haberlerle gelirim...

hilalcim dualarımız senınle ınsallah bıze mutlu haberler verırsın, allahım ısteyen herkese versın yarabbimmmmmmmmmmmmmmm, yerimseniben ınsallah bende nisan ayının ılk gunlerınde böle mutlu haberler verırım :teytey:

inşallah kızlar var ya eğer öyleyse dileyin benden ne dilerseniz.gelip nerdeyseniz bulurum sizi....zaten o kadar çok adağım varki allah yerine getirmeyi nasip etsin yaptıklarımda cabası..hamile kalan arkadaşlar bişe soracam size hamile kalmadan önce böle ilginç rüya gördünüz mü????

larencım butun kalbımle dua edıyorum ınsallah hamılesındır. Bende 9 aydır bebek ıstıyorum ama bır turlu olmuyo :bbo: bende her ay hamıle psıkolojısıne gırıyorum ve senın bahsettıgın gıbı normalde gormedıgım ruyaları goruyorum her reglı donemıme yakın veya eger gunumden gectıyse o donemlerde sureklı ruyamda kek,börek ve yıyecek goruyorum, gorme sebebımde bence annemın anlattıklarından kaynaklanıyo annem her hamılelıgınde bole ruyalar gorurmus bende sanırım bunlardan etkılenıpte bu tur ruyalar goruyorum, ama ınsallah sen hamılesındır canım ınankı butun kalbımle butun yuregımle dua edıyorum canıma.s.

larencim evet gördüm canım 21 yada 22 şubatta felan gördüm karşı komşumun oğlu var 5 yaşında yolda ben annesi ve benim kayınvalidem bir yere gidiyormuşuz çocuk elini karnıma koyup burda bebiş var diye sesleniyordu sonra uyandım tabi hiç bişey yoktu daha sonra rüyamı karşı komşuma anlattım böyle böyle bir rüya gördüm diye oda inşallah kız hadi haayırlısı dedi hamileliğimi öğrendikten sonra bak dedim rüya bebeğe çıktı çok sevindi

valla süarcım tüylerim diken diken oldu canım.allah sana hissettirmiş canım yüreğinin güzelliğinden....bende hep rüyalarıma bakarım sabah kalkınca ..artık eşim benim rüyalarıma inanmıyo.çünkü hep yorumu çocuk olan rüyalar görüyorum ama olmuyo:))ama bu ayın başında kuzenim beni gelin olmuş görmüş..(kimse bebek istediğimi bilmiyo korunuyoruz diye biliniyo)dediki gelin olmak bebektir diye.inşallah..
çok çok saol seldacım bende benim gibi bebeközlemi çeken herkes için dua ediyorum.dualarımızın sonu yok canım.hep dualarla ayaktayız ya zaten..olazsa bile allaha hep şükrediyorum beni daha kötüsünden sakındığı için.....

Laren canım inşaallah hamilesindir. Ben de hep yorumu bebeğe çıkan rüyalar görüyorum. Ama 1 senedir bebeğim olmuyor. Artık umudum kalmadı. Yoruldum artık bu savaştan.

hiç sanmıyorum alincim ama inşallah sende hamilesindir canım....ama yorulma olurmu daha bir yıl olmuş bunun için yıllarca çaba veren arkadaşlara haksızlık olur dimi?haklısın altından zor kalkılacak bir durum ama rabbim bizleri sınıyordur canım sabrımızı,inancımızı,bizde çok özeliz demek hemen öle hamiş mamiş kalamayız zırt pırt...:))))))birgün olacak ben eminim canım..sende benim gibi nedensizsin dimi?herşey normal olupta kalamayanlardan yani

alincim laren çok haklı canım hemen umutsuzluğa kapılma öyle
benim çevremde çok fazla soran oluyordu daha bebek yokmu diye bende her seferinde aynı cevabı veriyordum kısmetimiz de ne zaman varsa ozaman olacak diyordum
allahım hepimizin hakkında hayırlısını versin canım

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
ggaye
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
*sennur*
sevdagül
sultan49................(6 mart)
supremunvale
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

sennurcum hoşgeldin ekledim seni ama daha çooooooook erken değilmi be tatlımrabbim inşallah gönlünün muradını versin hamiş olarak senide yazarız

ben geldim.Normal ultrasonda bişey gözükmedi.Biraz kilom olduğu için görülmemesi normalmiş.Alttan baktırmakta istemedim..Kan verdim geldim.Sonucu yarın alacağım...Çok heyecanlıyım.:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…