Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

sedacım doğum günün kutlu olsun erkeklerin hepsi böledir unutuyorlar.. sıkma canını onlar bizim kadar değer vermiyorlar özel günlere... sen takma canım boşver...hakca canım hg nasılın.. ya kevser14 diye arkadaş vardı aşılamaya yapmıştı sonucu alıcaktı ama gelmedi bir türlü nerelerde ya çok merak ettim
ayrıca durul hanımıda merak ediyorum...
tatlıcadı canım 2 gecedir sana neoluyor bacım..

günaydın sultancım iyi sayılırım regl oldum bu sabah.2.aşılama zamanı geldi ama ben halen kararsızım dün behsettiğim gibi, nerede yaptıracağım konusunda:1no2:

Sedacım erkekler böyle onlar bizim kadar ince değiller maalesef.Doğum günün kutlu olsun Allah her daim mutluluğunu bozmasın. Tatlı cadım üşütmüş olmayasın sakın. Sultan sende çabuk terliklerini giy bakayım. Ben şimdi türk kahvemi içip sabah keyfimi tamamlayayım da işe başlayayım artık.

valla alincim görünen oki sanırım üşüttüm ama ateşimde yok amannn ne oldu bana anlamıyorum valla!afiyet bal şeker olsun ohh kahvaltı kahve iş senin işin :)

ask olsun yaaaaa niye herkese varda bana günaydin yokkaydirigubbakcemile

GÜNAYDIN HATUNLARRRR NASILSINIZZZZ CADICIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIMMMM

SULTANCIM ALİNCİM SİZLER NASILSINIZZZZZ BELENAYCIM SEN NASILSIN TATLIMMMM
smssmh yeni ev hayırlı olsun canım inşallah sana beişini tez zamanda getirir bellimi olur yer değişikliği iyidir :)))))))))

özlemimsin canım sen nasılsınnn

bahar nerelerdesin kızzzzz

ayyy bugün iyiyim şükür iki gündür akşamları doktorlara dökülüyoruzzz yaaa kocişimin parmağı kırıldıııı
biz ciddiye almamıştıkkk alçıya aldılarrrr adama nazar deydi anacımmmm :))))

kızlar duruldan haberi olan varmı çok merak ediyorum yaaaa
hamiş herhaldeeee buuu ne dersinizzz inşallah mutlu haberlerle gelirrrr inşallahhhh yarabbimmmmmmmmmm

Günaydin zazacim ve yasemencim nasilsiniz kizlar ... Ben iyiyim elhamdüllillah..
Zazacim özletme kendini gel arada keyfin nasil nasil gidiyor anlat bakalim...
Yasemenvalla durulu bende merak ediyorum...

Zazacim hoşgeldin seni görmek çok güzel tatlim nasilsinnn çok özlemişim kizzzzz :))))

sultancim ne olduu durula acabaaa allah allahhh inşallah kötü bişey olmamiştirrrr

Günaydin zazacim ve yasemencim nasilsiniz kizlar ... Ben iyiyim elhamdüllillah..
Zazacim özletme kendini gel arada keyfin nasil nasil gidiyor anlat bakalim...
Yasemenvalla durulu bende merak ediyorum...

iyiyim canim evde boya badana vardi kac gündür bitti cok sükür
sen nasilsin yokmu bir gelisme

Sultancimmm bende iyiyim canim bugün çok şükürrrr seninde iyi olmana sevindim vallaaaa

offff gene çalişmalara ara verecezzz yaaaaa adam kirik parmakla bişeyde yapamaz hahahah:)))))9

slm zaza cım nasılsın?yasemencim çok geçmiş olsun cnm ama bebeği parmakla yapmıyon herhalde:))))))))) bişey olmaz siz devam durmak yok...durul da iidir ya kötü haber tez duyulur!

kizlar benim adetim geceli neredeyse bir ay olacak ama ben test yapmadim zaten ihtimal vermiyorum ama acaba diyorum

Zazacim bende bi gelişme yok ara verdik allahin izniyle 2 ay sonra başlayacaz tam gaz :)9
zazacim belirti falan yokmu hani olsa şüphelenir insan ayyyyy canim benimmmmm öyle istiyorum ki senin haberini alirsam inan kendim olmuş gibi sevinecem sana namaz kilarekn hep dua edecem ramazandada teravihlere gidiyorum o zamanda hep dua edecemm tabi bütün kizlara...
Yasemin dur kiz adam bi iyileşsin seni azgin şey seni...

UMUT LİSTESİ
annemannem
&ayla&
AYŞECANDAN
acem_kızı
ayşegül19
alhan
alew2187
alin
amway
anatolia_tb
anqelim
arnavutgüzeli84
azra arda
aslı
atmosfer
BaHHaR
BAYANHEYECANLI 60
bayan_66
belenay
blackrose23
bengüsu
benssenb
beauty..
bebişiiim
bidenem
biopelin
bucuarda
beyaz46
claire
cano77
ceyda atalar
ceyda 79
ceylanmelek
cerence
cennet kuşu
çakirs
daisy16
deasy
deryam76
didipırçık
durulaytug
deryaa1
edali368
efsane30..
elif-26
elifecan
elizabethtown
elfida
emiy
enise85
entersan
esen97
eseraras
esrako
Esra Naz
esrasoner
evrimmm
eyetkiner
esra naz
fatma kurban
FATOŞGÜL.
fatoş1982
fındık80
figen26
FİLİZİM
fleeflame
firuzem
ggaye
gonca778
gökçe23
gökmel
gözek
gözlüklü
gülcannnnn
gülten
gülüm12
gönülyarası
günbatımı
greys.85
hakca
hamiyet doğru
hanife 15
hatice27
hilalnur
hnaktar
hülliş
HÜZÜN YAPRAKLARI
Hüzün_yılı
Hsay26
innocence
iremeren
imran88
kamişko
karagözlü
kevser14
kuba
kuka
kurnaz
kıymetlim
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually
lusin
medura
mazbut
mahinur
maviruya
mehay
mekselina86
merves
*mehlika*
meyra basman
minikserçe
minos
miki.
miss polat
moke
morgül
moon sunn
mum ağacı
nal
nazlııı
nesgül
nesli 33
neslihan 38
nevergiveup18
nevinırmak
nevrosky
nursist
melekt
mehril
minehayat
minervaduygu
misssielif
mukh7986
mumudihaba
nix
naren05
onuseviyorum
oburşirin
özgürce
özgürcüm
özlemimsin
özkan-bilgen
pembekordon
perçe
peteknur
pıtırcık
pink rose
parıl
rabiş
rapunzel26
rem
rockwell
rodal
roscitak
roselenda
rodal
Sabire Kara
sarı şeker
_sedaa_
seherim
sselda
selcenuguz
seleney
selinx
*serpilla*
sevdagül
_sevcan_
sultan49
supremunvale
sbnmfrh
smhsmh
SILAYA
silgi
simay_86
sinemiran
swethome
semoş427
surcu Lisan
sulh_ibracı
süpriz_mucize
şirine
tatli.cadi
tavşanlı
tiviti
topsecret
tuana3434
tuba_cüneyt
tutku03
umudumsensin
umutvar
vezikül..
what a woman want?
yaren07
yarencan.
y.m.i.n
yakaryos
yasemennnn
yasese
yastev
yazgülün
yazel
yasmin1982
yohannes
yumurtalı ıspanak
yumyum
yüksek sadakat
ysnbdk
z@z@
zeyno
zeyno:)
zuhal turan

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ BEBEK CİNSİYETİ

estetik26......................................... ......................................HAMİLE(1)... ...................KIZ
r2d2.............................................. ........................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ........................................HAMİLE(3). ....................KIZ
g sezen............................................. ....................................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... .......................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .......................................HAMİLE(6)
hasret............................................ ........................................HAMİLE(7)
gülen............................................. .........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ...........................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... .............................................HAMİL E(10)
eda&Cemil......................................... .....................................HAMİLE(11)
ecetuna........................................... ........................................HAMİLE(12)
BuRCuCuKkK........................................ ..................................HAMİLE(13)
dilruba_diba...................................... .......................................HAMİLE(14)
travon............................................ ..........................................HAMİLE(1 5)
nazlımelek........................................ .......................................HAMİLE(16)
vahşi kedi.............................................. ..................................HAMİLE(17)
roselenda......................................... .......................................HAMİLE(18)
y_onay............................................ ........................................HAMİLE(19)
kançiçeğim........................................ ......................................HAMİLE(20)
ilayda51.......................................... .........................................HAMİLE (21)
gözdenc........................................... ........................................HAMİLE(22)
cucan............................................. .........................................HAMİLE (23)
*sennur*.......................................... .........................................HAMİLE (24)
ebruşşş........................................... .........................................HAMİLE (25)
asortie........................................... ......................................... HAMİLE(26 )
saruböceq......................................... .......................................HAMİLE(27)
karabiberim....................................... .......................................HAMİLE (28)
ELF-RCP............................................... ..................................HAMİLE (29)
kapkara........................................... .........................................HAMİLE(30 )
türlü türlü............................................. ......................................HAMİLE(31)
sema69............................................ ..........................................HAMİLE (32)
kuzuum............................................ ...........................................HAMİLE( 33)
uğur ve eylül............................................. .....................................HAMLE(34)
e-u................................................. ................................................HA MİLE(35)
KızılDeniz(DERRAM)................................ ........................................HAMİLE(36)
Yeliz_25................................. ..................... ............................. ....HAMİLE(37)
paylaşım.......................................... ................................................HA MİLE(38)
fato83............................................ .................................................. .HAMİLE(39)
nefisem........................................... .................................................. ..HAMİLE(40)
özlem_özlem....................................... .................................................. HAMİLE (41)
yeşimcik.......................................... .................................................. .....HAMİLE (42)
dilek_83.......................................... .................................................. ......HAMİLE (43)
doğa6............................................. .................................................. .......HAMİLE(44)
ayşe/FB................................................ .................................................. .HAMİLE(45)
h.mine............................................ .................................................. .......HAMİLE(46)
seherim........................................ ................................................ ...........HAMİLE(47)
patasana17.................................................................................................HAMİLE(48)
KIZLAR Bİ HAMİŞ VAR HADİ BAKINDA GÖZÜNÜZ GÖNLÜNÜZ AÇILSIN :)) SIRA KİMDE...DURULMU ZAZAMI... ALİNMİ....BELENAYMI... YASEMENMİ....BAHHARMI....MOONSOON MU....CLAİREMİ....SULTANMI.....HAKCAMI....GÖNÜLYARASIMI....TATLICADIDAMI... PİNKROSEMU...DAHA SAYAMADIĞIM DİĞER KIZLAR KİMDE SIRA ... HADİ BAKALIM... UMUTSUZLUK YOK YOLA DEVAM BİZİ ÖLDÜRMEYEN SORUN BİZİ DAHADA GÜÇLENDİRİR...

Son düzenleme:
Tatli cadicim saol canim anam parmakla yapmiyonda adam etkileniyoo beeee :)))))

sultan bu aralar ne olduysa bana bilmiyom kiiiii önceden adam isterdi iki gündüür ben adam sakat yaaa

zazacim hadi hayirlisi inşallahhhhh vardirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr inşallahhhhhhhhh yarabbim tüm isteyenlere ver yarabbimmm

belenaya sultana aline durula zazaciğima bahara tatli cadimaaaa clair a monsoon a hayirli evlatlarrr verrr ay bide banaaaa

ooo hamişimizi tebrik ediyorum inşallah darisi seperrr allah hayirli sağlikli kucağina almayi nasip eder inşalaahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…