Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın merve hg canım nerelerdesin kız... yoksun ortalarda...
ya arkadaşlar durulu çok özledim ben nerelerde bu kız yaaaa....

hsays canım hep sizinle zaten dualarım...
alincim kız hani demiştin ya bu adetim çok faklıydı az dı diye acaba demeden geçemedim bacım valla acaba yok mu dersin... yoksa midenimi üşüttün..

simaycım ALLAH yar ve yardımcın olsunn..

günaydın kızlarrr hayırlı ramazanlar ve hayırlı haftalarınız olsun inşallahhh nasılsınızzz ben biraz kötüyüm yaaa hiç çalışmak istemiyorummm neyseee
hsays tebrik ederim rabbim hayırlı ve sağlıklı şekilde kucağına almayıda nasip etsin darısı bizlerin başına bu mübarek ayda dualarımızı sen kabul et yarabbim aminnnn

mervecim ne olsun yeni hamişlermiz oldu artık liste iyice çoğaldı sıra kimde acaba bakalım...

Günaydin şekerler nasilsiniz bakalim hayirli ramazanlar rabbim bu ayda yapacağiniz bütün dualari hayirlisiyla kabul etsin amin

kızlar gunaydın hepınıze hayırlı ramazanlar bu mubarek gunlerde emin olun hepınıze cooooooooooookkkkkkkkk dua edıyorum sızbenden dualarınızı eksık etmedınız:Saruboceq:Şeniz

Buralardayim kislar asil siz nerelerdesiniz bakim dün akşam kaçamak yaptim siteye girdim eşim geceleri girmemi istemiyorda firsatini buldum girdim girer girmez hsay26 hamile göslerim fal taşi gibi açildi nasil sevindim anlatamam oruçlu arkadaşlar allah kabul etsin bol bol dua edin
hsay özellikle canim şu ramazan ayinda bizlerde dua edersen çok sevinirim gerçi ediyorsundur biliyorum ama ben işimi sağlama bağliyayim dimi ya:)))

zazacım hg canım nasılsın sanada hayırlı ramazanlar... kız loli seni sen oruç değilmisin kız hastalandınmı...

Şekerler tarhana yapmayı bilen var mı aranızda. Ben aslında biliyorum ama yine de yeni tarifler almak istiyorum.

Hoşgeldin zazacim nasilsin
saru cüvcüv ben tatildeyim :)) bitince inşallah tutacağim ben tutasiya siz bana dua edin bakim sonrada ben size dua etcem he he he

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…