Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyi akşamlar canımcım naber?
liste çoğaldı 2 hamişimiz daha var.inşallah devamıda gelicek..
:Saruboceq:

ooohihoyyythihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
maşallahhh
Allah devamını getirsin inşallahh
sen sonuçları alamamışsın hay Allah pazartesi merakta bırakma bizi

kız beloş nasılsınŞeniz:asigim:

herkese iyi hafta sonları diliyorum bugün eşim evde ve çook işimiz var

bütün hamişlerimizi tebrik ediyorum allahım hayırla ve sağlıkla kucaklarına alamyı da nasip etsin amin darısı hayırlısıyla bizim başımıza
listedeki tüm şekerler hepinizi seviyorum hep dua ediyorum sizde bana dua edin olurmu bugün biraz buruk içim üzülmüyorum ama ne bileyim tuhaf oldum bu ay erken hastalanıyorum yani bu ayda olmadı ne yapalım kısmet herkes gelmiyor diye yakınır benimde çok erken geliyor neyse düşünmek istemiyorum çünkü kafaya taktıkça sağlığım bozuluyor rabbim isterse veriri zaten aman bende amma nazlı oldum he yok yok iyiyim ben şimdi bunları okursunuz hemen sizde moda girersiniz üzülürsünüz işte bende böyleyim dersiniz o yüzden yok ben üzülmüyorum çok iyiyim herşey kısmet tamammı şekerler umudumuzu kesmek yok yola devam:)))))

Hamile değilim
hatta öyle olmadiğini dün anladimç.
Kahverengi lekeler geldi.adetten 2 gün önce.
şu an bir şey yok ama , adet sancilarim da keisldi bir anda.
Daha önce böyle olmazdi.
Ama bir anda olmasi beni kuşkulandiriyor.acaba kist mi var.
Kahverengi lekenlenmen oluyorsa adetin başinda dikakt et demişti.bir dostum doktor ona öyle demiş.
Offfff ne bilim aslind ayarin adet olmaliyim .dün oldu bu kismet bakalim ne zamana biizm bebek

canım hiç üzülme kısmet işi bunlar allahım yeterki hayırlısını nasip etsina.s.

canım hiç üzülme kısmet işi bunlar allahım yeterki hayırlısını nasip etsina.s.

teşekkür ederim tabi kısmet.
ama dün olan az leke şimdi bir şey yok acaba yıllardır ,adetimde bozulma olmadı.yani hiç bir zaman olmadı tam çocuk için uğraşırken adet düzensiliği mi çıkacak acaba
:Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar günaydın nasılsınız ....swethome üzülme canım bir şey yoktur arada olabiliyor düzensizlikler sık sık olunca düşünürsün yada dr sorarsın canım..ALLAHIM hepimizi bebişlerimize kavuştursun inşşşş ...tez zamanda inşşş...listedeki hamişler çoğalıyor maaşallah çoğalsın ALLAHIm yüzümüze gülsün inşş..

bi doktora git istersen eğer adetlerin düzenliyse her şey bizim için kist bile varsa tedavisi kolay artık hem herşeyde bir hayır vardır olmuyorsa vardır bir hayır vakti saati var bizler dua edip elimizden geleni yapıp gerisini allaha havale edicez rabbim gönlündeki muradını versin stres yapma buda çok etkili hamile kalamamakta canımkaydirigubbakcemile5

canım hoşgeldin nasılsın evet uzun zamandır görüşemiyoruz gitiinmi umreye bende hiç bir değişiklik yok sadece kilo vermeye çalışıyorum o kadar sen neler yapıyorsun bakalıma.s.

gittim geldim canım.allah sanada nasip etsin insan her derdini unutuyor.
bir daha gitmek için hazırlıklara başlıcamkaydirigubbakcemile3
ramazandan sonra acıbadem hastanesine muayeneye gitmeyi düşünüom
artık hayırlısı bakalım ne dicekler.

allah kabul etsin canım aminnnnnn allahım tekrarını nasip etsin inşallah banada gitmeyi nasip etsin ne güzeldir dimi oraları ayy rabbim nasip etsinde görelim kutsal toprakları
eeeeee söyle bakalım bizede dua ettinmisırnaşık şey
tedavinde hayırlara vesile olur inşallah bide msn açık değil senin ne zaman baksam kapalı hiç açmıyorsun galibakötükedihüso

slm kızlar herkese hayırlı sabahlar nasılsınız gorusmeyelı allah herkesın gonlundekını versın ben bugun kanda gebelık testı yaptırcam nolur dualarınızı eksik etmeyin üzerimden

hsay26 canım allah yardımcın olsun inşallah güzel haberlerle gelirsin hayırlısıyla hamiş haberini alalım

slm kızlar herkese hayırlı sabahlar nasılsınız gorusmeyelı allah herkesın gonlundekını versın ben bugun kanda gebelık testı yaptırcam nolur dualarınızı eksik etmeyin üzerimden

kızlar merhaba umarım herkes iyidir.hsay canım inşallah hayırlı haberlerle dönersin.a.s.sevincini bizde burada paylaşırız...

pink rose hoş geldin canım nasılsın

iyiyim canım sen de iyisindir inşallah..ara ara gelip gidiyorum evde işlerimi bitiremedim ..ramazan geliyo malum çok fazla iş yapmıycam oruçluyken biraz ev işi biraz ibadet ee birazda bu site geçiricez ramazanı inşşş...a.s
hsay canım hadi inşallah pozitif sonuçlar alırsın inşş tatlım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…