Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bu ay bende bekliyorum kloman ve catlatma iğnesi oldum ama karnım agrıyor bakalım adetime 3 gun kaldı bakalım gecen pazar kan test yaptırdım ama negatif cıktı bir de kan testi erken diyorlar ama hilal 1975 inşallah hamiş sindir
bende hilal adaşımsın inşallah bebişin vardır

günaydın kızlar..ya bugün benim moralim çok bozuk.içimde bir sıkıntı varki kalbim göğsüme sığmıyor sanki...adetim yaklaşıyor ya streslenmeye başladım herhalde....dün akşama kadar kasıklarımda sızıyla karışık ağrı vardı,sık idrara çıkıyordum ve kendimi çok yorgun hissediyordum...ama bugün hiçbirşeyim yok .oysaki ben kendimi hamile hissetmiştim(((adetime 6 gün var hayırlısı artık...çok daraldım çooooookkkkkkkkkk.......

Kizlar Mrb, Ben Yeni üye Oldum.2 Aylik Hamileydim. Bebeği Karnimda öldü. Kürtaj Oldum Malesef. Inş. Bir Daha Ki Sefere Allah Herkesin Gönlüne Göre Versin.

benimde 3 gun var olsun hayırlısı olsun laren dimi
sabır en güzeli bence ama bende sabır hiç yok :)

çok üzüldüm roselanda geçmiş olsun allah bir daha yaşatmasın inşallah güzel haberlerini alırız

Kizlar Mrb, Ben Yeni üye Oldum.2 Aylik Hamileydim. Bebeği Karnimda öldü. Kürtaj Oldum Malesef. Inş. Bir Daha Ki Sefere Allah Herkesin Gönlüne Göre Versin.

Geçmiş olsun canım umarım en kısa zamanda yeniden meleğine kavuşursun.

Bende senin gibiyim canım benim reglime 3 gün kaldı ve tüm belirtiler başladı. Klomen kullanmıştım bu ay ama yine kırmızılar ile karşılaşacağım offffff...

Teşekkürler Kizalr.inş Olur Tekrar. Olmaz Diye çok Korkuyorum.zaten Bir Süre Dr Yapmayin Dedi.ama çok Kötü Bir Durum Allah Kimseye Yaşatmasin...

larencim herşeyin hayırlısı olsun belkide bu sancıların bebeğin rahim içine yerleşme sancılarıdır belki benim adetten bir hafta kadar önce aşırı derecede karnım ağrıdıydı tamam dedim erken gelecek buay kırmızılar daha sonra bekledim hergün bazen ara ara çok fazla sancım oldu internetten baktım gebelik hesaplayıcıları var orda benim sancı çektiğim günler bebeğin yerleşme günleriymiş meğer

geçmiş olsun canım..inşallah birdaha olmaz..ama bu durumu neyin tetiklediğini araştır canım.allah sana sağlıklı bi gebelik nasip eder inşallah..üzme kendini?bu arada canım önceki gebeliğinde tedavi görmüşmüydün?ne kadar zamanda hamile kalmıştın.........

larencim inşallah regl olmazsın benim gibi.umarım güzel haberlerini alırız.

inşallah süarcım..ama benim bugün hiçbirşeyim yok turp gibiyim :)))))..ama sende gebeliğe dair birşey hissetmemiştim dimi?benim kasıklarımda değilde alt karında yani döl yatağı deniliyo galiba sızı ile karışık kasılmalar oluyordu...anlamadım gitti(

geçmiş olsun roselenda üzülme rabbim bir daha nasip eder inşallah heyy bizim kızlar ne oluyor öyle umutsuzluk falan durun bakalım daha adetinize var ben hastalandım ama artık üzülmüyorum bundada vardır bir hayır kafaya taka taka hamileliği engelliyoruz yapmayın lütfen

haklısın bacım.........
ya niye böle oldum anlamadım bende..havalardanmıdır nedir??????
temmuz ayında benim iki yıl olacak korunmayı bırakalı...zaman geçiyo,ve bu zaman içinde bi kimyasal gebelikten başka bişe olmadı(((((((bu ay çok umutluydum valla hiç adet olacağımı düşünemiyordum...ama bugün böle mayhoşum yaaaaaaaaaaaaa

selam kızlar. bu sayfayı yeni farkettim. bende bebek sahibi olmak isteyip de henüz kavuşamayanlardanım. pko ve tüplerde tıkanıklık vardı. tüpler açıldı, pko için de ilaç tedavisi yıllardır sürüyo. bu ay gonal f iğnelerle yumurtalarım büyütüldü ve 26 şubatta çatlatma iğnem yapıldı. şimdi sonuç bekliyorum kızlar. umarım hepimizin emekleri ve umutları en kısa zamanda sonuç verir.

larencim evet hiç birşey hissetmedim gebeliğe dair kasıklarımda ağrı oluyordu ve belden aşağısını sızı kaplıyordu her ay oluyordu bu zaten buayda tamam dedim adet olacam sürekli kontrol ediyordum ama çok şükür olmadı sizlerin destekleri olmasaydı ben test de yapmazdım hala adet bekliyor olurdum herhalde

larenciğim ilk gebeliği tedavi olmadan korunmayı bıraktıktan heme sonra oldu. kürtaj olduktan sonra patolojiye gönderdik temiz çıktı. dr normal dedi. doğal seleksiyon dedi.bebek sağlıksız olduğu için dedi. 3ay korunun dedi. hayırlsı olsun...

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
estetik26......................................... .......................HAMİLEEEEEE(1)es rasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
ggaye
g sezen............................................. ...................HAMİLEEEEEEEEE (4)
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
hilal1975......................................... .......................HAMİLE(5)
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
r2d2.............................................. .........................HAMİLE(2)
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
sevdagül
sultan49................(6 mart)
süar.............................................. .............................HAMİLE(3)
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

smhsmh ne bu ümitsizlik he hııımmm duymuyayım bir daha sen anne olacaksan bizde teyze olcaz devam devam durmak yok

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
belenay......................(nisana inşallah)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
ggaye
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
hilal1975......................................... ...............................HAMİLE(5)
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
r2d2.............................................. ......................................HAMİLE(2)
rockwell .................(12 Mart)
roselenda
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
sevdagül
sultan49................(6 mart)
supremunvale
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3)
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno

KIZLAAAAAR HEPİNİZİ SEVİYORUM YENİ GELEN ARKADAŞLARI EKLEDİM HOŞGELDİNİZ CANLARIM UMARIM EN KISA ZAMANDA ÇIKARSINIZ HAMİŞ OLARAK

belenaycığım benide eklemişsin saol bende bu kervana katıldım.inş. uğurlu gelir....:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…