Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Amin yasemencim darisi bütün bebek isteyenlerin başinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aminnnnnnnnnnn hakça inşallah senin haberlerinide alırız tatlım en kısa zamanda inşallahhhh

bayanlar tatli.cadınız elimde.Onu msn de rehin tutuyorum.serbest kalmasını istiyorsanız bol bol dua edin tüm bebiş isteyenlere.hsay26 özellikle sen bize bol bol dua et bizim de midemiz bulansın (hamişlikten)sositososito

Benim ilk defa sarı akıntım oldu da yine endişelendim. Acaba idrar yolu iltihabı ile mi alakalı diye. Bu hastalık beni paranoyak etti. Her değişiklikte endişeleniyorum.

aminnnnnnnnnnn hakça inşallah senin haberlerinide alırız tatlım en kısa zamanda inşallahhhh

kızlar merhaba ben doktordan döndüm yumurtalar büyümeye devam ediyormuş Cuma günü kısmetse kontrole gidicez. belki haftabaşı aşılama olabilir. yasemennnn teşekkür ederim. Allah hepimize en yakın zamanda sağlıklı eli ayağı düzgün bebişler nasip etsin.

hakca canım çok sevindim hadi bakalım inşallah paartesi yumoşların kocaman olsun haydi hakca aşıya:)

hakca canım çok sevindim hadi bakalım inşallah paartesi yumoşların kocaman olsun haydi hakca aşıya:)

teşekkür ederim belenaycım.bakalım kısmet artık.doktorun dediğine göre haftabaşı aşılamayı yapıcakmış. Allah aratmadan en yakın zamanda hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.

maalesef ben de sizlerdenim...

İnşallah en ısa zamanda bizlerde HAMİLEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMM yazabiliriz :)

günaydın cicişler valla bende uykuluyum gözlerim zor açılıyo....nasıl oldun alincim akıntıyla ilgili sorun düzeldimi?sen nasılsın şekerkız sultan?hakca cım ya sen hadi hayırlısı umarım tutturursun bebişi hayırlı bi aşılama olur inşallah...

amin tatli.cadi.Allah hepimizin yardımcısı olsun,emeklerimiz boşa gitmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…