Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

belenay merhaba evet hsay26 nın bu güzel haberine bende çok sevindim. Allah tamamını erdirsin inşallah. darısı bizlerin başına...bende yarın kontrole gidicem doktora bakalım yumurtalar büyümüş mü?

hakca moon soon saolun canlarım benım darısı inşallah hepinizin başına rabbim ona acılan ellerı boş cevırmez inşallah sizin kucakllarınızda en kısa zamanda listeden cıkarsınız hepinize hayırlı ramazanlarrrrrr allah dualarınızı ibadetlerinizi kabul etsin canlarım benım allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah kib hayırlı geceler
:Saruboceq::Saruboceq::1hug: Şeniz

ee..şeyyy...bennn...kem küm...tamam bi daha olmaz gündüzleri giriyorum sizleri takipteyim yani ama bilmem geceleri daha çok oturuyorum bilgisayarın başına ..böyle güzel bi haber alarak uyumak güzel olacak değilmi..hihoyyyt inşallah seninde güzel haberlerini alırız belenaycıma.s.

sanada iyi akşamlar canım..güzel dileklerin için sağol.zaman nasıl geçecek bilmiyorum bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah ..

canım hepimize rabbim hayırlısını versin inşallah hadi bakalım kısa sürede senin güzel haberinide alırız ne dersin benim biraz uzuyacak gibi eşim pek hevesli değil zamana bıraktık kısmet rabbim ne zaman nasip ederse:Saruboceq:

he he he ayrıca nasıl yakaladım amasırnaşık şeyşimdi söyliyeyimmi kızlara heee:jeyyar:neyse bakalım bu seferlik olsun nasılş olsa okullar açılıyor bol bol girersin :lepi:
bende bugün gezmeye gittim çok yorgundum ama bir şey beni siteye çekti azcık bakayım dedim bu güzel haberi duyacakmışım meğerse ermişmiyim neyimkaydirigubbakcemile3

yok yok söyleme aslında dediğinin tam tersi okullar açılıyor gündüzleri daha zor girerim artık..olsun fırsat buldukça yazışırız. alırım güzel haberlerinizi inşallah..öpüyorum seni Allah rahatlık versin..

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
durulaytug
deryaa1
dilaranil
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nur_elnur
nursist
melekt
mehril
merveburc
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
papri
rabiş
rockwell
roscitak
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
su misali35.5
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. .....................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. ................................HAMLE(34)
e-u................................................. .........................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ...................... ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... .......................................HA MİLE(38)
fato83............................................ ........................................ .HAMİLE(39)
nefisem........................................... ..................................... ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... ................................... HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... ................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... ................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. ................................ .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ ............................... ..HAMİLE(45)
h.mine............................................ ................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ............................... ...........HAMİLE(47)
patasana17........................................ ................................. ....HAMİLE(48)
tutku03........................................... .................................. .......HAMİLE(49)
yohannes........................... ......... ............................ ................HAMİLE(50)
serpilla................. ..................... ......................... .....................HAMİLE(51)........... .......KIZ
Rem............................................... ................................... ......HAMİLE(52)
Rapunzel2........................ ...................... ....................... .........HAMİLE(53)....................ERKEK
hsay26............................................ ..........................................HAMİLE(5 4)

nur_elnur,sumisali35.5 hoş geldiniz ekledim sizlride inşallah en kısa zamanda terfi edersiniz

tamam tamam söylemem ne bileyim kız sanki okullar açıkken daha çok görüşüyoruz gibi geldikaydirigubbakcemile3sanada iyi uykularmirmirmirmirbizi habersiz bırakma sositososito

Hsay26 canım benimmm.ne kadar sevindim bilemezsinn:sm_cool::sm_cool::sm_cool:.Bana da çok iyi geldi valla bu haber.:teytey:..Allah sağlıkla hayırla kucağına almayıda nasip etsin...Ramazanın yüzü suyu hürmetine Rabbim bu listede olan olmayan isteyen herkesi hayırlı sağlıklı evlat sahibi yapsın inşallah...:Saruboceq::Saruboceq:

Ramazan bölüşmektir,
Ekmeği, zeytini, suyu...

Ramazan öğrenmektir,
Açlığı, yokluğu, sabrı...

Ramazan öldürmektir,
İhtirası, bencilliği, nefreti...

Ramazan erişmektir,
Şefkate, merhamete, kardeşliğe...

Ramazan arınmaktır,
Karanlıklardan, kötülüklerden, günahlardan...

Ramazan saydamlaşmaktır,
Oruçla, yardımlaşmayla, tefekkürle...

Ramazan buluşmaktır,
Dünle, bugünle, yarınla...

Ramazan kenetlenmektir,
Dedeyle, oğulla, torunla...

Ramazan çocukluktur,
Mahyalarıyla, hacıvat-karagözüyle, meddahıyla...

Ramazan kültürdür,
Direkler arasıyla, fasıllarıyla, sohbetleriyle...

Ramazan yücelmektir,
İyiliğe, erdeme, insanlığa...

Ramazan yaşamaktır,
Kulluğu, duayı, gözyaşını...

Ramazan yaşamaktır,
Anı, anıları, hayatı...

Ve Ramazan ulaşmaktır,
Sevgiye, dostluğa, bayrama...

Hayırlı Ramazanlar olsun inşallah arkadaşlar.

Arkadaşlar
herkese hayırlı ramazanlar diliyorum
bu mübarek ayda Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallahh
Şeniz Şeniz

Günaydın canlarım. Nasılsınız bakalım? Hepinize hayırlı ramazanlar ve iyi haftalar...

malesef kırmızlar baskın yaptı.önlemler ,tedbirler farketmedi.
bebiş bua y yok listede kalmaya devamö
inşallah bu ay sonu çıakrım listeden allahımmmmmmmmmmmmm
hayırlsı tabi

Selam arkadaşlar ben de bu listede ama artık çıkmam gerekiyo sanırım..Biliyorum hamile olanlar çıkıyo we ben hamilş değilim..Böyle bi hayalim yok artık..Aldatıldım..Evliliğim bitti.. Ama dualarım hep üzerinizde istemek,beklemek ne demek biliyorum..Rabbim yuvanızın huzurunu daim etsin..Kucaklarınızı boş bırakmasın..Hayırlı sağlıklı evlatlarla mutluluğunuz ALLAH yolunda devam etsin..

canım böyle bişeyde ne denir nasıl teselli verilir bilmiyorum allah yardımcın olsun sabır versin sana tabi diğerleride allahından bulsun...şu mübarek günde allaha bırak o sana güç verecek doğru yolu gösterecektirr...canım eger bu aldatma tek gecelik ise veya bi hata ise ve ilk kez oluyorsa evliliğine bir şans daha vermee değmezmi...yıkmak dağıtmak çok kolay önemli olan yapmak onarmak :teselli:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…