Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bu listedeki hamiş olmayan arkadaşlarım allah hepinizin bebişini versin inşallaaaaaaaaaaaah

slm kıslar hamileyim yazın adımın yanına test yaptım çift çizgi öle mutlu oldumki...darısı sizin başınıza cuma doktora gitcem inşallah bi problem çıkmaz... ayrıntıları yazarım...

g sezen ay ay ay ne güzel rabbim kucağınada almayı nasip etsin listemizin gülleri açmaya devam ediyor ne güzel

UMUT LİSTESİ
ayşe/FB
alin
amway
azra arda
belenay...........................(nisana inşallah)
blackrose23.....................( 12 mart )
bengüsu...........................(12 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
claire...............................(23 mart)yeni tarih
cano77
derram
didipırçık.........(hiç ümit yok-nisanda ilk aşılama) umut listesi bu ümitsizlik yok
dilek83
doğa6.............................25 MART(MALESEF BENDE MARTA KALDIM)
durulaytug..........................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
esen97
estetik26......................................... ..................................HAMİLEEEEEE(1)esrasoner
evrimmm....................................(11 mart)
fatma kurban
figen26
fleeflame
fındık80(3 martta aşılamam vaaaaarrrrrrrrrr)
ggaye
g sezen.................................................................................HAMİLEEEEEEEEE(4)
gökçe23
gözek.................. (16 mart )birdahaki adet tarihim dün oldum çünkü
gozdenç
gözlüklü
gülten.......................10 mart
gülen
gülüm12
hasret
hatice27
h.mine
hilal1975..................................................HAMİLEEEEEEEEEEEE(5)
kançiçeğim (hoş geldin canım)
karagözlü
karabiberim...............14 mart
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
mum ağacı
nazlııı (21 mart)bugun hasta oldum offf offff
nazlımelek
nesgül
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
r2d2.............................................. ................HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEE(2)rockwell.......................................... ....12 Mart
sarı şeker
saruboceq
sefil
seherim
sselda
selinx
sevdagül
sultan49.......................................... ...........6 mart
süar.............................................. .........................HAMİLEEEEEEEEE(3)smhsmh..............................18 mart
şirine
tatlımelek
tavşanlı
tiviti
tutku03
uğur ve eylül
what a woman want?............(22 şubat)
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yumyum............................................ .....19 MARTTTT
z@z@
zeyno

HİLAL1975 SENDEN SES ÇIKMADI AMA HAMİLE YAZDIM SENİ HAMİŞSİN DİMİ HADİ GÜZEL HABER VER

fındıkcım senin bugün aşılaman vardı dimi canım?inşallah iyisindir bu aşılama ilk ve inşallahda son olur bu ay senide hamiş yazarız.kendine çok ii bak canım bol şans...
gülan diye burda yazıştığım bir arkadaşım vardı.onun aşılaması sonucu ikizlerine hamile kaldı.inşallah sağlıkla sanada ikiz verir rabbim....

kızlar benim da adetim gecikti. cuma dr a gidicem hadi bakalımm.. hayırlısı:teytey:

belenaycım beni eklememişsin listeye ama boşuna ekleme böyle giderse bende bişey olmayacak bugün dr gittim normalde adetimi 18. günü oldu ama usg de yumurta falan çıkmadı 21. progestoron testi yaptırtcakmışım ona göre yumurtlama olmuşmu ona bakıcak ve bir sürüde kistim çıktı
buay hamile kalmayı beklerken..............
inanılmaz moralim bozuk dr odasından çıktığımda ağladım
hayırlısı artık
seninde içine doğmuş heralde listeye beni eklememişsin :KK43:((((((((((

hasret... hadi bakalim insallah hamissindir. Normaldede gecikirmiydi adetin? Birde adet gecikti diyince gecen ay regl oldugunuz gunun aynisimi soyluyorsunuz yoksa 2-3 gun oncesini mi hesapliyorsunuz? amma soru sordum :))

belenaycım beni eklememişsin listeye ama boşuna ekleme böyle giderse bende bişey olmayacak bugün dr gittim normalde adetimi 18. günü oldu ama usg de yumurta falan çıkmadı 21. progestoron testi yaptırtcakmışım ona göre yumurtlama olmuşmu ona bakıcak ve bir sürüde kistim çıktı
buay hamile kalmayı beklerken..............
inanılmaz moralim bozuk dr odasından çıktığımda ağladım
hayırlısı artık
seninde içine doğmuş heralde listeye beni eklememişsin :KK43:((((((((((

Arkadasim moralini bozma. Kistler falan birkac aylik tedaviyle kayboluyor. Herkeste var hemen hemen. Ne kadardir deniyorsunuz bilmiyorum biraz daha sabir :emir_bebek:

adet düzensizliğim var
çok geç oluyo bi ilaç kullanıyorum ama doğum kontrol hapı falan değil düzenleyici sanırım bugün anladığım kadarıyla yumurtlama problemim var neden acaba anlamıyorumki ! :KK43:(
artık kistleri takmıyo sorunum hamilelik canım
hayırlısı dedim artık düşünmemeye karar verdim ama kafam takılıyo işte

canımcım canını sıkma olur elbet geçer bunların hepsi üzülme herşeyin bi çaresi var

kızlar g sezen de hamileymiş tebreikler :içelim: 4. hamişimizi verdik hadi bakalım sıra kimde o peti peti sıra kimde valla hızla azalıyoruz darısı başımıza hamiş olanlar bizi unutmuyosunuz değilmi su dua edin çok mutlu oldum...:nazar::emir_bebek:

slm kızlar bende bu sabah reglı oldum maalesef bu ayda olmadı ama umıtlıydım nasıpte ne zaman varsa varsa o zaman olur elden bişey gelmez.bır dahakı aya nasıp...bır dahakı ayın lıstesını hazırlayan benı tekrar eklesın:KK43:

slm kıslar hamileyim yazın adımın yanına test yaptım çift çizgi öle mutlu oldumki...darısı sizin başınıza cuma doktora gitcem inşallah bi problem çıkmaz... ayrıntıları yazarım...

g_sezen gözün aydın canım benim. Sağlıklı bir hamilelik geçirir ve bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşaallah.

canlarım ben geldim benim de bu aydan pek ümidim yok adetime 3 gün var adet ağrıları gelip gidiyo yani umudum yok hepinizi çok öpüyorum... hilal neyaptın sonuç ne oldu

kusura bakmayın yaaaa...Bizim internettemi problem var anlamadım dün hiç giremedim. sultan inşallah bugün doktora gideceğim.Allahtan bişey olmazsa öğleden sonra haberi verebilirim.Hakkımda hayırlısı ne ise o olsun inşallah.Sağlıcakla kalın...:))

sezen çok sevindim valla:dance: Hadi hayırlısı..Sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayıda nasip etsin allahım :teytey::teytey:

slm kıslar hamileyim yazın adımın yanına test yaptım çift çizgi öle mutlu oldumki...darısı sizin başınıza cuma doktora gitcem inşallah bi problem çıkmaz... ayrıntıları yazarım...[/QUOTEg

g_sezen gözün aydın allahım sağlıklı sihhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah

kusura bakmayın yaaaa...Bizim internettemi problem var anlamadım dün hiç giremedim. sultan inşallah bugün doktora gideceğim.Allahtan bişey olmazsa öğleden sonra haberi verebilirim.Hakkımda hayırlısı ne ise o olsun inşallah.Sağlıcakla kalın...:))

canım bizde site giremiyoruz malesef
senden güzel haberlerini bekliyoruz bugün hayırlısıyla inşalllahhhhhhhh

X