Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba kızlar nasılsınız ben süper yoğun bir şekilde çalışıyorum ay sonu yaklaştı işler yoğun
sedacım doğum günün kutlu olsun hiiiiiç üzülme belki sürpriz yapar kocan
zazacım gülüm bi tanem hoşgeldin nasılsın inşallah hamişsindir kız ne bekliyon daha test yapmak için bebeğin doğmasınımı:))))
alin sultan yasemen tatlı cadı 4lüsü sizler nasılsınız bakalım
yasemen geçmiş olsun canım eşine geçince bir şeyi kalmaz üzülme:)))))çalışmaya kaldığınız yerden devam edersiniz canım benim herşey gönlünce olsun
tatlı cadı sanada geçmiş olsun canım
sultan hanım bugün yine formunda maşallah allah bebişini versin kız emi
durulu bende merak ettim inallah güzel haberlerle döner
alin online değil galiba nerelere gittin canım kahvaltı keyfin bitmedimi daha bu saate kadar
smhsmh gülüm haberim yoktu evin hayırlı olsun yeni eve yenilik lazım mesela bebekten başlayabilirsiniz hımm ne dersin güle güle otur allah içine sindirsin
pink rose sen nasılsın canım neler yapıyorsun
hakça nasılsın canım
baharcığım bugün girmemiş nasıl oldun dadlım gıymatlım
moon suun bir göründü sonra kayboldu kız tatil bitmedimi daha hadi artık gel
claire canımsın nerelerdesin bendenmi kaçıyorsun korkma korkma bende veremedim kilo bu hafta:)))))
kızlar aranızda gözekten haberi olan varmı ne zamandır girmiyor topiğe merak ettim şirineyi
evet sultan kevser girmiyor artık ama inşallah hamiştir
sitenin ve topiğn güzel hatunları hepinizi seviyorum inşallah allahım şu mübarek günler hürmetine hepimize hayırlı ve sağlıklı bebeişler nasip etsin

kızlar ben bu aralar biraz yoğun olurum yazamasamda takipteyim haberiniz ola yaramazlık yapmayın hadi bakem:))

merhaba kızlar uzun zamandır giremiyodum tatildeydim yeni döndüm.takip edemedim galiba yeni hamişler var aramızda hayırlı olsun kızlar.bizede bulaşır inşallah.ramazanda geliyo kızlar ramazan boş çıkmazmış inşallah hepimize de nasip eder rabbim.
ayagımın tozuyla doktora gittim 3 ay boyunca klomen tedavisi uyguluycaz yine olmazsa aşılama yapıcaz.
bişey sorucam gonaphene kullananlar adetinizin kaçıncı günü başlıyodunuz ben unuttun doktorada sormadım lütfen bilen varsa söylesin
:çok üzgünüm:

imrancım hg canım iyi tatil yaptınmı kız tatil stresini almıştır senin şimdi.... bak canım gonapheni adetin 5. günü başlıyorsun ama dozajını ne verdi dr bilmiyorum ben günde 2 tane içtim 5 gün boyunca.. drununsöylemesi lazımdı aslında...

Nabersiniz prenseslerrrr???
Yasminin geçmiş olsun şekerim...kısa zamanda düzelir inşallah...:):jeyyar:
Sedacım doğum günün kutlu olsun...a.s..doğum gününü gizlemişsindir anasayfadada yok çünkü ..K.Kda o yüzden kutlamamıştır şekerim...Ama eşine bişey diyemicem...:mymeka:
Sultanım sen nasılsıınnn???:1hug:
Beloşum çok yoğunsun dimi.Allah kolaylıklar versin..:Saruboceq:
Zazaaa arkdaşşş niye test yapmıyorsun şekerim..1 ay geçti demişsin.:mymeka:..Valla çok sabiırlısın hayatım.İnşallah miniğin karnındadır.:Saruboceq:
Ya Biopelin nerelerde uzun zamandır gelmiyor...Yada benmi görmüyorum..Bişey olsa mutlaka haber verirdi:1rolleyes:.
Durulu bende merak ettim valla...Kız çık çabuk saklandığın yerden de bizi sevindir.İnşallah..
:Saruboceq:

Kızlar geçen hafta eşimin ablası doğum yaptı..Bir kızımız oldu..Yumuk yumuk çok güzel.Ve ben ilk defa doğar doğmaz bir bebek gördüm.her anında yanındaydım.yıkadılar ,giydirdiler çok muhteşemdi.çok ağladım .nasıl bir duygu bu yarabbim..Allah isteyen herkese nasip etsin..

h.g geldin baharcım saol canımmm geçecek inşallahhh
bizler iyiyiz sen nasılsın allah ana babalı büyütsün inşallah darısı senin başına ve bizlere inşallahhhh allahım bizleride sevindir yarabbimmmm

selam kıslar ya ben bi türlü şu sohbete tam katılamıyom azıcık tembellikten galiba:eek: neyse yeni bişey öğrendim ve sizlerle paylaşmak istedim. malum ramazan geliyor. ramazanda iftar vakti bir bardak suya hem siz hemde eşiniz 21 kez "YA MUSAVVİR" deyip üfleyecekmiş ve sadece eşiniz içecekmiş. sonrada malum çalışmalarda bulunup ödevinizi eksiksiz olarak yapmanız gerekiyor tabikii...inşallah rabbim kabul eyler ne yapalım herşeyin başı dua ,bi umut işte ne duysak yapıyoruz .hakkımızda hayırlısı kızlar

moon suun senin dediğini bende okumuştum fakat sadece eş içecek diye bir şey okumadım..Ya Musavvir Allahın isimlerinden zaten ...Şifa olsun inşallah.Anlamını bilipte gönülden okumakta yarar var tabi..
Musavvir, bir şeyi dilediği zaman ona sadece: "ol" der, o da istediği şekil ve biçimde oluverir. "Yüce Allah şöyle buyurmaktadır: "Dilediği bir surette seni tertip etti." (8) Bu yüzden musavvir, yaratmak istediğini istediği şekil ve biçim üzere yaratandır.
Musavvir, organları birbiriyle uyumlu halde yaratan ve onlara dilediği biçimi veren anlamına da gelir. Allah, insanı en güzel bir şekilde yarattığını bize şöyle haber verir: "Doğrusu, Biz insanı en güzel bir biçimde yarattık." (9)

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Hâlik" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder." (7)

senin dediğinde doğru olabilir baharcım benim kuzen kitaptan okuyup söylemişti bana sadece eşin içecek yazıyormuş orada ama bilemem tabi ne derece doğru..gönlümüzdeki olsunda varsın biz içmeyelim dimi ama?

kızlar herşeyde bi hayır vardır denemekden zarar gelmez önce allahdan gelir herşey amaç dua kimin içtiği çok önemli değildir bence....kızlar pek yavaşşınız bugün durgunsunuz ben hastayımda sizin neyiniz var?

haklısın cadıcım.....gönülden isteyelim yeterki.....valla site çok yavaş...çok ağır açılıyor

nerelerdesin sen şeker...bizi bıraktın hangi topiklerde takılıyon bakimm..hıı??

X