Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar ben regl oldum ama artık hiç şaşmıyor adetim ama bu ay yumurtladığım günü bile hissettim bu çok güzel bişey demek artık bişeyler düzene girdi inşş bebişte gelir...

kızlar ben regl oldum ama artık hiç şaşmıyor adetim ama bu ay yumurtladığım günü bile hissettim bu çok güzel bişey demek artık bişeyler düzene girdi inşş bebişte gelir...

sultancım senin adına sevindim.evet yumurtlama gününü hissetmen bile güzel. benimde adetim düzensizdi bir aralar ve doktor bu şekilde yumurtlama gününü hesaplayamazsın demişti.

selam kızlar nasılsınız ben izinden yeni geldim
ayrıca son 2 aydır adetim 8 gün gecikiyor 1 olan regly 8 inde sonrada 16 sında oldu acep neden olabilir

selam kızlar nasılsınız ben izinden yeni geldim
ayrıca son 2 aydır adetim 8 gün gecikiyor 1 olan regly 8 inde sonrada 16 sında oldu acep neden olabilir

oh be nihayet nerdesin kızım sen ya çatladım soruyorum kimse cevap vermiyor ayrıca izmire gelmişsin duydum:1closedeyes:bana uğramadın iyi bakalım şirine hanım öyle olsun senin arkadaşların varr tabi napcan bizi demi:mymeka:şaka bir yana hoşgeldin canım nasıl iyimiydi tatil dinlendinmi eğlendinmi ay ne çok sordum adet gecikmen kist olabilirmi ecep:uhm:

allaaaaah yaşadık bu kış alindeyiz kızlar hihoyyythihoyyyt tarhanayada bayılırım yani artık dolabada ne koyduysan kabulümüz misafir umduğunu değil bulduğunu yermiş ama tarhananın yanına birde köy ekmeği fena olmazdı yanicokacimcoookkızlar ay oruçlular hakkınızı helal edin habire yemekten bahsettim:eek:

Kuzular hepinizi bekliyorum kışın bana. Umarım zehirlenmeyiz hep birlikte. İlk defa tek başıma tarhana yaptım da:) Bu arada oruçlu arkadaşlar hakkınızı helal edin böyle tarhana falan deyip canınızı çektirdiysem.

kimden duymuşsan yanlış duymuşsun belenayım izmire gitmedim kuşadası ve didimdeydimm

Kuzular hepinizi bekliyorum kışın bana. Umarım zehirlenmeyiz hep birlikte. İlk defa tek başıma tarhana yaptım da:) Bu arada oruçlu arkadaşlar hakkınızı helal edin böyle tarhana falan deyip canınızı çektirdiysem.

gelmek isterdik alincim ama şu anda müsait değiliz:)) siz bizim yerimize afiyetle
yiyin cokacimcoook

arkadaşlarım hepinize selamlar... Öncelikle uzun zamandır yazamadığım size haber veremediğim ve sileri merakta bıraktığım için hepinizden tek tek ayrı ayrı özür dilerim, beni merak ettiğinizi tahmin ediyorum ki ben de sizileri aynı şekilde merak ederdim. Ben hasta olduğum için raporluyum ve bu yüzden de giremedim internete... Şİmdi de işte değil annemdeyim ve oradan yazıyorum tüm bunları.... Hastalığıma gelince.....

HA-Mİ-LE-YİM.......

Hemde nerdeyse 2 aylık hamileymişim... Yani tam olarak 7,5 hafta olmuştur bugün itibariyle..... Meğer ben regli beklerken içimde can varmış da farkında değilmişim.... Hepinizi çok seviyorum, buradaki paylaşımlarınız için teşekkürler, mide bulantımdan ötürü hafta sonuna kadar raporluyum inşallah pazartesi tekrar yazabilirim, kendinize iyi bakın, sizlere dua ediyorum....

Durul o kadar mutluyum ki şu an anlatamam canım benim. Gözün aydın Allah sağlıkla bebişini kucağına almanı nasip etsin. Çok sevindim yaaa.

Durul bizi unutmak yok hamile kaldım diye sayfaya hiç uğramamak yok tamam mı? Daha yeğenimiz anne karnındaki serüvenlerini dinleyeceğiz,sonra doğum hikayen var tabi.

slm kızlar herkese dun gıremedım bugunde dr a gıttık bebek 4haftalıkmıs 10gun sonrada keseyı gorcez nasıp olursa canlarım ıyı dıleklerınız icin hepınıze tşkrler ediyorum allah sizlerede bu duyguyu tatmayı nasıp etsın inşşallahhhhh

HA-Mİ-LE-YİM.......

Hemde nerdeyse 2 aylık hamileymişim... Yani tam olarak 7,5 hafta olmuştur bugün itibariyle..... Meğer ben regli beklerken içimde can varmış da farkında değilmişim.... Hepinizi çok seviyorum, buradaki paylaşımlarınız için teşekkürler, mide bulantımdan ötürü hafta sonuna kadar raporluyum inşallah pazartesi tekrar yazabilirim, kendinize iyi bakın, sizlere dua ediyorum....

hihoyyythihoyyythihoyyyt canım tebrik ederim gözünüz aydın Allah tamamına erdirsin inşallah
darısı bizlerin başınakaydirigubbakcemile5

durulcum harikasın yaaa allah tamamına erdirsin inşallahhh oyyy çok mutlu oldum allah analı babalı büyütsün sağlıklı kucağına almayı nasip etsin tebriklerrrr maşallahhhhhhhhhhhhhhh süphanallahhhhhhhhhh

slm kızlar herkese dun gıremedım bugunde dr a gıttık bebek 4haftalıkmıs 10gun sonrada keseyı gorcez nasıp olursa canlarım ıyı dıleklerınız icin hepınıze tşkrler ediyorum allah sizlerede bu duyguyu tatmayı nasıp etsın inşşallahhhhh

canımcım h.g ooo maşallahhh inşallah keseyide görürsün canım hihoyyyt allah inşallah sağlıcakla kucağına almayıda nasip edera.s.

X