Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Baharcim canim saol şükür iyiyim umarim sen de iyisindir takmiyorsun demi bitanesiii :)))))
beleşcum iyi yapmişsin oh sefan olsunnnnn sakin bozmaaa rejimiii döferim bağğğğ

Teşekkürler baharcimmm
çok güzel valla çok beğendim.hani onlar şimdi gerçekten benim olmuş olsa...
Allahtan başka ne isterdim...inşallah hepimize nasip olur sonunda.kendine iyi bak.

Arkadaşlar kendinize çok iyi bakin.öptüm hepinizi...

neresin kız sen bakim heeee smhsmh cadısı niye özletiyorsun kendini canım benim nasılsın

kızz senin haberin yokmu pazar günü taşındım ben gamyoncuiremsu
o yüzden anca döndüm işte:eek:

neler yapıyosunuz bakalımm:1hug::1hug:

kızz senin haberin yokmu pazar günü taşındım ben gamyoncuiremsu
o yüzden anca döndüm işte:eek:

neler yapıyosunuz bakalımm:1hug::1hug:

herkese iyi akşamlar. smhsmh güle güle oturun canım.a.s. inşallah yeni eviniz uğurlu gelir bebiş sahibi olursun sağlıklı bir şekilde.

iyi geceler kızlar nasılsınız bakiim ,hepiniz iyisinizdir inşşş.....smhsmh yeni eve taşınmışsın hayırlı olsun cnm...

günaydın kızlar... alincim git kahvaltını et gel bekliyoruz....
cadı neyin var kız dünden kalmamısın yoksa hıım..

alincim orta halliyim ne iyi ne kötü kasıklarım ağrıyo üşütmüşüm heralde ee tabi yerlere terliksiz basarsam olacağı budur... :))

günaydın KKnın gülleri.Keyifler yerindedir inşallah.Ben hiç ii değilim dün doğum günümdü ve EŞİM UNUTTU...Sinirden delirmek üzereyim.üye olduğum siteler kutladı(kk hariç çünkü o da unutu)hayatı bağlandığım turkcell bile kutladı.Ama kociş unuttu benneyaptımki:çok üzgünüm:kötükedihüsoÇok üzgünüm çoook

valla kızlar neyim var bilmiyorum 2 gecedir uyuyamıyorum uyusam dalamıyorum...ayrıca kemiklerime kadar tüm vücudum tutmuyo:KK43: sanada afiyet olsun alincim sultan hanım basarsan çıplak ayak kasığında ağrır karnında dikkat et azıcık yaw! beloş nerelerde gelmedi halen?

günaydın KKnın gülleri.Keyifler yerindedir inşallah.Ben hiç ii değilim dün doğum günümdü ve EŞİM UNUTTU...Sinirden delirmek üzereyim.üye olduğum siteler kutladı(kk hariç çünkü o da unutu)hayatı bağlandığım turkcell bile kutladı.Ama kociş unuttu benneyaptımki:çok üzgünüm:kötükedihüsoÇok üzgünüm çoook

canım üzme kendini bukadar tatlım allah sağlık versin sende eşininkini unutursun ödeşirsiniz:eek:....nice mutlu yıllara olsun canım iyiki doğduna.s.

günaydın kızlar...sedaa doğum günün kutlu olsun nice senelere tüm sevdiklerinle olman dileğiylea.s.

canım h.g naberrr kimsecikler yok bize kaldı burasıııı hehehe tadını çıkartalımmmm aman duymasınlarrrr parçalarlar benii kaydirigubbakcemile -tatlicadiarzu-

bak bakkkkkkkk bizsiz buranın tadını çıkaracaksın demek vay hain kız seni Çok üzgünüm çoook bana cadı derler bi uçarsam burdan sana görürsün:eek:

X