Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Hakcacım canım inşaallah aşılamanın sonunda buradan hamişliğini kutlarız. Pozitif ol hiç moralini bozma canım. Sultan kız ne uykusu bu hala. Silkelen kendine gel. Bu arada telefon numaranı kaydettim merak etme. Tatlı cadım akıntım devam ediyor.Aslında pek önemli birşey değil ama ben bu sistit belasından sonra korkar oldum.Regl olacağım onu bekliyorum. Sonra doktora gideceğim kontrole.Sen nasılsın kız cadı?

günaydın hakca ve mehtap... ben bugün normal günlerden biraz daha uykuluyum...
kızlar dün benimle aynı zamanda evlenen eşimn akrabası olan gelin vardı doğum yapmıştı... Allahım kucağıma aldım onuuu öyle güzel kokuyorduki 3500 kilo doğmuş ama çok ağlıyordu teyzeleri annesinin sütünü emmiyordu... bide anneside rahatsızdı 20 tane dikişi vardı normal doğum yaptı ama yırtmışlar resmen kadını.. neyse bebiş çok tatlıydı elimi sıkıca tuttuuu... sonra annesinin memesinide tuttu emdi öyle güzel emiyordukiii... çok tatlıydı Allah bağışlasın... Allah hepimize nasip etsin...

günaydın kıslar nasılsınız bakalım sancılı bir gecenin ardından az sancılı bir sabaha uyanmak çoook güzel hepinizi seviyorum

saol alincim ii valla ne olsun uyku dışında oruçdan yana derdim yok şükür...sende sistit i kafana takma bak regl olunca temizlenir için umarım herşey yoluna girer

amin alincim.umarım hepimiz en yakın zamanda hamişler listesinde yer alırız.1.aşılamada daha stresliydim,şimdi daha rahat olmaya gayret ediyorum.ama aşılama günüde bu gayreti gösterebilir miyim acaba merak ediyorum.

günaydın.sultancım benim çok yakın bir arkadaşım 2 kez aşılama bir kez tüp bebek ve 2.tüp bebek tadavisinden sonrada ikizlerine hamile kaldı.kalp atışlarını dinlediler.4.ayda doktora muayene gittiğinde doktor bebeklerin ikiz değil,üçüz olduğunu söylemiş.bebek çok güzel bir yere saklanmış ve doktor farketmemiş. belkide daha önce farkedilseydi bebeği aldırabilirlerdi. yüce rabbim buna müsade etmemiş yani.onunda yiyecek ekmeği varmış.umarım sağlıklı bir şekilde dünyaya gelirler. şu anda 5.5 aylık. ve çok sağlıklılarmış.Alllah bizede nasip etsin.

selam arkadaşlar umut listesine benide ekleyin.Eşiminde benimde tüm tahlillaerimiz normal.Herşey yolunda diyor doktor ama 1 yılı aştık maalesef yok.Bana diyabetik bir hap verdi yumurtlamayı artırmak ve kolaylaştırmak için ama bakalım hayırlısı.Allah hepimize annelik duygusunu tatmayı nasip etsin inş.Selam ve sevgilerimle...

Kızlar ben kendimi kış hazırlıklarına verdim. Tarhana yaptım( daha doğrusu pek beceremedim), salça yaptım,yaz sebzelerini derin dondurucuya atıyorum. Daha turşu,erişte falan yapacağım. Acayip iyi geldi bana. Terapi gibi oldu bebiş falan düşünmüyorum. Resmen beynimin dinlendiğini hissediyorum.
Nasıl yoruyormuşum meğer kendimi sürekli bebek düşünerek.

merhaba kızlar ne var ne yok
şu aralar yakından takip edemiyorum
malumunuz beklemedeyim
eşim inşallah bi aksilik çıkmazsa haftaya cumaya ameliyat olayım diyo bakalım hastanede dr da uygunsa artık

hamişimiz varmı bu mübarek ayda

iyi iyi kız alin sen böle hep ev işleriyle uğraş en iyisimi...
smhsmh canım hg hayırlsıyla eşin ameliyat olsun bolbol bebişleriniz olsun ... :))
mervecim hg canım kız canın ne deçok şey istemiş ne oluyoz yani :)))

Oo alin maşallah ne kadar becerikliymişsinde haberimiz yokmuş kuzumm (şaka )
tabiyki en güzelini yapmişsin ellerine sağlik ellerin dert görmesin eh bizide görürsün artikinn yemeye geliriz demiii kizlarrr

alincim kolay gelsin maaşallah Allah saklasın.güle güle yiyin inşallah.cokacimcoook

smhsmh merhaba canım. Allah yardımcınız oldun tez vakitte eşin iyileşir inşallah ve en yakın zamanda bebişinizi kucağınıza alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…